Kto umrze to umrze i trudno
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Zdeklasowani znowu
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 20 sierpnia 2022, 15:35
Pamiętam jak były kiedyś popularne, nawet mam jeszcze duże pudełko do tworzenia tych bransoletek
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 09:41
O kurde pamiętam robiłam takie coś, się kupowało w takich małych torebeczkach, raz zrobiłam z "przyjaciółką" eheh takiego wielkiego pytona który był prawie na cały orlik, siedzialysmy sobie i plotlysmy xddd a każdy wywalił po tym jak były plotki że rakotwórcze :(
Odpisz
6 stycznia 2021, 16:55
serio osiągnęliście taką długość?
Odpisz
6 stycznia 2021, 16:57
Tak, kiedyś miało się więcej czasu na wszystko :(
Odpisz
6 stycznia 2021, 17:10
A tak w ogóle to jak można coś takiego pleść w dwie osoby?
Odpisz
6 stycznia 2021, 17:12
robiłyśmy osobno, później jakoś laczylysny
Odpisz
6 stycznia 2021, 17:23
No dobra. A myśleliście może nad tym że można w tym zdobyć rekord Guinnessa czy cuś?
Odpisz
6 stycznia 2021, 17:24
nie xd
robiłyśmy wiele rzeczy jednego dnia także nawet o tym nie pomyslalysmy
Odpisz
4 stycznia 2021, 21:57
nostalgłem
Odpisz
4 stycznia 2021, 14:53
Sneak 100
Odpisz
2 stycznia 2021, 23:17
Przepraszam k...a ale jeśli teraz mamy takich imbecyli to pomysł Adolfa żeby nas wszystkich upie....ić nie był taki zły
Odpisz
2 stycznia 2021, 23:19
imie Adolfa pozostanie nieskalane
Odpisz
2 stycznia 2021, 21:24
Rakotwórcza fejsbukowa madka
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:17
O kuuurcze pamiętam jak była na to moda i Pani dyrektor łaziła po szkole i mówiła, żeby tego nie nosić, bo to rakotwórcze, ale to jakieś podróby były rakotwórcze czy coś, a te oryginalne nie i ja nigdy tych głupich bransoletek nie umiałem robić.
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:29
@Godylos5: tu masz schemat, nie ma za co
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:33
@Godylos5: albo tu
Odpisz
2 stycznia 2021, 15:18
tylko że to nie o to chodzi
Odpisz
2 stycznia 2021, 15:36
@BubbleGum_14: wiem, ale jednak bransoletki Filofun to jednak klasyk i są bardziej kultowe niż te z gumek. #TeamFilofun
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:07
@Godylos5: wszystkie były rakotwórcze dopiero później wprowadzono nowe nierakotwórcze ale i tak przestały się sprzedawać
Mam jeszcze zestaw do tego robienia
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:02
@Godylos5: Ja to robiłam na palcach i później dziwota że miałam nieco czerwone.
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:04
@ChickenEatsRainbows: ja najpierw robiłem na specjalnym narzędziu ale później przerzuciłem się na palce bo łatwiej
Odpisz
2 stycznia 2021, 18:13
Odpisz
2 stycznia 2021, 20:36
@Godylos5: Ja do dziś nie umiem ich robić
Odpisz
31 grudnia 2020, 09:47
Prosty i sprawdzony sposób na życie to 42
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:57
TO 42?
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:29
@BETA_5: był mem dobrze to wyjaśniający ale po 15 minutach szukania przestało mi się chcieć
Ktoś wyślij
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:48
@knowany:
O
K
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:59
@BETA_5: powiem to co pamiętam z mema
Po rozdzieleniu liczby 42 i przetłumaczeniu na japoński wychodzi że 4 to shi a 2 to ni łącząc to wychodzi shini czyli śmierć lub dołączając gami wychodzi Bóg śmierci
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:19
@knowany: dzięki
Odpisz
31 grudnia 2020, 10:04
Córka i jej matka, obydwie umrą
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:19
@Kebasa_z_mema: Oby. Było by lepiej dla społeczeństwa. Nawet nie chodzi o te gumki ale pisownię.
Odpisz
31 grudnia 2020, 10:12
Aż mi się przypomniało że jak była w podstawówce (bojawże początek 5 klasy) to był na to hype, ale przeszedł jak codziennie u mnie w szkole były afery, że "te gumki są rakotwórcze"
Chociaż ostatnio ja sprzątałam to znalazłam pudełko pełne takich gumek (akurat kiedyś kupowałam, ale mi się później znudziło + moi bracia też się w to bawili, bo ich koledzy też się w to bawili)
Odpisz
31 grudnia 2020, 23:41
@BardzoOryginalnaNazwa: Jak była na to moda to kupiłem sobie taki statyw na te gumki który mam do dzisiaj, aż miło czasem sobie przypomnieć jak innym robiło się z tego bransoletki.
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:15
@BardzoOryginalnaNazwa: w sumie fajnie się to "składało". Niestety jakość materiału bywała różna i niektóre rozlatywały się po kontakcie z potem po jakimś czasie
Odpisz
2 stycznia 2021, 15:22
@BardzoOryginalnaNazwa: A ja pamiętam jak w mojej 2-3 lata temu jak biedronka jeszcze zaczynała historię ze świeżakami to Julka (ona serio ma tak na imię) i inne dziewczyny zaczęły srać fake newsami o tym że świeżaki są rakotwórcze. Tak rodzą się foliarze moi drodzy.
Odpisz
2 stycznia 2021, 15:19
NA SZCZĘŚCIE tak. Chciałeś powiedzieć.
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:03
Sądząc po pisowni tej madki stwierdzam, że ona też jest rakotwórcza....
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:56
@Mikrus19: żeby tylko rakotwórcza...
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:26
Wygląda mi na b8
Odpisz
2 stycznia 2021, 12:22
U mnie w podstawówce jak była moda na te bransoletki, to szkoła się stała jednym wielkim polem bitwy. Wszyscy w siebie strzelali tymi gumeczkami.
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:11
@plastikowy_dinozaur: to była wojna
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2021, 12:20
Moi rodzice jak przeczytali że rakotwórcze to się bardziej zagłębili w temat. I doczytali że to podróbki były rakotwórcze, wystarczyło więc podczas kupowania patrzeć na certyfikaty uni europejskiej czy jakoś tak i po problemie
Odpisz