Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 15:17
Czekaj czyli że jeśli na przykład będę szczekał to przyjdą psy?
Wie ktoś w jakim języku mówią dziewczynki z anime?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:18
@Dragonix18: nie jestem ekspertem ale chyba po japońsku
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@Dragonix18: po japońsku
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:20
@GhostP_: Ej nie zadziałało zamiast dziewczynek anime przyszedł on
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2021, 12:07
@Dragonix18: Ja kiedyś trollowałem psa. Byłem se na balkonie i miałem nudańsko, on sobie leżał na dole i mnie nie widział, a ja na niego miauczałem i on miał takie WTF? I po paru minutach zbejciłem w ten sposób jakiegoś kota z okolicy xD
Odpisz
13 stycznia 2021, 13:03
@Dragonix18: Azjaci nawet Ryśka z Klanu podrobią....
Odpisz
3 września 2021, 14:00
@Dragonix18: sorry za łapkę w GÓRĘ
Odpisz
3 września 2021, 14:01
@ioioio: Spoko, nie gniewam się
Odpisz
19 stycznia 2021, 01:07
Sztuka Przetrwania 100
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:19
Koty mają szorstki język przez co można się zranić gdy nas poliżą
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:57
@ALKATRAZ: Z czego ty masz skórę? Z bibuły??
Odpisz
13 stycznia 2021, 17:29
Stare baby kiedy znajdą kogoś lub voś myślącego inaczej badź robi inaczej: FASZYSTA
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:05
Dlatego uczę się rosyjskiego
Odpisz
13 stycznia 2021, 16:48
@IgiPolski: żeby polować na gołębie?
Odpisz
13 stycznia 2021, 17:07
@Przemek572: żeby polować na wrogów ojczyzny
Odpisz
13 stycznia 2021, 16:55
Ja do tego kota
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:16
Ale czemu babcie nazywają go faszystą?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@OwOcomedy: Bo nazywa się Faszysta
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:27
brzmi logicznie
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:25
@OwOcomedy: To pewnie w Rosji, tam "faszysta" to synonim drania/oszusta (ogółem wrednej osoby).
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:26
@OwOcomedy: Widzisz jak na zdjęciu próbuje hejlować?
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:38
@Tajdeus: W Polsce też. Ale szczerze krew mnie czasem zalewa jak ktoś pomyli faszyzm z nazizmem...
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:42
That's how post-war Soviet propaganda works.
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:10
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:15
Było.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:15
@KufelMleka: Link?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:16
@Koronawirus_Polski: A kij wie. Ale i tak było, a dodatkowo ten obrazek krąży po wszelkich stronach internetowych od ładnych kilku lat.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:18
@KufelMleka: Czyli nie było
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@Koronawirus_Polski: Nie no, było i basta.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:14
939 liked that
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:14
Genialne.
Odpisz