Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2021, 19:41
Kiedy gadam z przyjaciółką i występuje taka sytuacja to zaczynamy sobie przytakiwać o tak:
-Jasne
-Tak
-Oczywiście
-Zgadzam się
-Tak
-Yhm tak
-Nie zaprzeczalne
-Tak
-No
-Racja
-Tak
I tak przez kilka minut aż przypomni nam się coś o czym jeszcze nie gadałyśmy XD
Odpisz
12 stycznia 2021, 17:35
@x_KAMYK_x: Zawsze możecie porozmawiać o 48381958294828 odcieni niebieskiego
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:11
@Crln_7: Dzięki za radę na pewno skorzystam
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:12
@x_KAMYK_x: polecam się na przyszłość
Odpisz
12 stycznia 2021, 19:39
Albo moja babcia: "Także tego.."
Odpisz
10 stycznia 2021, 18:46
No wie pani, czegoś takiego to ja jeszcze nie widziałam
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2021, 17:33
@TediousCardGames: żeby się tak spóźnić na mszę, po czym nie dać nawet stu złoty na tace...
Odpisz
12 stycznia 2021, 17:35
@Crln_7: tfu, obraza boska
Odpisz
12 stycznia 2021, 17:37
@TediousCardGames: Jak to tak?! Przecież nasz proboszcz musi mieć za co zatankować Audi A6!!!
Odpisz
12 stycznia 2021, 17:47
@Crln_7: i za co ksiądz dzieci wykarmi...
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:37
@Soczystylosos: czekaj co-
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:41
Odpisz
12 stycznia 2021, 19:01
to uczucie, kiedy należysz do kościoła prawosławnego i ksiądz z dziećmi to coś zupełnie normalnego, więc nie rozumiesz tego żartu za pierwszym razem
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:48
I tak to już bywa w tym życiu, aż sie stare czasy przypominają
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:26
I tak się właśnie żyje
Odpisz
12 stycznia 2021, 17:45
- Doprawdy? To interesujące...
- Kolejny dzień, i znowu to samo!
- On po prostu za dużo gada...
- Mam już dosyć tej paplaniny!
- W końcu tak miało być.
- Tylko Innos wie, co jest dobre, a co złe.
- Powinien był wiedzieć lepiej...
- Nie mów...
- AAA Z MOORZAAA WYŁOONIIŁ SIĘĘ LĄĄĄD, A NA LĄDZIE POWSTAŁO WSZYSTKO, CO ŻYWE...
Odpisz
Edytowano - 12 stycznia 2021, 17:32
A słyszałaś o tej Basi z pod trójki? Podobno udało się jej dostać do kardiologa na 2023 rok, ta to ma szczęście.
Odpisz
10 stycznia 2021, 18:50
A tak nie jest? Przecież jest!
Odpisz
10 stycznia 2021, 18:47
-Jak dobrze, że nigdy nie będę starą babą.
-Ale będziesz starym chłopem :) (uśmiech starej baby).
-No tak, ale nigdy nie będę starą babą...
Odpisz
10 stycznia 2021, 18:42
Rel as fuck
Najbardziej rel mem jaki widziałem
Odpisz