Wspomnienia z misji w Afryce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Pilne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2011, 13:54
Moje ulubione ciasto: murzynek ;)
Odpisz
11 sierpnia 2011, 13:56
@amanda: Jak to rasistowsko brzmi... ;-)
Odpisz
15 sierpnia 2011, 15:20
@chupacabra001: Czy to nie jest kangóręk? :D
Odpisz
24 sierpnia 2011, 19:10
@Neldin: Chory kojot, którego wieśniaki z teksasu wzięli za chupacabrę.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:04
@chupacabra001: Ja?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:07
@KangarooPL: Nein!
Odpisz
20 lutego 2013, 17:54
no pycha jestem głodna więc zeżrę sobie encyklopedię ;)
Odpisz
23 kwietnia 2013, 16:24
@kokosek3945: to jest raczej biblia
Odpisz
29 września 2014, 20:20
@kokosek3945: będzie mądry XD
Odpisz
9 lipca 2012, 21:03
Heh ;D . Gdy jesteś głodny na lekcji zacznij ukradać książki i je zjadać xD .
Odpisz
26 sierpnia 2011, 12:02
NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE KSIĄŻKI
Odpisz
25 maja 2012, 20:41
@chojnice1975: to Biblia
Odpisz
21 sierpnia 2011, 15:43
Ale oczy jak już jedzenie widzi XD
Odpisz
16 sierpnia 2011, 18:58
No tak to nasza religia czyli : *** mnie to obchodzi że głodujesz mudzinie masz się Religi uczyć" ;d
Odpisz
16 sierpnia 2011, 12:22
...no tylko mi nie mówcie, że nie wiecie co przedstawia avatar chupacabry... O.O
Odpisz
15 sierpnia 2011, 20:10
hehe
Odpisz
15 sierpnia 2011, 14:26
zgadzam sie z jamniczka nie twoja sprawa kto jaki ma avatar
dla mnie jego jest super a twoj jest jakis pokrecony
Odpisz
15 sierpnia 2011, 14:24
5/5
Odpisz
15 sierpnia 2011, 08:14
masz koty
Odpisz
13 sierpnia 2011, 15:11
wiem wiecej od ćebie @jamniczks
Odpisz
14 sierpnia 2011, 14:56
@albicolo: udowodnij hahhaha
Odpisz
14 sierpnia 2011, 22:13
@albicolo: nooo ku**a dawaj! Co przedstawia jego avatar?
I dlaczego uważasz że jest zje**ny? Takie uwagi jeszcze pod obrazkami zostawiają największe posrane jedynaczki!
Odpisz
12 sierpnia 2011, 18:51
@chupacabar masz z***ny avatar
Odpisz
12 sierpnia 2011, 19:58
@albicolo: zamknij się! nienawidzę jak pojawiają się tu jakies dzieci co same se nie umieją ustawić avatara a pyskują do innych! Ty nawet nie wiesz, co jego avatar przedstawia, prawda??!!
Odpisz
11 sierpnia 2011, 18:30
wiem o co chodzi ten chłopiec głoduje ja też bym jadł co sie da prócz kup itd ale to lepsze niż śmierć głodowa
Odpisz
11 sierpnia 2011, 12:42
5/5
Odpisz