Byliśmy wrogami przez 300 lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tacy to pożyją
Pozdrawiam świetliki
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2022, 16:09
@Konto usunięte: dołączam się do pytania
Odpisz
4 lutego 2014, 19:16
to było miłe i prawdziwe
Odpisz
11 stycznia 2017, 22:56
@sok930: To było zagranie polityczne, Turcja miała wtedy wojnę z Rosją, a ona właśnie zabrała znaczne tereny Polsce.
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:03
Czytałem na ten temat nawet książkę.
Odpisz
30 grudnia 2013, 21:45
@Karso21Respawn: Jak się kiedyś spotkamy to może przy piwie mi opowiesz ^ ^
Odpisz
30 sierpnia 2016, 23:24
@Karso21Respawn: Jak się nazywała?
Odpisz
31 grudnia 2013, 00:26
swojego wroga trzeba szanować jak własną matkę bo co do czego może być tak że się okaże że i on nam pomorze.
Odpisz
31 grudnia 2013, 12:00
@Fobi96: pomorze... ja jestem z pomorza.
Odpisz
27 stycznia 2014, 21:53
@pjkpredator6: Nawalony kucyk?
Odpisz
4 marca 2018, 12:54
@Fobi96: a jak nie pomorze to zostanie śląsk
Odpisz
27 stycznia 2014, 21:52
"ambasoadorów"?
Odpisz
Edytowano - 29 grudnia 2013, 00:19
Szwajcaria też nie uznała
Oni podziwiali nas i naszych ,,skrzydlatych jeźdźców'' za to im dziękuje ponieważ zachowali się honorowo nie uznali naszych rozbiorów i zawsze wiedzieli że polska komuś wpie.rdoli nawet jak zostanie doszczętnie zniszczona :] Uznania dla Szwajcarów i Turków
Odpisz
30 grudnia 2013, 17:33
@Bilolus1: Szwajcaria to w ogóle hardkor. W obu wojnach wokół niej WSZĘDZIE wojna, a ona neutralna i o niezmienionych granicach.
Odpisz
30 grudnia 2013, 18:32
@Milios: Bo w Szwajcarii były banki. A ani Hitler, ani Stalin nie chcieli napadać na swoje oszczędności. Tró story.
Odpisz
31 grudnia 2013, 14:01
@Milios: Komentarz wyżej mądrze mówi. :) szwajcaria jest bankiem Europy dlatego nie mozna jej atakować
Odpisz
30 grudnia 2013, 22:12
@StraikerPL: A Prusy? Nasz własny wasal nas podbił. Wychodowaliśmy sobie pasożyta na własne rzyczenie. Tron Moskiewski mmógł należećdo nas ale pewien król zwany Zygmuntem III Wazą z***ł po całej linii. Podobnie z unią personalną że Szwecją.
Odpisz
31 grudnia 2013, 14:00
@domin013: Mądrze prawisz... jak można zdobyć tron Rosji i potem spiepszyć wszystko!? Bylibyśmy potęgą gdyby Waza umiał umiejętnie wykorzystać panowanie na Rosji... -,-
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:41
Właśnie zawsze mnie to dziwiło... najwięksi wrogowie a taka solidarność... a nasza kochana europa zachodnia gdy my ratowaliśmy jej dupę przed turkami to potem nas sobie zniszczyli :/
Odpisz
30 grudnia 2013, 20:05
Mówisz o Austrii?
Pomogliśmy im w Wiedniu pozbyć się Turków, a oni w dwóch rozbiorach uczestniczyli! Bycie dupkiem: LEVEL MASTER
Odpisz
31 grudnia 2013, 13:55
@StraikerPL: Nie mówię tylko o Austrii :) mówię o całej Europie :) gdyby nie interwencja Polski pod Wiedniem Większość Europy byłaby Imperium Osmańskim.
Odpisz
30 grudnia 2013, 21:02
"ambasoadorów" ;]
Odpisz
30 grudnia 2013, 18:30
Turcy chcieli utrzeć nosa ruską po prostu których nienawidzą do dzisiaj. A tak btw wyspa Tipi tipi też nie uznała rozbiorów.
Odpisz
30 grudnia 2013, 19:35
@Mnich1: a ja tam słyszałem, że Austriakom, ale może się mylę. Aczkolwiek sedno w tym, że nie zrobili tego dla nas, tylko przeciwko naszym wrogom
Odpisz
30 grudnia 2013, 17:12
Z tego co wiem , to Turcy do teraz nas szanują i ogólnie rzecz biorac lubią nas
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:05
W sumie to po zejściu Sobieskiego to już nigdy nie byliśmy wrogami... Ale to pikuś.
Odpisz