Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Karolix08

10 stycznia 2021, 23:16

mój brat i tak zje pół blachy w 5 minut

Avatar PieselWojownik

29 stycznia 2022, 06:50

@Karolix08: Speedrunner

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2021, 23:24

Nierel nienawidzę psów

Avatar Gierman005

13 kwietnia 2021, 13:57

(づ◕ᗜ◕)づ

Avatar Groove

7 stycznia 2021, 15:31

Jak ciasto jest słodkie to raczej dobrze?

Avatar natada

7 stycznia 2021, 15:53

@Groove: czasem zbyt słodkie ciasto może zmulić, dlatego dobrze jest przełamać nadmiar słodyczy czymś kwaśnym (albo alko)

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2021, 13:37

@natada: To dlatego jest aromat o smaku rumu...

Avatar Jakut484

11 stycznia 2021, 15:57

chińczycy: słone coś tak nie wiem, mame co ty tam dodałaś?

Avatar galactar

11 stycznia 2021, 11:54

Psiak wygląda jak Brownie

Avatar Mr_AdiX17

10 stycznia 2021, 22:05

awww

Avatar Ninja_Fandi

10 stycznia 2021, 21:23

U mnie to by było bardziej jedz to ciasto bo mnie kusi i ja zjem.

Avatar gury_wamac

10 stycznia 2021, 20:17

mama ma racje w tym przypadku

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2021, 12:53

To w końcu ciasto czy azjatycki przysmak

Avatar Koronawirus_Polski

7 stycznia 2021, 12:54

Jedno i drugie

Avatar LegoYoda69

10 stycznia 2021, 18:43

hmmmm psy azjaci jedzą. Wyborny żart oprawdy jest to

Avatar Ulanus

10 stycznia 2021, 14:55

Mam prawie takiego samego, tylko że jest czarny

Jego ulubioną zabawą jest kradnięcie mi rzeczy

Avatar LegoYoda69

Edytowano - 10 stycznia 2021, 18:41

@Ulanus: hmmmm bardzo rasistowski komentarz jest to

Avatar mafiax2006

7 stycznia 2021, 13:37

Pochwale się zdjęciem mojego psa

Avatar Wombaton

10 stycznia 2021, 15:05

@mafiax2006: Fajny!

Avatar mafiax2006

10 stycznia 2021, 15:06

@Wombaton: Dzięki

Avatar LegoYoda69

10 stycznia 2021, 18:41

@mafiax2006: hmmmm uszy niczym ja ma on. Czy ketaminę lubi ciekaw jestem

Avatar BARTIK1

10 stycznia 2021, 17:39

Ale to ciasto realistycznie wygląda

Avatar glitchtech

10 stycznia 2021, 16:55

Na każdych urodzinach tak samo

Avatar TegoNieWieNikt

Edytowano - 10 stycznia 2021, 15:06

Nie lubie psow wiec nie jest slodkie. moge jesc.
w sumie to kuchnia chinska jest git

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Przyszłość jest piękna

Stany w pigułce

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Cóż za brak szacunku

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka