Raz UFO poleciało nad Rosję...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2015, 23:54
Potem do Polski, ale już nie odlecieli, bo ktoś tam kosmitą zaje**ł ufo.
Odpisz
30 grudnia 2013, 19:13
a ufoki: kur*a co to za laser?! uciekamy!
Odpisz
30 grudnia 2013, 18:54
Zwarcie w statku i w efekcie awaryjne lądowanie na polanie.Rusek statek zabiera(bo to zdalnie sterowany,kosmitów w nim nie było),sprzedaje na skupie złomu i idzie oblać swój wyczyn :)
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:40
Rosjaninowi się chciało lać po kilkunastu ( raczej kilkudziesięciu) butelkach wódki no to i ufo dosięgną
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:10
Dla czego ten człowiek sika na zewnątrz ? Takie jedno zasadnicze pytanko ;P
Odpisz
17 grudnia 2015, 17:45
@jacek1s: Bo mu się zachciało?
Odpisz