Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tajdeus

Edytowano - 5 stycznia 2021, 10:17

Czy przypadkiem Łódź nie powstała za PRL? Jako "miasto robotnicze"?

Avatar kuba12369

8 stycznia 2021, 21:09

@Tajdeus: istniała od bardzo dawna ale dopiero w XIXw nadano jej prawa miejskie i zaczęto budować tam fabryki

Avatar koberek

7 stycznia 2021, 00:39

Łódź, Gliwice, Bytom, Wałbrzych, Sosnowiec, Lublin, Kielce i wiele wiele innych miast, w tym moje

Avatar Wujas_oguras

5 stycznia 2021, 15:37

W sumie całkiem możliwe bo pewnie gdyby tam zrzucali bombe to mieliby polske w amerykańskiej strefie wpływów i po stronie NATO rozwijalibyśmy się o wiele szybciej

Avatar rybaczekk

5 stycznia 2021, 12:05

Pozdrawiam z Łodzi :')

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2021, 14:16

@rybaczekk: Więc i ty też

Avatar lesio2you

5 stycznia 2021, 11:53

Destrukcja rodzi Nowe życie

Avatar TheKielbasa

31 grudnia 2020, 14:13

Łódź wygląda jak metro z tą różnicą że nie ma w niej metra (chodzi mi o metro 2033)

Avatar sliwak2001

5 stycznia 2021, 11:17

@TheKielbasa: Zmutowani ludzie, toksyczne powietrze i wszystko na każdym kroku chce cię zaj*bać?

Avatar TheKielbasa

5 stycznia 2021, 11:33

@sliwak2001: dokładnie

Avatar AlMalina

31 grudnia 2020, 14:01

Well no... Wyglądała by zdecydowanie gorzej lub co najwyżej tak samo. No i zaznaczmy też to iż Japonia stała się zdecydowanie bardziej rozwiniętym i bogatym krajem a Polska do dziś nie jest w idealnym stanie

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2020, 15:01

@AlMalina: nic nie jest idealne, a sama Japonia ma wyzysk pracowników i problemy z traktowaniem ludzi (rasizm, brak szacunku dla biednych lub starszych, itp.)

Avatar Kapichu

31 grudnia 2020, 15:36

ale w Japonii właśnie bardzo szanują starszych

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2020, 15:39

@Kapichu: tak szanują, że rząd wzamian za odebranie im prawka daje im kupon na ramen, bo według nich zatrzymują ruch na ulicy?

Avatar AlMalina

5 stycznia 2021, 08:56

To jest problem społeczny czy tam społeczeństwa i dużego wpływu na technologię i gospodarkę nie ma

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2020, 14:15

Nie sądzę, karaluch przetrwa wszystko

Avatar Bright32

31 grudnia 2020, 14:10

Łódź i tak wygląda jak z lokacja z fallouta

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dobrze czasem się oderwać

Trzeba brać osobną torbę

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka