Coś daleko ten autobus pojechał...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ch-chesz wyparować...?
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 stycznia 2021, 01:19
Trasa to już ...j cena biletów boli
Odpisz
10 stycznia 2021, 00:35
Jak mzk to jeszcze nie jest źle, ale takie pks trochę drogi
Odpisz
10 stycznia 2021, 00:37
Zgodze się ale zamiast wydać na MZK lepiej spacer i przyoszczędzić
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2021, 00:41
Ale też zależy ile km i czy mamy czas
Odpisz
10 stycznia 2021, 00:52
Km jak to mówią 14 latki nie istnieją a z czasem słuszna uwaga
Odpisz
7 stycznia 2021, 20:49
Kto jechał 50 ten wie że to bardzo ciekawe doświadczenie
Odpisz
8 stycznia 2021, 03:33
@a1b2c3d4: 50 to jeszcze nic, przynajmniej nie wywiezie cię na totalne wypiździejowie
Odpisz
8 stycznia 2021, 09:51
wypi..owie jest najlepsze, szczególnie 63
Odpisz
8 stycznia 2021, 10:18
@a1b2c3d4: Taki 61 też niczemu sobie
Odpisz
8 stycznia 2021, 10:40
ja tam jeżdżę codziennie przez całe miasto 50 i można tam spotkać wielu ciekawych ludzi
Odpisz
8 stycznia 2021, 12:44
@a1b2c3d4: 50 to taki wesoły autobus, nigdy nie wiadomo na co się tym razem trafi
Odpisz
8 stycznia 2021, 12:45
Autobus z piekieł bram...
Odpisz
7 stycznia 2021, 22:16
Typowy ja
Odpisz
4 stycznia 2021, 22:46
Ludzie z pogranicza Konina i Koła, którzy dowiedzieli się, że kursują tam w ogóle autobusy
Odpisz
4 stycznia 2021, 13:30
Nie spodziewałam się, że ktoś wspomni o Koninie tutaj
Odpisz
4 stycznia 2021, 14:06
a co mieszkasz w Koninie? Bo ja tak lol
Odpisz
4 stycznia 2021, 14:25
@olimpicYT3356: Nie mieszkam, ale bardzo wiele razy byłam w Koninie i z jakieś 3 razy poj...ły mi się autobusy tam
Odpisz