A prędzej czy później przejdzie do tego, że Disney zniszczył Star Wars itd.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Hobby dla faceta
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lipca 2021, 01:14
Boomer
Odpisz
20 stycznia 2021, 12:44
Tylko yodła
Odpisz
15 stycznia 2021, 19:46
Bo Disney zniszczył SW
Odpisz
14 stycznia 2021, 18:42
Ja lubie hana solo
ALE NIE TEGO Z DI...
Odpisz
15 stycznia 2021, 09:58
@maslo123_5: *prryyt*
Odpisz
14 stycznia 2021, 20:43
Ja tam wole Kylo Rena
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:37
@Brunoneq:
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2021, 00:08
a wiesz co to jest opinia normiku?
Odpisz
15 stycznia 2021, 00:17
@Brunoneq: Wiem Mordo ale to nie zmienia faktu ŻE MASS STĄD K...A SPI.....AĆ
Odpisz
15 stycznia 2021, 00:24
nie zesraj sie
Odpisz
15 stycznia 2021, 03:53
Najlepszy tekst na kończenie każdej gównoburzy XD
Odpisz
27 stycznia 2021, 12:14
@Brunoneq: Wiedz, że nie jesteś jedyny - ja też polubiłem Kylo.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 19:36
Jezu o co ci chodzi on tylko wyraża opinię.
Odpisz
29 kwietnia 2021, 20:51
@Panzer_6_Tiger: uwaga bo nie zgadniesz
Ja też wyrażał swoją opinię!
Odpisz
30 kwietnia 2021, 09:01
ale ty go wyzywasz, a on nie.
Odpisz
8 maja 2021, 15:35
@Panzer_6_Tiger: racja
Odpisz
14 stycznia 2021, 18:07
Ja lubię Cada Bane'a.
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2021, 17:47
Nie tylko film ale serial z 2003 i 2008 też.
Odpisz
11 stycznia 2021, 11:44
Przecież nie każdy musi powiedzieć, że najbardziej lubi IG-88 lub Poggla Mniejszego.
Odpisz
14 stycznia 2021, 17:38
@KufelMleka: albo Jakiegoś ch#j wie kogo np. Taki klon Crazy Legs
Odpisz
12 stycznia 2021, 01:00
Chce ktoś link do 1 i 2 sezonu mandaloriana? Po polsku dubbing 720p
Odpisz
13 stycznia 2021, 13:08
@Bartekmemiarz: ja
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:02
@Bartekmemiarz: ja
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:25
@Bartekmemiarz: ja
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:34
@Lizzardo: ja
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:38
@Bartekmemiarz: ja
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:39
@Bartekmemiarz: Poproszę, dobry człowieku
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:47
@Bartekmemiarz: ja, ale mam jakieś dziwne uczucie, że to idzie na policję
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:55
@silvertape: drogi użytkowniku proszę daj linka do Mandalorian'a. Z góry dziękuję.
Odpisz
14 stycznia 2021, 17:08
@Ged_34: na bajeczki(kropka)pl są oba sezony
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:24
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:49
@lordbaysel:
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:41
Ja też bym prosił dobry czlowieku @Bartekmemiarz:
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:12
Moim jest Dark Vader
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:15
@Crln_7: ty specjalnie się pomyliłeś czy literówka?
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:16
@JAMAN11: ani to ani to, spolszczyłem to
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:26
@Crln_7: Nie tak działa spalszczanie
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:34
@Crln_7: W takim razie powinieneś mówić Darf lub Dart bo th czyta się w tym przypadku jak coś z pogranicza f i t, w wyrazie Thanos też jest to takie miękkie t, a dark to po angielsku ciemny także Vader jest ciemny okej xD
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:35
@Towarzysz777: Vader w sumie jest ciemny.
Odpisz
11 stycznia 2021, 12:09
Kto w orginalnej jest glownym bohaterem? Luke czy Vader?
Odpisz
11 stycznia 2021, 13:55
@Filip8975: c o
Odpisz
11 stycznia 2021, 14:29
@Sebzer: j a j c o
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:11
@Filip8975: w oryginalnej trylogii Luke, a w prequelach Anakin
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:20
@Drag_on: wprequelach raczej Obi
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:03
nuklearne cycki imperium
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:18
@RommSter:
Odpisz
14 stycznia 2021, 16:13
Nie rozumiem o co chodzi
Odpisz