Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mongo_Gaming

Edytowano - 11 stycznia 2021, 17:36

Moim zdaniem, nie ma tak, że dobrze albo nie dobrze...

Avatar E_y_y_3_83

11 stycznia 2021, 16:00

O co z tym chodzi???

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

11 stycznia 2021, 16:19

@E_y_y_3_83: Bo jakby był w 100% Australijczykiem to obrazek byłby do góry nogami. A ponieważ jest tylko w połowie to jest pionowo. Bo to w połowie do góry nogami

Avatar E_y_y_3_83

11 stycznia 2021, 16:21

@Urzad_od_spraw_niczego: Chodziło mi bardziej czemu Australijczycy są pokazywani w memach do góry nogami?

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

11 stycznia 2021, 16:22

@E_y_y_3_83: Aaa. Bo są na drugiej stronie Ziemii i kiedy np. W Polsce stoimy ,,normalnie " To oni stoją ,,do góry nogami"

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

11 stycznia 2021, 16:39

@E_y_y_3_83: są po przeciwnej stronie kuli ziemskiej względem Ameryki

Avatar E_y_y_3_83

11 stycznia 2021, 17:06

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

11 stycznia 2021, 17:29

@E_y_y_3_83: no problemo :)

Avatar Mijak

11 stycznia 2021, 15:08

Półkrwi Australijczyk nie wyglądałby raczej tak?

Avatar EzE_team_LUBIESER

10 stycznia 2021, 22:57

J.... kangoorem

Avatar KufelMleka

10 stycznia 2021, 21:51

Tymczasem mongolski półaustralijczyk w pokoju obok:

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 stycznia 2021, 21:54

@KufelMleka: półmongoł?

Avatar KufelMleka

10 stycznia 2021, 21:58

@FluttershyIsNOTaDoormat: Ale cały śpiewak.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 stycznia 2021, 22:13

@KufelMleka: magia!

Avatar KufelMleka

10 stycznia 2021, 22:14

@FluttershyIsNOTaDoormat: Więcej nawet, muzyka!

Avatar Bright32

10 stycznia 2021, 21:50

Jeśli czcionka nie ma polskich znaków to znajdź taką co ma bo to k...a boli

Avatar przemek1ni

10 stycznia 2021, 21:52

@Bright32: Jak się czepiamy, to wypunktuję brak przecinków

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 stycznia 2021, 21:53

@Bright32: jakieś tam ma

Avatar Bright32

10 stycznia 2021, 21:54

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 stycznia 2021, 21:58

@Bright32: no jest przecież

Avatar Bright32

10 stycznia 2021, 21:59

@FluttershyIsNOTaDoormat: Ale nie Ą, Ę, Ć i Ł

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

10 stycznia 2021, 22:02

@Bright32: przecież masz wszystko...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zdeklasowani znowu

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka