Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2021, 15:22
Niby tylko mem ale jaki prawdziwy
Odpisz
1 stycznia 2021, 16:26
Ja kiedyś zbierałam wygrane patyczki żeby mieć aż tyle by zrobić ciasto Big Milkowe
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:06
@LadyDialga: Opowiadaj dalej
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:08
no po prostu masz tam nie wiem 8 Big Milków i je mieszasz w formie do ciasta i wkładasz do zamrażalki
I jakiś tam owoców dodajesz czy coś
I dobre to jest
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:10
@LadyDialga: Ale czy zebrałaś je wszystkie? Chcemy poznać dalsze losy postaci
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:11
No
U mnie w sklepie zawsze było dużo wygranych
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:13
@LadyDialga: Zawiodłem się, ale dzięki
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:14
czym sie zawiodłeś?
Że zajeło mi to tylko jakiś miesiąc?
Odpisz
1 stycznia 2021, 14:39
Podobno czekoladowe miały największą szansę na wygraną
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:06
@Frutti56: To powinni je jeszcze zrobić droższe, żeby było jak prawdziwe loot boxy
Odpisz
30 grudnia 2020, 16:21
Kiedyś jak wygrałem big milka to prawie umarłem ze szczęścia
No i oczywiście szefem byłem na podwórku B)
Odpisz
31 grudnia 2020, 22:31
ja wygrałem 4 opakowania czitosów, tych w kształcie robali bo w każde opakowanie w spożywczaku było wygrane ale niestety były tylko 4
Odpisz
31 grudnia 2020, 23:03
mój pierwszy big milk był wygrywający
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:24
Pamięta ktoś jak można było znaleźć pieniądze w chipsach?
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:26
@Joemi: ja coś tam pamiętam, ale bardziej pamiętam różne takie rzeczy w chipsach jak taki bardzo miniaturowy pistolecik na wodę xdd
Odpisz
1 stycznia 2021, 13:09
Akurat nie kojarzę, brat z kolei miał spinnery z pokemonami czy coś takiego. Teraz myśląc o tym że kiedyś można było kupić małą paczkę laysów i w środku znaleźć 10zł jest dla mnie czymś surrealistycznym
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:13
Co w tym roku piliście szampana czy picolo?
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:49
@GeraltZRivivy: Tym razem szampana
Odpisz
1 stycznia 2021, 02:47
@GeraltZRivivy: ocet
Odpisz
1 stycznia 2021, 02:52
@GeraltZRivivy: oranżadę czerwoną z przyklejonym napisem "ORANŻ IMPRA"
Odpisz
1 stycznia 2021, 03:01
@Peroczek: Też :)
Odpisz
1 stycznia 2021, 07:54
@GeraltZRivivy: cyrylica na etykiecie to oznaka najwyższej jakości
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:52
@GeraltZRivivy: półtoraka w glinianym naczyniu i dwa czerwone słodkie wina mołdawskie
Odpisz
1 stycznia 2021, 02:47
Jak widzę tą mordę, to rzygać mi się chce.
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:08
To jest pierwszy mem jaki zobaczyłam w tym roku, Pozdrawiam
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:16
@Kyoko1278: ja też. Odzdrawiam i pozdrawiam dalej
Odpisz
1 stycznia 2021, 01:01
@Kyoko1278: same
Odpisz
1 stycznia 2021, 01:22
@Kyoko1278: Ja też. Pozdrawiam.
Odpisz
1 stycznia 2021, 00:10
no i kolejny rok
Odpisz
31 grudnia 2020, 22:22
Jeden gościu był na wycieczce, w oczekiwaniu na autobus kupił se bigmilka. Wygrywał non stop, ale przyjechał autobus i musiał jechać. Kupił z 4 lody, wszystkie patyczki wygrywały
Odpisz
31 grudnia 2020, 21:23
Ja znalazłem w swoim pokoju zwycięski patyczek dałem go kasjerce i ona dała mi bigmilka XD
To się nazywa bycie szeryfem
Odpisz
30 grudnia 2020, 17:20
Ja kiedy mialem 8 lat to wygrałem 3 big milki pod rząd takim byłem szefem 😎😎😎
Odpisz
30 grudnia 2020, 16:38
Smuteeeek
Odpisz
30 grudnia 2020, 16:16
Jak wygrałeś big Milka to byłeś największym szefem
Odpisz