Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chenderella

9 stycznia 2021, 19:38

Chwila. Ale wiecie, że sprzedawanie czegoś taniej i swego rodzaju "oszustwem" wcale nie jest korzystne dla sprzedawców? XD

Avatar JestemNormikiem

9 stycznia 2021, 22:18

@Chenderella: i dlatego mem nie ma sensu

Avatar DragonEU2

10 kwietnia 2024, 10:42

@JestemNormikiem: teoretycznie sprzedadzą taniej bo nie zapłacą podatku cukrowego co wychodzi na 0. Jednak więcej osób kupi bo tańsza cena

Avatar Oliwier256

7 stycznia 2021, 23:25

Najśmieszniejsze jest to że pepsi Zero mimo iż nie ma cukru to i tak jest opodatkowana

Avatar Oloest4

7 stycznia 2021, 23:26

Avatar PewienKtosiek

7 stycznia 2021, 23:32

@Oliwier256: A może rząd wie, że tak naprawdę jest tam cukier?

Avatar Oliwier256

7 stycznia 2021, 23:39

@PewienKtosiek: niewiadomo, może?

Avatar Alcear

7 stycznia 2021, 23:50

@Oliwier256: ponieważ opodatkowany został nie tylko cukier, ale też słodziki i miód

Avatar Oliwier256

7 stycznia 2021, 23:50

@Alcear: a, to wiele wyjaśnia

Avatar DeMajkel

8 stycznia 2021, 00:38

@Alcear: To tylko cynamon zostaje

Avatar Alcear

8 stycznia 2021, 00:39

@DeMajkel: co xd?

Avatar DeMajkel

Edytowano - 8 stycznia 2021, 00:40

@Alcear: Cukier miód i cynamon nadają słodki smak

Avatar Alcear

8 stycznia 2021, 00:41

@DeMajkel: aaaa, nie wiedziałem, nigdy nie próbowałem cynamonu, ale nie wiem czy możnaby go użyć jako słodzika, a nawet jeśli to i go by pewnie opodatkowali

Avatar DeMajkel

8 stycznia 2021, 00:55

@Alcear: On jako przyprawa raczej

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2021, 05:05

@DeMajkel: Za Gierka jak chleb miał podrożeć o złotówkę to ludzie protestowali i strajkowali w całej Polsce. Teraz tez by się przydało, bo ten podatek dobije małe przedsiębiorstwa typu wiejski sklep.

Avatar MemicznyInkwizytor

9 stycznia 2021, 18:49

Znając życie, to podatek jak zwykle przerzucony zostanie na klientów sklepów, więc raczej nie to zabije małe przedsiębiorstwa

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 19:17

@MemicznyInkwizytor: Duże sklepy będą mogły sprzedawać po niższej cenie.

Avatar Areku_San

9 stycznia 2021, 18:37

Również ludzie kupujący Pepsi jako odrdzewiacz, a potem pijący to:

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 18:15

I dlatego uważam że Niemcy są lepszym krajem od Polski

Avatar PewienKtosiek

7 stycznia 2021, 23:34

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Nie po oczach

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jakby trochę nie fair

Pilne

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka