@Memtwurca: Niestety nie mam, bo czytałem to na fandomie (i to w aplikacji) w dodatku to było jakiś rok, 2 lata temu
Wpisz sobie ,,zaginiony odcinek barneya creepypasta" czy jakoś tak
@Kebasa_z_mema: O Boże o k...a przeczytałem to jeszcze raz Jezu Chryste
Mam raczej słabe nerwy, i łatwo zaczynam sie bać, ale jak ktoś lubi creepypasty to polecam sobie zainstalować aplikację fandomu i czytać je tam
Jeszcze raz o k...a
Przypomniały mi sie wszystkie te creepypasty które czytałem... Oraz te wszystkie popieprzone obrazki od nich
Jezu Chryste dajcie mi wybielacz do oczu
@Kebasa_z_mema: nie chcę Cię niepokoić ale to true story sam tworzyłem ten odcinek od tej pory mam zakaz sądowy do tworzenia i współtworzenia czegokolwiek w telewizji a dzięki specjalnemu dronowi podleciałem do różnych okien i wreszczie usłyszałem rozmowę o odcinku który za niedługo miał być emitowany więc wiedziałem kiedy się skończył po czym włamałem się tam w stroju tego dinozaura chyba wiesz co było dalej
@Kebasa_z_mema: Dla mnie to nie byo jakoś straszne, może troche chore xd pewnie dlatego, że po prostu to przeczytałam - gdybym obejrzała animacje to bym się zesrała :v
I love you. You love me. Let's go out and kill BaRnEy. WITH A BIG SHOTGUN. And Barney's on the floor. No more purple dinosaur. Sorki za piękny angielski XDD
PrZePrAsZaM bArDzO ALE ja najpierw patrzę na mema potem na tytuł ponieważ nie którzy (ci którzy chcą mieć specjalne miejsce w piekle) napisy z mema dają i na obrazek i do tytułu ;-;
Dlaczego jak zawsze czytam najpierw tytuł a później czytam mema, to jak już mem dotyczy tytułu, to najpierw czytam go, jeszcze zanim się zorientuje czego się tyczy.
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2021, 17:06
Ja zawsze patrzę na tytuł a Dopiero później na treść mema. Może akurat jest bardziej śmieszny...?
Odpisz
28 lutego 2021, 00:38
@Loginamika04: o mój komentarz
Odpisz
28 kwietnia 2021, 09:00
@Loginamika04: o twój komentarz
Odpisz
28 kwietnia 2021, 09:24
@Igor36: ... O co ci chodzi?
Odpisz
4 lipca 2021, 23:44
@Loginamika04: o znowu mój komentarz. XD
Odpisz
6 kwietnia 2021, 09:45
Na szczęście patrze zawsze na tytuł
Odpisz
30 grudnia 2020, 22:11
Przyszedł do mnie nie spodziewał się że akurat morduje dziecko piłą łańcuchową 2 trupy na jednej pile łańcuchowej
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:30
@Memtwurca: Ja pie....e, przez ciebie przypomniała mi sie creepypasta o zaginionym odcinku tej kreskówki z której pochodzi ten dinozarł
Odpisz
1 stycznia 2021, 13:07
@Kebasa_z_mema: lubię creepypasty wyślesz linka ?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2021, 13:56
@Memtwurca: Niestety nie mam, bo czytałem to na fandomie (i to w aplikacji) w dodatku to było jakiś rok, 2 lata temu
Wpisz sobie ,,zaginiony odcinek barneya creepypasta" czy jakoś tak
Odpisz
1 stycznia 2021, 14:03
@Kebasa_z_mema: O Boże o k...a przeczytałem to jeszcze raz Jezu Chryste
Mam raczej słabe nerwy, i łatwo zaczynam sie bać, ale jak ktoś lubi creepypasty to polecam sobie zainstalować aplikację fandomu i czytać je tam
Jeszcze raz o k...a
Przypomniały mi sie wszystkie te creepypasty które czytałem... Oraz te wszystkie popieprzone obrazki od nich
Jezu Chryste dajcie mi wybielacz do oczu
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:08
@Kebasa_z_mema: nie chcę Cię niepokoić ale to true story sam tworzyłem ten odcinek od tej pory mam zakaz sądowy do tworzenia i współtworzenia czegokolwiek w telewizji a dzięki specjalnemu dronowi podleciałem do różnych okien i wreszczie usłyszałem rozmowę o odcinku który za niedługo miał być emitowany więc wiedziałem kiedy się skończył po czym włamałem się tam w stroju tego dinozaura chyba wiesz co było dalej
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:10
@Memtwurca: Nie rób se jaj z tego tematu
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:12
@Kebasa_z_mema: nie robię prawda tylko mówię
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:13
@Memtwurca: Zmasakrowałeś dwójke dzieciaków i ich ojca?
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:14
@Kebasa_z_mema: tak jeśli liczyć tylko ich
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:15
@Memtwurca: To dziwne że tu w ogóle jesteś, nie powinieneś mieć dożywocia?
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:19
@Kebasa_z_mema: policja i rząd myślą że nie żyje a poza tym nawet nie wiedzą że to ja zrobiłem zbyt dobrze ukrywam ciała i siebie
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2021, 18:32
@Kebasa_z_mema: Dla mnie to nie byo jakoś straszne, może troche chore xd pewnie dlatego, że po prostu to przeczytałam - gdybym obejrzała animacje to bym się zesrała :v
Odpisz
1 stycznia 2021, 18:54
@MangleTheFoxy123: Nah, ja nie oglądałem animacji, i było dla mnie straszne, ale to dlatego że mam słabą psyche
Odpisz
2 stycznia 2021, 11:40
@Kebasa_z_mema: Oj w takim razie filmu Wodnikowe wzgórze lepiej nie oglądaj
Króliki to tylko pozory
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:33
@Alfa7: Eee tam, nie wiem czemu ale czytanie mnie bardziej ,,schizuje" niż oglądanie
Poza tym, już oglądałem krwawsze urywki z serialu/filmu
Odpisz
25 lutego 2021, 11:48
@Kebasa_z_mema: a słyszałeś o creppypaście "pepsi"?
Odpisz
25 lutego 2021, 11:49
@Memtwurca: na cpwiki wpisz sobie "barney" lub wyszukaj "zaginiony odcinek"
Odpisz
25 lutego 2021, 11:50
@Kebasa_z_mema: 12 minut i ucięty łeb?
Odpisz
26 lutego 2021, 07:47
@Spider007: Nie, a o czym jest
Odpisz
26 lutego 2021, 07:48
@Kebasa_z_mema: co 12 minut w programie religijnym z lat 80 pokazywał się ucięty łeb i przez to kobiety traciły dzieci
Odpisz
26 lutego 2021, 07:51
@Spider007: Ta creepypasta jest o programie religijnym? Nie spodziewał bym się tego po tytule
Odpisz
26 lutego 2021, 08:12
@Kebasa_z_mema: w pepsi jest zakázána reklama pepsi (no wow) w której robią pepsi z ludzi
Odpisz
3 stycznia 2021, 15:37
Odpisz
2 stycznia 2021, 10:15
ja który przeczytał tytuł jako pierwszy:
Odpisz
2 stycznia 2021, 03:18
Wygląda jak Barnaby z programu dla dzieci w USA, ale co ja tam wiem.
Odpisz
1 stycznia 2021, 23:02
Ale czasami sam tytuł nie ma sensu :/
Odpisz
1 stycznia 2021, 17:37
O fak
Odpisz
1 stycznia 2021, 16:18
Chyba byo
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:56
Tymczasem ja któy pierw patrze na tytuł myślący o co chodzi że za późno👁👄👁
Odpisz
1 stycznia 2021, 14:19
Genialne
Odpisz
1 stycznia 2021, 13:34
I love you. You love me. Let's go out and kill BaRnEy. WITH A BIG SHOTGUN. And Barney's on the floor. No more purple dinosaur. Sorki za piękny angielski XDD
Odpisz
1 stycznia 2021, 13:31
PrZePrAsZaM bArDzO ALE ja najpierw patrzę na mema potem na tytuł ponieważ nie którzy (ci którzy chcą mieć specjalne miejsce w piekle) napisy z mema dają i na obrazek i do tytułu ;-;
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:56
Zawsze czytam tytuły jako pierwsze, ale jakoś tym razem inaczej
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:54
Dlaczego jak zawsze czytam najpierw tytuł a później czytam mema, to jak już mem dotyczy tytułu, to najpierw czytam go, jeszcze zanim się zorientuje czego się tyczy.
Odpisz