a nie na odwrót? z zewnątrz większość kamienic wygląda tragicznie jakby miały się zawalić, tynk sie sypie farba wyblakła itp a jak wejdziesz do jakiegoś mieszkania to w środku jest po prostu nowoczesne ładne mieszkanie.
Według mnie ze świecą szukać takiego miłego staruszka, zazwyczaj trafiam na ramoli, którzy mają zacofany tok myślenia i szukają okazji, aby się przypie....ić. Chociaż to dwustronne, raz np. puszczając muzykę na przenośnym głośniku przechodziła obok nas stara babeczka, powiedziała, że "mamy bardzo fajne zabawki i żałuje, że ona takich nie miała" po czym poprosiła, abyśmy puścili muzykę głośniej i wesoło odeszła. Tak samo przechodząc na ośce spotkałem starszego pana, pogłaskałem jego dwa pocieszne psy, po czym rozwinęliśmy około godzinną rozmowę na temat polskiego rządu i różnych obszarów wiedzy, chociaż tak jak mówiłem, zdażają się sk...ysyny, które prują się o to, że źle stanąłem na chodniku, albo przez trzy sekundy zablokowałem im drzwi do piwnicy rowerem, gdy wyjmowałem coś ze swojej.
@BaDinGa_Boy: Oczywiście puszczanie muzyki na głośniku w miejscu publicznym wydaje się nieodpowiednie, ale puszczaliśmy zazwyczaj bardzo cicho, żeby nie afiszować reszty społeczeństwa. Poczułem potrzebę wytłumaczenia, żeby nie słuchać starczego gadania społeczniaków ze stronki z memami.
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2021, 18:48
Szablon pls
Odpisz
11 stycznia 2021, 22:52
@IgiPolski:
Odpisz
11 stycznia 2021, 22:53
@Polish_Kebab7: many thanks
Odpisz
11 stycznia 2021, 16:16
Japi*rdole to zdjęcie daje mi K*rwa ciarki
Odpisz
11 stycznia 2021, 15:06
Ostatnio byłem że swoją babcia u jej brata żeby dać trochę rzeczy do zawiezienia na wieś do rodziny...
Z zewnątrz ten budynek do którego mieliśmy wejść wyglądał jak melina... Jakby mieszkało tam stado najgorszych żuli, a w środku?!?
Kurła! No przepych jak na Wersalu. Jobany wie jak zrobić POTĘŻNE pierwsze wrażenie
Odpisz
11 stycznia 2021, 00:07
Ja mieszkam w kamienicy i jest na odwrót chociaż nie wiem na pewno
Odpisz
9 stycznia 2021, 02:01
a nie na odwrót? z zewnątrz większość kamienic wygląda tragicznie jakby miały się zawalić, tynk sie sypie farba wyblakła itp a jak wejdziesz do jakiegoś mieszkania to w środku jest po prostu nowoczesne ładne mieszkanie.
Odpisz
9 stycznia 2021, 10:04
@Sebzer: Może być też odwrotnie, zastanawiałem się nad tym przy tworzeniu
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:48
na odwrót
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:48
kamienice (te po-ZSRRowskie) wyglądają jakby miały się zawalić już kilkadziesiąt lat temu
a mieszkańcy to często mili staruszkowie na emeryturze
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:50
Miałem pomysł, żeby zrobić na odwrót, ale sens ten sam
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:50
Bo tanie
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:50
Wszyscy wiemy, że to jest rzeczywistość
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:52
Według mnie ze świecą szukać takiego miłego staruszka, zazwyczaj trafiam na ramoli, którzy mają zacofany tok myślenia i szukają okazji, aby się przypie....ić. Chociaż to dwustronne, raz np. puszczając muzykę na przenośnym głośniku przechodziła obok nas stara babeczka, powiedziała, że "mamy bardzo fajne zabawki i żałuje, że ona takich nie miała" po czym poprosiła, abyśmy puścili muzykę głośniej i wesoło odeszła. Tak samo przechodząc na ośce spotkałem starszego pana, pogłaskałem jego dwa pocieszne psy, po czym rozwinęliśmy około godzinną rozmowę na temat polskiego rządu i różnych obszarów wiedzy, chociaż tak jak mówiłem, zdażają się sk...ysyny, które prują się o to, że źle stanąłem na chodniku, albo przez trzy sekundy zablokowałem im drzwi do piwnicy rowerem, gdy wyjmowałem coś ze swojej.
Odpisz
8 stycznia 2021, 21:54
@BaDinGa_Boy: Oczywiście puszczanie muzyki na głośniku w miejscu publicznym wydaje się nieodpowiednie, ale puszczaliśmy zazwyczaj bardzo cicho, żeby nie afiszować reszty społeczeństwa. Poczułem potrzebę wytłumaczenia, żeby nie słuchać starczego gadania społeczniaków ze stronki z memami.
Odpisz