Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2013, 09:28
to jest Antony ze Smosha w piosence ,,How many people can I kill today,,
Odpisz
27 grudnia 2013, 09:45
@Maku232: How many fools can I kill today.
Odpisz
27 grudnia 2013, 09:51
@Maku232: piosenka nazywa sie ultimate assassins creed 3 song
Odpisz
28 grudnia 2013, 21:40
@Maku232: How many fools can I kill today,
Too many to count, don't get in my way. Znam na pamięć. Za dużo xd
Odpisz
28 grudnia 2013, 21:39
AHH SMOSH <3
Ale fragment Iana był najlepszy :D
Odpisz
28 grudnia 2013, 07:42
XD
Odpisz
27 grudnia 2013, 11:15
assasin's creed VI
Odpisz
27 grudnia 2013, 13:21
@niszczyciel2011: AC III, widziałam filmik, tutaj zmienił się w Connora
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2013, 13:54
@Mika444: nom
Dla mnie najlepszy BLACK FLAG :)
Odpisz
27 grudnia 2013, 14:22
@niszczyciel2011: Jeszcze nie grałam w Black Flag, ale póki co najbardziej podoba mi się Brotherhood
Odpisz
27 grudnia 2013, 16:42
@Mika444: ja mam ac 1 2 3 Black FLAG BrotherHood Revelations
Odpisz
27 grudnia 2013, 19:05
@niszczyciel2011: w szóstkę jeszcze nie grałam, fajna?
Odpisz
27 grudnia 2013, 21:08
@Griszka: ***ista :D
Odpisz
27 grudnia 2013, 19:54
ja mam 4
Odpisz
27 grudnia 2013, 18:09
widziałam to na youtube ala to jest śmieszne XD
Odpisz
27 grudnia 2013, 12:54
jim carey sorry nie wiem jak się pisze to imię sorry za ort
Odpisz
27 grudnia 2013, 13:20
@AnimaTroll: Smosh.. Ale zgodzę się, że wygląda tutaj jak Carrey
Odpisz
26 grudnia 2013, 21:00
a najlepsze jest to że skaczę z*** wie jakiego piętra na kupkę siana , liści i nic a nic mi się nie dzieje ;-;
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:27
Gra jest spoko ale ma swoje wady np. jesteś niewidzialny gdy usiądziesz na ławce...
Odpisz
25 grudnia 2013, 16:54
@peter302: To się nazywa "wtapianie w otoczenie" -_-
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:09
@Frost_: no ale gracz zazwyczaj jako 1 jest ubrany na biało chyba że ci modlący się więc 1 gość ubrany na biało w tłumie kolorowych jest widoczny jak księżyc w nocy (zakładając że nie jest pochmurno)
Odpisz
25 grudnia 2013, 21:34
@bylejakbylegdzie: zapomniałeś o broni
Odpisz
25 grudnia 2013, 19:58
To chyba jest z piosenki Smosha, ale pewności nie mam
Odpisz