Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2020, 00:29
Ale somsiadowi musi kopara opaść
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2013, 07:27
Nie ważny jest widok z trumny, tylko widok na trumnę, przed zakopaniem.
Jeśli jaśnie pan hrabia całe życie woził się "mercedesami" to w ostatnią drogę nie pojedzie w "tico". Rodzina nie będzie robiła sobie siary przed ludźmi.
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:15
No, ale za to za jakieś 1000 lat, gdy odkopią nas archeologowie, taka "ładniejsza" trumna będzie się wyróżniać.
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:27
@Sauron: Ale mniej ładnie będą wyglądać ślady od drapania paznokciami. Nikomu jednak nie życzę przebudzenia po ''śmierci''.
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:30
@Sauron: Bez tego to raczej byśmy nie mogli ustalić,kto kiedy był faraonem w Egipcie,ponieważ wtedy ciało,a raczej to,w czym to ciało się znajduje nic by nie wskazywało na jakąś wyższa warstwę społeczną danej osoby.
Odpisz
30 grudnia 2013, 17:44
No, jest jeszcze lokalizacja pochówku, tudzież, jeżeli mówimy o starożytnym Egipcie, sposób balsamowania zwłok.
Odpisz
30 grudnia 2013, 23:48
@Sauron: I może jakieś gówniarze będą sobie cykać "sweet" focie na fb
jak wylądujesz w muzeum ?/ :O
Odpisz
30 grudnia 2013, 21:28
Prawda
Odpisz
30 grudnia 2013, 14:16
Widziałem widok gdy będę w trumnie, mogę spokojnie umrzeć
Odpisz
29 grudnia 2013, 01:46
Taaa, bo na pewno większość obywateli kupuje sobie trumnę przed śmiercią...
Odpisz
27 grudnia 2013, 20:01
pozatym będzie zakopana
Odpisz
26 grudnia 2013, 22:13
Obojętnie w jakiej trumnie i tak będzie taki sam widok bo jak cczłowiek umrze to raczej nie widzi w trumnie
Odpisz
26 grudnia 2013, 18:53
Widok gdy jesteś martwy- nie leżąc w trumnie, też taki sam ? Dziwne prawda...
Odpisz