Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

22 czerwca 2025, 11:16

Finały I have them all

Avatar AlPoziomka

8 kwietnia 2021, 16:56

Lamborghini KUnTASZ

Avatar xxzturbo

20 stycznia 2013, 15:09

chętnie przyjmę lub odkupię obrazki z gumy turbo , proszę o kontakt jeśli ktoś posiada [email protected]

Avatar AlPoziomka

8 kwietnia 2021, 16:54

Avatar Luzek

21 czerwca 2020, 22:54

Ahhhhh gumy Turbo jak ja je uwielbiam

Avatar patryko1234

14 sierpnia 2018, 08:59

W jakich sklepach jeszcze można kupić, ewentualnie zamówić?

Avatar kuba5028

12 grudnia 2018, 20:57

@patryko1234: Biedronka, chyba Żabka

Avatar PanFoka

15 sierpnia 2018, 20:39

Porsche 944 <3

Avatar chupacabra001

12 sierpnia 2011, 19:11

Taak, to były czasy...

Avatar Jejowicz2

1 listopada 2015, 11:31

@chupacabra001: Dlaczego ja nie mogłem żyć w latach 90? :-;

Avatar lulul

18 października 2016, 20:54

@Jejowicz2: Wtf ja to widziałem w sklepiku i było napisane że zrobione w 2015, co wy macie do tej starości?

Avatar kubapilot

13 sierpnia 2011, 20:15

chciałbym urodzić się dużo wcześniej, by wiedzieć jak ***ista jest ta guma.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar bartusielek

Edytowano - 3 lutego 2015, 20:20

JA zjadłem 2 sztuki i sie w szkole rozchorowałem bo sobie w sklepiku kupiłem

Avatar tiktak101

2 lutego 2016, 16:26

z tym rakiem to gówno prawda i jest w biedronce

Avatar bartusielek

27 października 2014, 16:23

Czemu przy 1 F1-ce jest napis fiat??

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2014, 19:05

Gimby nie znajo

Avatar Dabres

20 listopada 2012, 14:23

umnie te gumy są nadal ;_;

Avatar xxzturbo

28 grudnia 2012, 12:00

@Dabres: gdzie u ciebie można gumy turbo kupić?

Avatar Dabres

29 grudnia 2012, 11:45

@xxzturbo: w kiosku

Avatar Damianoo1998

30 sierpnia 2011, 21:18

Nie wie o co wam chodzi bo te gumy są u mnie w sklepie i mam chyba około 50 tylko że nie których po pare takich samych

Avatar xxzturbo

28 grudnia 2012, 12:03

@Damianoo1998: masz jeszcze te gumy turbo?

Avatar Gniotek7

15 kwietnia 2012, 23:25

:D

Avatar Gniotek7

15 kwietnia 2012, 23:24

Robert Kubica JEŹDZIŁ fiatem

Avatar Orokana

17 sierpnia 2011, 10:10

1

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Równi i równiejsi

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka