Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gryficowa

4 stycznia 2021, 05:51

Cierpię na bezsenność, więc to codzienność

Avatar Mariano_italiano

4 stycznia 2021, 18:03

@Gryficowa: Czy czujesz, że rymujesz?

Avatar Gryficowa

4 stycznia 2021, 20:52

@Mariano_italiano: Tak
Czuje

Avatar Gierman005

23 stycznia 2021, 19:31

@Gryficowa: i wciąż rymy znajduje C:

Avatar DJHAMSTER

4 stycznia 2021, 17:46

Ja nie mogę zasnąć aż do 1 lub 2 w nocy.
Inaczej się nie da

Avatar Srampodbiedronko

3 stycznia 2021, 21:44

Normalna to godzina to jaka?

Avatar Gaiaphage

3 stycznia 2021, 22:29

@Srampodbiedronko: Też chce wiedzieć

Avatar Nuzjn

3 stycznia 2021, 22:41

@Gaiaphage: o 23 jest normalna godzina do zasypiania ja zasypiam o 3

Avatar Znokuuu

4 stycznia 2021, 06:10

@Nuzjn: Chciałbym o 3 zasypiać

Avatar Nuzjn

4 stycznia 2021, 11:49

@Znokuuu: a o której zasypiasz?

Avatar Znokuuu

4 stycznia 2021, 12:03

@Nuzjn: Ostatnio najczęściej 6:30, ale zdarza się o 8-9

Avatar Nuzjn

4 stycznia 2021, 12:50

@Znokuuu: wow, ja bym tak nie chciał

Avatar SynMarnotrawny

4 stycznia 2021, 02:29

Jak zgaśić światło będąc przykrytym?

Avatar Xgamer

4 stycznia 2021, 06:55

@SynMarnotrawny: może mieć smart żarówkę i telefonem wyłączyć

Avatar Wedkarz

4 stycznia 2021, 07:48

@Xgamer: Albo rzucić telefonem w wyłącznik

Avatar Znokuuu

4 stycznia 2021, 06:09

Ja od 2 tygodnii tak mam, a wcześniej bez problemu zasypiałem

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2021, 03:54

A to śmieszne bo to prawda

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

3 stycznia 2021, 23:38

Rel

Avatar Kozer

3 stycznia 2021, 22:42

Czemu zmusiłeś mnie do zwiększenia jasności na telefonie, o o takiej porze? ;-;

Avatar LOKO30

3 stycznia 2021, 21:28

Dlaczego tak jest

Avatar Sarasya

3 stycznia 2021, 07:21

Rel

Avatar Myszkapl

3 stycznia 2021, 01:36

Tru

Avatar kola3492

3 stycznia 2021, 00:31

Katecheta w gimnazjum mówił coś o zmęczeniu psychicznym, ja wychowany w spartańskich warunkach, pracujący w rodzinnym biznesie po szkole i w wolne dni nie wierzyłem że coś takiego istnieje, doświadczyłem tego w pierwszych dniach technikum, nie mogłem nic z siebie wykrzesać, gdy kładłem się do łóżka zasypiałem od razu.

Avatar BaDinGa_Boy

2 stycznia 2021, 23:39

W szczególności po sylwestrowym 24h bez snu i "krótkiej" drzemce w ciągu następnego dnia, kocham mój rytm dobowy.

Avatar BencV

2 stycznia 2021, 23:36

za kilkanaście minut będzie rel, dziś postanowiłem położyć się wcześniej niż zwykle, żeby naprawić sobie zegar biologiczny, zaraz się okaże czy to w ogóle możliwe

Avatar Bober2069

2 stycznia 2021, 23:29

jak przetrwac pozar, gówno sie nie pali
1)wysraj sie
2)okryj swoje cialo kupskiem
3) przetrwaj pozar

Avatar
Mr_UnknownNickname

Edytowano - 2 stycznia 2021, 23:34

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Totalnie

Mało znany szczegół

Równi i równiejsi

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka