Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Co za przypadek
Były nóżki, nie ma nóżek
Fergus
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2013, 16:30
Ja tu właśnie Suicuna łapię w pokemon crystal, a oni mi z czymś takim wyskakują ;.;
Odpisz
29 grudnia 2013, 17:06
@Mika444: ja się na 4. gen zatrzymałem. Z 5. i 6. w zasadzie nic nie znam. No może pojedyncze. Z 3 pierwszych kiedyś wszyściuteńkie na wyrywki znałem. :D
Teraz trochę pozapominałem.
Odpisz
30 grudnia 2013, 00:06
@Mika444: jakiego masz startera?
Odpisz
30 grudnia 2013, 00:33
@sectus: Cyndaquil, teraz jest w kanto, 12 odznak, przez całą grę złapałam tylko 5 poków i rozwalam każdego lidera
Odpisz
30 grudnia 2013, 00:35
@Mika444: ja totodile :D wygralem
Odpisz
30 grudnia 2013, 00:53
@sectus: Wygrałeś? Silver (tak nazwałam rywala) też ma totodile'a, ani razu nie wygrał :P
Odpisz
30 grudnia 2013, 01:40
@Mika444: ja tam mam taktyke w rodzaju " nie wejde do tego miasta dopoki nie osiagne lvl 20" itd. i jeszcze nie przeszedlem calej bo jestem w przyslowiowej dupie...
Odpisz
30 grudnia 2013, 01:53
@sectus: ja expiłam tylko gdy się wykluli elekid i togepi, tak to tylko z trenerami walczę i jestem 10 lvli nad normą :P
Odpisz
30 grudnia 2013, 01:56
@Mika444: ja ich expilem ale okazalo sie ze sa do dupy... a tak swoja droga tez masz tak ze magikarp na np. lvl 17 ledwo pokonuje jakies gowno na 3?
Odpisz
Edytowano - 30 grudnia 2013, 01:57
@sectus: mam gyaradosa na 50 :3 W sumie... to ZŁAPAŁAM tylko jego (musiałam użyć jakoś surf..) i suicune o-o PS. Elekid nie jest taki słaby jak ewoluuje, togepiego expie, bo lubię metronom o-o
Odpisz
30 grudnia 2013, 02:00
@Mika444: poza tym wymagania sa takie:
-nie zlapie nic co ma lvl mniejszy niz 5
-dopoki nie wejde do jakiegos miastamam miec jakis lvl
-trenerzy mnie moga w dupe pocalowac
przez to w walce z falthirem (nie wiem jak on sie nazywal. ten od ptakow lider...) miaslem tylko totodile´a na 18 lvl
Odpisz
30 grudnia 2013, 02:02
@sectus: Ja też. Problem miałam tylko z małą ilością PP o-o
Odpisz
30 grudnia 2013, 02:05
@sectus: ja nie lubie metronome bo togepi uzyl self destruction ;_;
Odpisz
4 marca 2014, 18:39
@Mika444: ranisz :C
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:19
Też nie lubię nowej muzyki. A zwłaszcza dubstepu, bo to takie remixowanie pierdów mamuta ;-;
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:33
to brzmi jakby się mieliło młotek ;-;
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:36
Podstawowa zasada o gustach się nie dyskutuje.
Odpisz
29 grudnia 2013, 17:04
@halk15: To, że nie lubisz dyskutować o gustach jest twoim gustem. Więc właśnie wyraziłeś swój gust. Złamałeś swoją zasadę.
Odpisz
29 grudnia 2013, 20:08
@Pstrong_Maciej: O gustach się nie dyskutuje po to żeby się nie kłócić właśnie. :) A zasady są po to żeby je łamać. ;)
Odpisz
30 grudnia 2013, 19:26
@DragonQuen: brzmi jak lądolód chodzący po moim domu hałasujący jakby mielił pasztet.
Co nie znaczy że dubstep nie jest super...
Odpisz
29 grudnia 2013, 20:58
Lepszy dupstep niż jakiś rap czy metal.
(A teraz,po ocenie mojego komentarz możecie poznać,ilu ludzi co co lubi)
:)
Odpisz
29 grudnia 2013, 23:48
Nie cierpię rapu ! Ale metal lubię.
Odpisz
30 grudnia 2013, 00:06
high five!
Odpisz
29 grudnia 2013, 17:01
przecież można podnieść szczęście jeszcze nie złapanego poka tylko używajżc frienbballa
Odpisz
29 grudnia 2013, 16:26
nieeeeeeee! jestem stary!!!!!!!!!!
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:45
Jestem wiecznie młody :D
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:41
ja się starzeje !!!!!!
Odpisz
29 grudnia 2013, 15:37
Lightwicka? Chyba Litwicka -,-
Odpisz
29 grudnia 2013, 14:30
Dubstep ssie.
Odpisz
29 grudnia 2013, 14:06
Od urodzenia jestem stara, bo nie lubię nowej muzyki.
Odpisz