Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maku232

27 grudnia 2013, 09:28

to jest Antony ze Smosha w piosence ,,How many people can I kill today,,

Avatar shark2199

27 grudnia 2013, 09:45

@Maku232: How many fools can I kill today.

Avatar creeperoskar

27 grudnia 2013, 09:51

@Maku232: piosenka nazywa sie ultimate assassins creed 3 song

Avatar hougiemonster

28 grudnia 2013, 21:40

@Maku232: How many fools can I kill today,
Too many to count, don't get in my way. Znam na pamięć. Za dużo xd

Avatar hougiemonster

28 grudnia 2013, 21:39

AHH SMOSH <3
Ale fragment Iana był najlepszy :D

Avatar kuba321333321333

28 grudnia 2013, 07:42

XD

Avatar niszczyciel2011

27 grudnia 2013, 11:15

assasin's creed VI

Avatar Mika444

27 grudnia 2013, 13:21

@niszczyciel2011: AC III, widziałam filmik, tutaj zmienił się w Connora

Avatar niszczyciel2011

Edytowano - 27 grudnia 2013, 13:54

@Mika444: nom
Dla mnie najlepszy BLACK FLAG :)

Avatar Mika444

27 grudnia 2013, 14:22

@niszczyciel2011: Jeszcze nie grałam w Black Flag, ale póki co najbardziej podoba mi się Brotherhood

Avatar niszczyciel2011

27 grudnia 2013, 16:42

@Mika444: ja mam ac 1 2 3 Black FLAG BrotherHood Revelations

Avatar Griszka

27 grudnia 2013, 19:05

@niszczyciel2011: w szóstkę jeszcze nie grałam, fajna?

Avatar niszczyciel2011

27 grudnia 2013, 21:08

@Griszka: ***ista :D

Avatar ozi12

27 grudnia 2013, 19:54

ja mam 4

Avatar klaudia09275

27 grudnia 2013, 18:09

widziałam to na youtube ala to jest śmieszne XD

Avatar AnimaTroll

27 grudnia 2013, 12:54

jim carey sorry nie wiem jak się pisze to imię sorry za ort

Avatar Mika444

27 grudnia 2013, 13:20

@AnimaTroll: Smosh.. Ale zgodzę się, że wygląda tutaj jak Carrey

Avatar zuzkol

26 grudnia 2013, 21:00

a najlepsze jest to że skaczę z*** wie jakiego piętra na kupkę siana , liści i nic a nic mi się nie dzieje ;-;

Avatar peter302

25 grudnia 2013, 16:27

Gra jest spoko ale ma swoje wady np. jesteś niewidzialny gdy usiądziesz na ławce...

Avatar Frost_

25 grudnia 2013, 16:54

@peter302: To się nazywa "wtapianie w otoczenie" -_-

Avatar bylejakbylegdzie

25 grudnia 2013, 21:09

@Frost_: no ale gracz zazwyczaj jako 1 jest ubrany na biało chyba że ci modlący się więc 1 gość ubrany na biało w tłumie kolorowych jest widoczny jak księżyc w nocy (zakładając że nie jest pochmurno)

Avatar mrklorens

25 grudnia 2013, 21:34

@bylejakbylegdzie: zapomniałeś o broni

Avatar domini15

25 grudnia 2013, 19:58

To chyba jest z piosenki Smosha, ale pewności nie mam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Western
Dodane przez: Western

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To by wystarczyło

Phi!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzykrotny T

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka