Jeden z niewielu pozytywów tego roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Co za przypadek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jeszcze jak
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2020, 11:12
Jak co roku zrobiłem składanke (prawie) wszystkich memów tego roku. Z góry przepraszam jeśli jakieś pominąłem.
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:44
@napletnik: Man behind the slaughter i Hołownia?
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:45
@napletnik: I świetna robota tak w ogóle
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:52
@DaveAfton: dzięki (man behind the slaughter jest tam na dole, o hołowni zapomniałem)
Odpisz
31 grudnia 2020, 12:54
@napletnik: Faktycznie
Odpisz
31 grudnia 2020, 19:06
@napletnik: Dodałbym "you are my little pogchamp". Poza tym świetna robota
Odpisz
16 października 2021, 08:43
@napletnik: a w tym roku będziesz robić?
Odpisz
20 listopada 2021, 21:38
@Kebasa_z_mema: jeśli nie da znaku, ja postaram się to odwalić
Odpisz
31 grudnia 2021, 11:54
@Kebasa_z_mema: Przepraszam nie będzie
Odpisz
31 grudnia 2021, 12:26
@napletnik: NIEEEEEEEEEEEE
Odpisz
31 grudnia 2021, 13:58
@napletnik: Fevk... Ale przynajmniej zrobiłem ten obrazek
Odpisz
1 stycznia 2022, 13:11
@Nokia_701: Jestem dumny
Odpisz
31 grudnia 2020, 23:30
Przynajmniej to było dobre w tym roku, ale no, za 30 minut biedzie juz 2021
Odpisz
2 listopada 2021, 14:18
@Nokia_701: ch.., nie jest dobrze
Odpisz
31 grudnia 2020, 21:28
Co tam robi Avatar dreama?
Odpisz
31 grudnia 2020, 22:10
@QWERTIOX: Bo dream to jeden wielki żart.
Odpisz
1 stycznia 2021, 01:30
@DrogaMleczna: Jakieś pół roku temu byłam wielką fanką całego dream teamu. Matko jak oni mnie teraz irytują
Odpisz
1 stycznia 2021, 06:34
@LadyGaladriel: czemu
Odpisz
1 stycznia 2021, 09:29
@NikusiaFox: Ja tam nie jestem nią ale teraz jest afera ze Dream fałszuje swoje speedruny ( i tak faktycznie jest) i teraz ma z tym duże problemy
Odpisz
5 stycznia 2021, 12:29
@LadyGaladriel: Polecam obejrzeć Technobladea bardzo fajny ytuber z mc jest też koksem w pvp i pokonał Dreama w 1v1
Odpisz
5 stycznia 2021, 18:59
ja tam tylko oglądam manchunty, więc nie mam problemu
Odpisz
5 stycznia 2021, 19:11
@QWERTIOX: W sensie obejrzysz?
Odpisz
16 października 2021, 08:42
@DrogaMleczna: potwierdzam, drim to jeden wielki pie*dolony żart
Odpisz
7 stycznia 2021, 11:54
GDZIE JEST KUXWA NAJLEPSZY MEM 2020 ROKU?!
Odpisz
1 stycznia 2021, 23:40
Widzę Juana, ale nie widzę Pablo i Harolda
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:04
Ej
Coffie Dance było czymś więcej niż średniakiem
Odpisz
1 stycznia 2021, 17:27
i jeszcze, no wiecie... powrót rage komiksów w potencjalnie najgorszy sposób (przykład poniżej)
Odpisz
1 stycznia 2021, 16:20
Dream to żart? Czekaj, czy on dopiero e tym toku zaczal nagrywac czy chodzi on tą drame?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2021, 11:26
Czemu tam jest dream?
Odpisz
31 grudnia 2020, 23:48
A gdzie mój mem?
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 19:59
Mój stary avatar tam jest.
Odpisz
31 grudnia 2020, 20:44
@AluminiowaNuta: mój też
Odpisz
31 grudnia 2020, 19:38
Mi się tam rok podobał trochę.
Odpisz
31 grudnia 2020, 19:19
nowy trend filozoficzny, Walaszkizm
Odpisz
31 grudnia 2020, 19:33
@lordbaysel: "tępe ...je"
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 11:27
I te wszystkie miłe chwile spędzone wśród miłych jejaków.
W sensie żadne.
Odpisz
31 grudnia 2020, 11:36
@starmagedon: Wzajemnie, chyba
Odpisz
31 grudnia 2020, 11:13
Gdzie jest Polska krowa?
Odpisz
31 grudnia 2020, 11:14
@Boberek00: za granicą
Odpisz
31 grudnia 2020, 11:16
@Boberek00: k...a, coś czułem że o czymś zapomniałem
Odpisz