List miłosny dla dziewczyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Tymi się chodzi
Równi i równiejsi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2014, 20:56
niezłe ;.----------------...,,,,o
Odpisz
10 kwietnia 2012, 16:41
no ku.rwa!! 5/5
Odpisz
8 kwietnia 2012, 20:37
Czysta poezja 5/5 i do ulu
Odpisz
23 sierpnia 2011, 11:44
chyba ktoś miał napad weny twórczej... nie ma to jak wyżyć swą kreatywność :D ^^ 5/5 i do ulu
Odpisz
20 sierpnia 2011, 22:19
5,
jestem dziewczyną i jeśli by tylko ten koleś był przystojny, to by taki śmieszny list załatwił mu bilet do nieba =)
Odpisz
20 sierpnia 2011, 22:00
hehe 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 23:33
Haha ;))
Fajny list. Jaki romantyczny uuaa ;))
5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 11:14
Dobre. 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 11:05
***iste :D ażsię ze śiechu popłakałem hahaha =D
Odpisz
19 sierpnia 2011, 10:11
5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 10:00
Hehe kocham te riposty 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 09:59
Haha , Mnie jak bym był dziewczyną taki list by nie zachęcił :) 5/5 i ulu
Odpisz
19 sierpnia 2011, 09:40
hahahahahaha 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 09:25
hehe ciekawe czy wysłał ten liścik xd. Ocena 5/5
Odpisz
19 sierpnia 2011, 09:18
hahahha 5/5 i do ulul
Odpisz