Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mika444

29 grudnia 2013, 16:30

Ja tu właśnie Suicuna łapię w pokemon crystal, a oni mi z czymś takim wyskakują ;.;

Avatar elementiro

29 grudnia 2013, 17:06

@Mika444: ja się na 4. gen zatrzymałem. Z 5. i 6. w zasadzie nic nie znam. No może pojedyncze. Z 3 pierwszych kiedyś wszyściuteńkie na wyrywki znałem. :D
Teraz trochę pozapominałem.

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 00:06

@Mika444: jakiego masz startera?

Avatar Mika444

30 grudnia 2013, 00:33

@sectus: Cyndaquil, teraz jest w kanto, 12 odznak, przez całą grę złapałam tylko 5 poków i rozwalam każdego lidera

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 00:35

@Mika444: ja totodile :D wygralem

Avatar Mika444

30 grudnia 2013, 00:53

@sectus: Wygrałeś? Silver (tak nazwałam rywala) też ma totodile'a, ani razu nie wygrał :P

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 01:40

@Mika444: ja tam mam taktyke w rodzaju " nie wejde do tego miasta dopoki nie osiagne lvl 20" itd. i jeszcze nie przeszedlem calej bo jestem w przyslowiowej dupie...

Avatar Mika444

30 grudnia 2013, 01:53

@sectus: ja expiłam tylko gdy się wykluli elekid i togepi, tak to tylko z trenerami walczę i jestem 10 lvli nad normą :P

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 01:56

@Mika444: ja ich expilem ale okazalo sie ze sa do dupy... a tak swoja droga tez masz tak ze magikarp na np. lvl 17 ledwo pokonuje jakies gowno na 3?

Avatar Mika444

Edytowano - 30 grudnia 2013, 01:57

@sectus: mam gyaradosa na 50 :3 W sumie... to ZŁAPAŁAM tylko jego (musiałam użyć jakoś surf..) i suicune o-o PS. Elekid nie jest taki słaby jak ewoluuje, togepiego expie, bo lubię metronom o-o

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 02:00

@Mika444: poza tym wymagania sa takie:
-nie zlapie nic co ma lvl mniejszy niz 5
-dopoki nie wejde do jakiegos miastamam miec jakis lvl
-trenerzy mnie moga w dupe pocalowac

przez to w walce z falthirem (nie wiem jak on sie nazywal. ten od ptakow lider...) miaslem tylko totodile´a na 18 lvl

Avatar Mika444

30 grudnia 2013, 02:02

@sectus: Ja też. Problem miałam tylko z małą ilością PP o-o

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 02:05

@sectus: ja nie lubie metronome bo togepi uzyl self destruction ;_;

Avatar
Konto usunięte

4 marca 2014, 18:39

@Mika444: ranisz :C

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 15:19

Też nie lubię nowej muzyki. A zwłaszcza dubstepu, bo to takie remixowanie pierdów mamuta ;-;

Avatar DragonQuen

29 grudnia 2013, 15:33

to brzmi jakby się mieliło młotek ;-;

Avatar halk15

29 grudnia 2013, 15:36

Podstawowa zasada o gustach się nie dyskutuje.

Avatar Pstrong_Maciej

29 grudnia 2013, 17:04

@halk15: To, że nie lubisz dyskutować o gustach jest twoim gustem. Więc właśnie wyraziłeś swój gust. Złamałeś swoją zasadę.

Avatar halk15

29 grudnia 2013, 20:08

@Pstrong_Maciej: O gustach się nie dyskutuje po to żeby się nie kłócić właśnie. :) A zasady są po to żeby je łamać. ;)

Avatar
RhobarIII

30 grudnia 2013, 19:26

@DragonQuen: brzmi jak lądolód chodzący po moim domu hałasujący jakby mielił pasztet.

Co nie znaczy że dubstep nie jest super...

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 20:58

Lepszy dupstep niż jakiś rap czy metal.

(A teraz,po ocenie mojego komentarz możecie poznać,ilu ludzi co co lubi)
:)

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 23:48

Nie cierpię rapu ! Ale metal lubię.

Avatar sectus

30 grudnia 2013, 00:06

high five!

Avatar emotikon2001

29 grudnia 2013, 17:01

przecież można podnieść szczęście jeszcze nie złapanego poka tylko używajżc frienbballa

Avatar sectus

29 grudnia 2013, 16:26

nieeeeeeee! jestem stary!!!!!!!!!!

Avatar iger3

29 grudnia 2013, 15:45

Jestem wiecznie młody :D

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2013, 15:41

ja się starzeje !!!!!!

Avatar adamstorm63

29 grudnia 2013, 15:37

Lightwicka? Chyba Litwicka -,-

Avatar kulujulu

29 grudnia 2013, 14:30

Dubstep ssie.

Avatar
Rudy_Kruliczek

29 grudnia 2013, 14:06

Od urodzenia jestem stara, bo nie lubię nowej muzyki.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Co za przypadek

Były nóżki, nie ma nóżek

Fergus

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka