Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

31 grudnia 2020, 15:48

Miałem do wyboru albo truskawka albo jagodowe.

Wolę jagody niż truskawki, ale truskawkowy picolo jest lepszy.

Avatar Bartekmemiarz

31 grudnia 2020, 16:23

@JaJestemZWami: ja mam truskawkowe

Avatar JaJestemZWami

31 grudnia 2020, 16:24

@Bartekmemiarz: Chcesz może zrobić nielegalną wymianę handlową?

Avatar SzczypiorekYT

2 stycznia 2021, 17:50

@JaJestemZWami: Ja miałem brzoskwiniowy

Avatar benben7

2 stycznia 2021, 16:13

Piłem oba i zdecydowanie wolę Piccolo

Avatar SzczypiorekYT

2 stycznia 2021, 17:49

@benben7: Ah I see, you are man of culture as well.

Avatar pawjan47

2 stycznia 2021, 14:12

Ah, jak ja lubię pić Szatana Serduszko w Sylwestra

Avatar MituDestroyer

2 stycznia 2021, 13:49

Ja piłem Picollo jak na dorosłego człowieka przystało

Avatar krzyhu7973

2 stycznia 2021, 11:32

U mnie rodzice kupili jakieś Helena party zamiast Piccolo i musiałem to pić

Avatar Kozonelo

2 stycznia 2021, 13:25

@krzyhu7973: niestety ja też

Avatar ursusowanie

2 stycznia 2021, 09:51

A ja piłem cole B)

Avatar Gutolov

1 stycznia 2021, 19:12

Przeczytałem "fan drogich szamponów"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Slepota

1 stycznia 2021, 23:05

@Memyzphotoshopaipainta: myślałem że to ta sama osoba napisała bo macie podobne profilowe

Avatar Peroczek

2 stycznia 2021, 03:05

@Gutolov: ja też

Avatar Lord_Endless

2 stycznia 2021, 02:52

Ja prawdziwego szampana piłem, a nie jakieś niesmaczne picolosy.

Avatar dominichouse

1 stycznia 2021, 21:30

Typowy fan 'Carskoje Igristoje'. Poważnie, ktoś to pił?

Avatar Erenea

1 stycznia 2021, 21:02

a ruski szampan za 10 zeta gdzie jest na skali?

Avatar Son_Gohan

1 stycznia 2021, 19:48

Piccolo mnie trenewał

Avatar v0rtex1353

1 stycznia 2021, 19:55

@Son_Gohan: szkoda, że już nie trenujesz, może przewyższył byś ojca

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2021, 15:20

Bożydarze proszę nie zmieniaj tytułów :)

Avatar Algeriusz

31 grudnia 2020, 15:49

oj tak, moje ulubione to brzoskwiniowe

Avatar Zacmiony

Edytowano - 31 grudnia 2020, 15:36

Jeju przeczytałem szamponów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2020, 15:39

XD zrób takie coś.

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 31 grudnia 2020, 15:40

minimalistyczny konsument past bhp

Avatar mememe5

31 grudnia 2020, 15:39

Okazało się że syn koleżanki mamy nie przyjdzie na sylwestra, bo spędzi go z loszką, ale to nawet dobrze, całe piccollo dla mnie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przypałowo

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka