Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar memydory

21 lutego 2021, 20:34

nie?

Avatar DRAGON_POLSKA

9 stycznia 2021, 12:04

nie ma takiej ustawy której polak by nie obszedł

Avatar QWERTIOX

9 stycznia 2021, 13:16

@DRAGON_POLSKA: s3x nieletnich?

Avatar gerwazysramdowazy

9 stycznia 2021, 13:19

@QWERTIOX: nie wiedzałem że była nieletnia

Avatar Wedkarz

10 stycznia 2021, 08:27

@QWERTIOX: Mówiła że ma 27 lat

Avatar lolpandapl

15 stycznia 2021, 20:16

@Wedkarz: była poduszką

Avatar Kapitalista

16 stycznia 2021, 00:56

@QWERTIOX: Wybredny nie r....

Avatar Wedkarz

10 stycznia 2021, 08:24

W biedronce pepsi nawet taniej niz bylo xd

Avatar AdmSie

8 stycznia 2021, 09:59

To dowód na to, że przedsiębiorcy są inteligentniejsi od większości ludzi wprowadzających te podatki

Avatar Rakiczan

9 stycznia 2021, 17:57

@AdmSie: Dlatego technokracja to najlepszy ustrój polityczny

Avatar
kroganin

9 stycznia 2021, 12:21

Jak ludzie będą płacić 2x za napoje do popity to może w końcu zauważą, że PIS nie jest dobrym wyborem.

Avatar WielkiSpod

9 stycznia 2021, 12:39

Ale czemu winisz PiSS? 😥😥😥 To chciwe korporacje podnoszą ceny😤😤😤, gdyby nie 500+😍😍😍, to nie byłoby już nas na to stać!!!🤬🤬🤬

Avatar jacek1s

9 stycznia 2021, 12:39

Starzy ludzie nie piją coli

Avatar Memixgroszkowaty

9 stycznia 2021, 12:52

@jacek1s: Piją

Avatar jacek1s

9 stycznia 2021, 12:55

@Memixgroszkowaty: Oni piją oranżadę helenę

Avatar
kroganin

9 stycznia 2021, 13:02

@jacek1s: Raczej heleny do wódki nie piją

Avatar Memixgroszkowaty

9 stycznia 2021, 13:02

@jacek1s: To też ale Colę też piją. Wiem co mówię

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 13:09

@jacek1s: Piją i uważają, że to luksus, bo zachodnie, i kiedyś tego nie było.

Avatar
kroganin

9 stycznia 2021, 13:11

Cola była w polsce za prl....

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 13:15

Z tego, co wiem, dopiero w latach siedemdziesiątych,

Avatar Memixgroszkowaty

9 stycznia 2021, 13:37

Była w PRL ale mniej dostępna

Avatar jacek1s

9 stycznia 2021, 13:40

Każdy znany mi stary człowiek uważa colę za świństwo.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2021, 13:43

@jacek1s: Osobiście nie wiem, jak można to pić, ale wszyscy starzy ludzie, których ja znam, ją lubią.

Avatar Memixgroszkowaty

9 stycznia 2021, 13:43

same

Avatar
kroganin

9 stycznia 2021, 14:03

@jacek1s: To, że nie lubią nie znaczy że nie piją. Moi dziadkowie też na to wyzywają, ale z innego napoju drinków nie robią

Avatar RoyalPigeon

9 stycznia 2021, 12:25

Jest to robione na masową skalę czy tylko kilku ludzi sobie tak kupuje? Nie powiem, ale ciekawe by było jakby w budowlanym sklepie była Cola z podpisem "środek odrdzewiający"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jeszcze jak

To się nie może nie udać

Nie zadzieraj z bobrami

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka