Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2021, 01:19

Trasa to już ...j cena biletów boli

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2021, 00:35

Jak mzk to jeszcze nie jest źle, ale takie pks trochę drogi

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2021, 00:37

Zgodze się ale zamiast wydać na MZK lepiej spacer i przyoszczędzić

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 stycznia 2021, 00:41

Ale też zależy ile km i czy mamy czas

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2021, 00:52

Km jak to mówią 14 latki nie istnieją a z czasem słuszna uwaga

Avatar a1b2c3d4

7 stycznia 2021, 20:49

Kto jechał 50 ten wie że to bardzo ciekawe doświadczenie

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2021, 03:33

@a1b2c3d4: 50 to jeszcze nic, przynajmniej nie wywiezie cię na totalne wypiździejowie

Avatar a1b2c3d4

8 stycznia 2021, 09:51

wypi..owie jest najlepsze, szczególnie 63

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2021, 10:18

@a1b2c3d4: Taki 61 też niczemu sobie

Avatar a1b2c3d4

8 stycznia 2021, 10:40

ja tam jeżdżę codziennie przez całe miasto 50 i można tam spotkać wielu ciekawych ludzi

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2021, 12:44

@a1b2c3d4: 50 to taki wesoły autobus, nigdy nie wiadomo na co się tym razem trafi

Avatar a1b2c3d4

8 stycznia 2021, 12:45

Autobus z piekieł bram...

Avatar BART_REX

7 stycznia 2021, 22:16

Typowy ja

Avatar Zicher

4 stycznia 2021, 22:46

Ludzie z pogranicza Konina i Koła, którzy dowiedzieli się, że kursują tam w ogóle autobusy

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2021, 13:30

Nie spodziewałam się, że ktoś wspomni o Koninie tutaj

Avatar olimpicYT3356

4 stycznia 2021, 14:06

a co mieszkasz w Koninie? Bo ja tak lol

Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2021, 14:25

@olimpicYT3356: Nie mieszkam, ale bardzo wiele razy byłam w Koninie i z jakieś 3 razy poj...ły mi się autobusy tam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Najbardziej realistyczny spośród modów

Ch-chesz wyparować...?

Jeszcze jak

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka