Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Niegrzeczny Oskarek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2021, 09:05
@BARTIK1: acha dobra czyli te tereny
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:40
Ja dostałem Izrael pozdrawiam
Odpisz
5 stycznia 2021, 20:00
@KubokT: Będziesz kontynuował nielegalne okupowanie Palestyny?
Odpisz
5 stycznia 2021, 20:18
@Holdine: ale ja dostałem bez Palestyny bo Palestyna nie jest częścią Izraela
Odpisz
5 stycznia 2021, 21:10
@KubokT: ekhem ja całą azje i ci wypowiadam wojne
Odpisz
5 stycznia 2021, 21:34
@Kargon1: zapomniałeś o moim sojuszu z USA
Odpisz
6 stycznia 2021, 01:41
@KubokT: właśnie, ja mam USA.
Niby był jakiś sojusz, a to było bardzo dawno temu, a w Azji jest więcej ropy....
wiesz jak jest
Odpisz
6 stycznia 2021, 01:42
@BARTIK1: no, sytuacja może ulec zmianie jeśli tylko przyrzekniesz wydać mi co najmniej 60% zysków materialnych
Odpisz
6 stycznia 2021, 19:21
@BARTIK1: sam się prosisz (bombarduje hawaje i alaskę i oblęża jerozolime)
Odpisz
6 stycznia 2021, 22:34
@Kargon1: taki szczwany jesteś?
*Zrzuca atomówki nad Moskwą, Hong Kongiem, Tokio*
To tylko ostrzerzenie
Odpisz
6 stycznia 2021, 23:13
@BARTIK1: mniam
*rzuca gównem w Cesarza Jutrzan*
Odpisz
9 stycznia 2021, 11:27
@BARTIK1: Japonia i rosja nie podpisały traktatu kończącego 2 wojnę światową...
Odpisz
9 stycznia 2021, 11:54
@KubaPatykPL: to oni będą się nawalać bombami między sobą, a ja swoich nie będę marnował
Odpisz
9 stycznia 2021, 14:02
@BARTIK1: HA JA MAM TSAR BOMBY I ZRZUCAM CI JE NA WASZYNGTON STOLICĘ ALASKI HONOLULU SAN FRACISCO I LOS ANGELES A ZWYKŁE ATOMÓWKI NA JEROZOLIME I jeszcze w sojuszu mam egipt i
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2021, 14:15
@BARTIK1: Ok
Odpisz
9 stycznia 2021, 14:34
@Kargon1: ty aż tyle bomb nie masz HAHA
Pewno to kartonowe podróby.
Waszyngton był ewakuowany,a ty wkurzyłeś pentagon, teraz całe twoje państwko pokryły atomówki
Odpisz
9 stycznia 2021, 18:03
@BARTIK1: nasrałem Bidetowi na mordę, zwycięstwo
Odpisz
9 stycznia 2021, 19:04
@KubokT: na czas wojny pan prezydent był w schronie głęboko pod ziemią, a to że Biden jest prezydentem to ogólnoświatowa propaganda.
Odpisz
9 stycznia 2021, 21:50
@BARTIK1: Bidet jest prezydentem, co prawda nielegalnie wybranym, ale wciąż prezydentem
*sra po raz drugi*
Odpisz
9 stycznia 2021, 22:33
@KubokT:
Jak pisałem to nie prezydent.
To taki chwyt, żeby srać sekretarzowi stanu a nie prezydentowi
Odpisz
11 stycznia 2021, 14:43
@BARTIK1: może wygrałeś bitwę ale wojny nie wygrasz zrzuca najmocniejsza atomówkę blisko wulkanu yellowstone który wybucha niszczaą 90 procent terenów usa a resztę terrenów pokrył popiół i nawet bunkier twojego prezydenta nie przetrafał i izrael został pokonany
Odpisz
11 stycznia 2021, 15:07
@Kargon1: nie nie nie, wysłałem atomówkę w kierunku twojej, więc wybuchły gdzieś po środku oceanu
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2021, 15:10
@Kargon1: wysłałem oddział szpiegów, aby zabili twoich władców, z których jeden wie tylko o swym partnerze, takich par superwyszkolonych wojowników mam sto.
Jednocześnie wystawiłem nagrodę za twą głowę w wysokości 20 mln dolarów. I zwycięzca nie będzie płacił podatków.
Jednocześnie wysłałem połowę swoich wojsk, na twoje terytorium
Odpisz
11 stycznia 2021, 16:39
@BARTIK1: zabiłem całą twoją armię szpiegów i armię która weszła na moje tereny a przejąłem międzynarodową stację ksomiczną i wypuściłem z niej laser na yellowstone
Odpisz
11 stycznia 2021, 16:43
@Kargon1: ha, niemożliwe, bo nie wiedziałeś o szpiegach, a wojsko dałoby radę z twoją rozwydrzoną hordą.
(Przypomnij mi z jakim państwem się naparzam?)
A ISS nie ma takich laserów
Odpisz
11 stycznia 2021, 17:05
@BARTIK1: całą azją
Odpisz
11 stycznia 2021, 17:06
@Kargon1: i egiptem
Odpisz
11 stycznia 2021, 17:09
@Kargon1: ach Egiptu nie biłem.
To ciach atomówka na Gizę
Odpisz
11 stycznia 2021, 19:12
@BARTIK1: wiesz ze zabiłęm twojego prezydenta i zavbiłęm wszystkich twoich pieszka ncuw
Odpisz
11 stycznia 2021, 21:42
@Kargon1: trudno naparzam do końca,
Pomimo tego że wdzyscy zgineli od moich bomb, lub ataków mojej armii
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:22
@BARTIK1: podpiszmy pokój co chcesz kasę czy tereny
Odpisz
14 stycznia 2021, 02:02
@Kargon1: tereny
Odpisz
14 stycznia 2021, 15:16
@BARTIK1: jakie
Odpisz
15 stycznia 2021, 14:57
@Kargon1: halo
Odpisz
20 stycznia 2021, 22:00
@Kargon1: aa sory,
Wschodnią część rosji, całą japonię, wschodnie Chiny ( aż do Tybetu) mongolię i i obydwie koree
Odpisz
7 stycznia 2021, 01:03
Było chyba
Odpisz
6 stycznia 2021, 09:58
CzEmU tIk ToK?
Odpisz
5 stycznia 2021, 23:30
Kochany tik tok
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:37
Ugh
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:30
ja jestem koktajlem jak szef 😎
Odpisz
1 stycznia 2021, 12:33
@antonippp: a ja pinacoladom ale kox
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2021, 12:35
@ionlytalkinreactionmemes: pogczampy widzowie b)
Odpisz
5 stycznia 2021, 15:20
@antonippp: poggersik!
Odpisz
5 stycznia 2021, 14:56
o widzę że komentarz z tik toka
Odpisz
5 stycznia 2021, 14:34
na urodziny dostał xD?
Odpisz
5 stycznia 2021, 14:26
Czemu mnie nie dziwi że ma Polandballa na avku...
Odpisz
5 stycznia 2021, 14:14
Geograficzne śmieszki.
Odpisz