Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadczukov

1 stycznia 2021, 11:10

Akurat - nie, ponieważ:
To popularny błąd w języku polskim, gdzie mówi się np. "Oo, już rok nie jadłem xDDD". Nie. Takim zdaniem stwierdzasz, że nic nie jadłeś przez 365 dni, a tak nie było.
Poprawnym jest:
"Oo, ostatni raz jadłem w zeszłym roku xDDD". To działa, bo zeszły rok był kwadrans temu.

Avatar Raczarsu

1 stycznia 2021, 14:12

@Jadczukov: Otóż to, jak dobrze, że ktoś zwrócił na to uwagę. Ja zawsze poprawiam rodzinę i znajomych, ale oni się wtedy obrażają, że nie rozumiem ich żartów. Które nie mają najmniejszego sensu.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2020, 00:17

Wsm dobry powód żeby się napić

Wypijasz flaszkę o 23:59
Mijają dwie minuty
"Łoezu, z rok czasu nie piłem"
Wypijasz kolejną flaszkę

Avatar wiedeni

31 grudnia 2020, 00:18

Avatar BloodyEyes

31 grudnia 2020, 23:04

albo

"Nie piłem od zeszłego roku!''

Avatar Mistrz_Yoda_

31 grudnia 2020, 00:22

Właściwie to stwierdzenie że przez rok nic nie jadł jest niepoprawne bo rok trwa 365 dni. Mógłby tylko powiedzieć że nie jadł nic od początku roku

Avatar bandit_the_drug_lord

31 grudnia 2020, 00:24

@Mistrz_Yoda_: mistrz yoda jak zwykle spittin fax ale hejterzy i tak atakują

Avatar Mistrz_Yoda_

31 grudnia 2020, 00:24

@bandit_the_drug_lord: Takie życie niestety

Avatar Iamthedoctor

31 grudnia 2020, 00:28

Avatar yoshi53

31 grudnia 2020, 18:15

@Mistrz_Yoda_: nic nie jadłem od zeszłego roku.

Avatar dinozauroniara

31 grudnia 2020, 00:17

chce tylko napisać żeby ktoś trzymał kciuki za to że dzisiaj przyjdzie mi paczka

Avatar Komarzyca

31 grudnia 2020, 00:18

@dinozauroniara: *trzyma kciuki intensywnie*

Avatar Szarok

31 grudnia 2020, 00:18

@Komarzyca: ja też

Avatar strusioooson

31 grudnia 2020, 00:20

@dinozauroniara: oraz ja

Avatar dinozauroniara

31 grudnia 2020, 09:59

@Komarzyca: dzięki bardzo przyszła mi właśnie

Avatar polska_cebulka

31 grudnia 2020, 00:17

Hepi niu jer w mordę jeża

Avatar Oloest4

31 grudnia 2020, 00:16

A ja tam lubię wejść do sklepu i na wejściu gość już czekał żeby powiedzieć że chleb to z zeszłego roku tylko mają

Avatar Szarok

31 grudnia 2020, 00:16

Zastosuję to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar wiedeni
Dodane przez: wiedeni

Mało znany szczegół

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To się nie może nie udać

No to posłuchane

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka