U Was też jeszcze strzelają?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2022, 03:14
Mieszkasz na Ukrainie *panic*
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2021, 14:15
O ile mi wiadomo, Sylwester nie ma imienin trzynastego żadnego miesiąca.
Odpisz
2 stycznia 2021, 16:00
chyba chodzi o godzinę
Odpisz
1 stycznia 2021, 23:32
Sylwester to najlepszy czas na wypowiedzenie wojny. Wszyscy strzelają fajerwerkami, nikt się nie przestraszy jak usłyszy parę wystrzałów więcej pochodzących z czołgów wroga
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:22
@Ulanus: w teorii to działa, lecz w praktyce już nie.
Chyba że jakiś geniusz wymyśli tłumik na czołg
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:36
@Ulanus: no niezbyt byczq bo to zupelnie inna glosnosc
Odpisz
2 stycznia 2021, 14:42
@ZSRRBall: I,, ton"
Odpisz