Na razie zdecydowanie wygrywa Sasin
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Dwa oblicza
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To bilet w jedną stronę skarbie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2021, 20:21
Ogólnie jutro u nich na instagramie zaczną się wybory do półfinału, jak ktoś chce wiedzieć
Odpisz
10 stycznia 2021, 10:56
Kaja Godek
Odpisz
10 stycznia 2021, 12:43
@jejaplxiaomi: wygrała przedwczoraj jakby co
Odpisz
10 stycznia 2021, 16:00
@jejaplxiaomi: *Płodek
Odpisz
10 stycznia 2021, 14:49
Ta Edyta to taka jakaś ohydna
Odpisz
10 stycznia 2021, 01:22
Pragnę tylko przypomnieć, że 70 milionów złotych zostało przejechane, gdyż Kidawa - Błońska wycofała się z kandydatury. Gdyby nie Sasin, wina zleciałaby na kogoś innego na jego stanowisku.
Odpisz
10 stycznia 2021, 03:31
@Pan_Schaboszczak: A Górniak głównie ze swojej winy jest dzbanem
Odpisz
10 stycznia 2021, 14:14
@Towarzysz777: Sasin ma więcej na koncie
Odpisz
10 stycznia 2021, 10:23
Może przynajmniej Sasin wygra te wybory
Odpisz
10 stycznia 2021, 10:42
@tr_8r: Jedne już wygrał... Problem w tym, że się nie odbyły :p
Odpisz
10 stycznia 2021, 10:01
założe się że nie zabraknie gwoździa programu czyli Morawieckiego
Odpisz
10 stycznia 2021, 09:12
Najman ewentualnie gaja kodek
Odpisz
10 stycznia 2021, 01:01
A co z Najmanem?
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:47
A to czasem nie Gorniak mowila ze covida stworzył Gates zeby zabic starych ludzi bo oni nie korzystaja z komputerow i windowsa ?
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:58
@Filip8975: Kolejny dowód na to, że Linux lepszy
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:37
Ogólnie wszystkie P*laki są dzbanami roku
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:39
@rozwalgo: congratulations
You played yourself
Odpisz
10 stycznia 2021, 04:31
@Par00fka: Sometimes I pretend I'm not obywatel Rzeczpospolitej Polskiej
Odpisz
10 stycznia 2021, 09:47
@rozwalgo: to se nie bądź. Ale obrażanie całego kraju bo tak jest zwyczajnym debilizmem
Odpisz
10 stycznia 2021, 11:00
@rozwalgo: polska zua, inne kraje dober
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:36
Co zrobiła Górniak?
Że może rywalizować z przepierdzieniem 70 mln
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:37
@Mroczny_piewca_apokalipsy: no właśnie?
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:37
@Mroczny_piewca_apokalipsy: mówi że szczepionki zue chyba
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:38
@hlepo:
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:39
@Daniel1414: to też
Odpisz
9 stycznia 2021, 23:39
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Najpierw nagadała ludziom że szczepionka zła i że to spisek USA, a po tym jak została za to zhejtowana to stwierdziła że zniknie tymczasowo z internetu, a teraz gada żeby się modlić za nas bo w USA jest rozpie....
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2021, 23:35
Proszę nie pokazujcie mi zdjęć Górniak bo potem mam koszmary
Odpisz