memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 stycznia 2021, 07:43
A co, jak przeglądam memy, już leżąc w łóżku?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:43
@Dark_Dante:
11 stycznia 2021, 21:46
Mózg w dotyku bardziej przypomina pasztet.
11 stycznia 2021, 22:41
skąd to wiesz?
11 stycznia 2021, 23:09
@kurczak1122: bo dotykał
12 stycznia 2021, 00:16
@JerzykPolski: To musiało być tak: Cris: *dotyka głowy* *puku puku* Mózg: *chlupu chlupu*
12 stycznia 2021, 10:46
@kurczak1122: Kanał Tomasza Rożka. I spokojnie, nie dotykałem go.
Edytowano - 12 stycznia 2021, 01:16
Tytani zawiązują sojusz z Wielkimi Szkieletami: Nie wymaga Koloryzowania.
11 stycznia 2021, 22:10
Rel
11 stycznia 2021, 22:01
Hahaha. NIE. Nie zmusisz mnie do tego.
Edytowano - 9 stycznia 2021, 03:05
OPem Krasnolud (Kufel Mleka)? Tak jakoś liryką powiało :D
9 stycznia 2021, 09:02
@Towarzysz777: A któż by inny?
9 stycznia 2021, 15:51
@KufelMleka: Wciąż mam nadzieję że na naszej stronce pojawi się takich poetów więcej :D
9 stycznia 2021, 15:52
@Towarzysz777: Płonne nadzieje, ale jakie piękne.
9 stycznia 2021, 15:54
@KufelMleka: Pożyjemy zobaczymy :P
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 07:43
A co, jak przeglądam memy, już leżąc w łóżku?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:43
@Dark_Dante:
Odpisz
11 stycznia 2021, 21:46
Mózg w dotyku bardziej przypomina pasztet.
Odpisz
11 stycznia 2021, 22:41
skąd to wiesz?
Odpisz
11 stycznia 2021, 23:09
@kurczak1122: bo dotykał
Odpisz
12 stycznia 2021, 00:16
@JerzykPolski: To musiało być tak:
Cris: *dotyka głowy* *puku puku*
Mózg: *chlupu chlupu*
Odpisz
12 stycznia 2021, 10:46
@kurczak1122: Kanał Tomasza Rożka. I spokojnie, nie dotykałem go.
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2021, 01:16
Tytani zawiązują sojusz z Wielkimi Szkieletami: Nie wymaga Koloryzowania.
Odpisz
11 stycznia 2021, 22:10
Rel
Odpisz
11 stycznia 2021, 22:01
Hahaha. NIE. Nie zmusisz mnie do tego.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2021, 03:05
OPem Krasnolud (Kufel Mleka)? Tak jakoś liryką powiało :D
Odpisz
9 stycznia 2021, 09:02
@Towarzysz777: A któż by inny?
Odpisz
9 stycznia 2021, 15:51
@KufelMleka: Wciąż mam nadzieję że na naszej stronce pojawi się takich poetów więcej :D
Odpisz
9 stycznia 2021, 15:52
@Towarzysz777: Płonne nadzieje, ale jakie piękne.
Odpisz
9 stycznia 2021, 15:54
@KufelMleka: Pożyjemy zobaczymy :P
Odpisz