Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2020, 15:48
Miałem do wyboru albo truskawka albo jagodowe.
Wolę jagody niż truskawki, ale truskawkowy picolo jest lepszy.
Odpisz
31 grudnia 2020, 16:23
@JaJestemZWami: ja mam truskawkowe
Odpisz
31 grudnia 2020, 16:24
@Bartekmemiarz: Chcesz może zrobić nielegalną wymianę handlową?
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:50
@JaJestemZWami: Ja miałem brzoskwiniowy
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:13
Piłem oba i zdecydowanie wolę Piccolo
Odpisz
2 stycznia 2021, 17:49
@benben7: Ah I see, you are man of culture as well.
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:12
Ah, jak ja lubię pić Szatana Serduszko w Sylwestra
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:49
Ja piłem Picollo jak na dorosłego człowieka przystało
Odpisz
2 stycznia 2021, 11:32
U mnie rodzice kupili jakieś Helena party zamiast Piccolo i musiałem to pić
Odpisz
2 stycznia 2021, 13:25
@krzyhu7973: niestety ja też
Odpisz
2 stycznia 2021, 09:51
A ja piłem cole B)
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:12
Przeczytałem "fan drogich szamponów"
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:13
@Gutolov: Też
Odpisz
1 stycznia 2021, 20:01
@Gutolov: też
Odpisz
1 stycznia 2021, 21:00
@Gutolov: Też
Odpisz
1 stycznia 2021, 21:10
I ja
Odpisz
1 stycznia 2021, 23:05
@Memyzphotoshopaipainta: myślałem że to ta sama osoba napisała bo macie podobne profilowe
Odpisz
2 stycznia 2021, 03:05
@Gutolov: ja też
Odpisz
2 stycznia 2021, 02:52
Ja prawdziwego szampana piłem, a nie jakieś niesmaczne picolosy.
Odpisz
1 stycznia 2021, 21:30
Typowy fan 'Carskoje Igristoje'. Poważnie, ktoś to pił?
Odpisz
1 stycznia 2021, 21:02
a ruski szampan za 10 zeta gdzie jest na skali?
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:48
Piccolo mnie trenewał
Odpisz
1 stycznia 2021, 19:55
@Son_Gohan: szkoda, że już nie trenujesz, może przewyższył byś ojca
Odpisz
1 stycznia 2021, 15:20
Bożydarze proszę nie zmieniaj tytułów :)
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:49
oj tak, moje ulubione to brzoskwiniowe
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 15:36
Jeju przeczytałem szamponów
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:38
@Zacmiony: Szampony też smaczne
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:38
@Zacmiony: ja tż
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:38
@Zacmiony: typowy fan szamponów vs przeciętny degustator mydła w kostce
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:38
@Zacmiony: Łączmy się
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:39
XD zrób takie coś.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2020, 15:40
minimalistyczny konsument past bhp
Odpisz
31 grudnia 2020, 15:39
Okazało się że syn koleżanki mamy nie przyjdzie na sylwestra, bo spędzi go z loszką, ale to nawet dobrze, całe piccollo dla mnie.
Odpisz