Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 stycznia 2021, 15:17
Czekaj czyli że jeśli na przykład będę szczekał to przyjdą psy?
Wie ktoś w jakim języku mówią dziewczynki z anime?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:18
@Dragonix18: nie jestem ekspertem ale chyba po japońsku
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@Dragonix18: po japońsku
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:20
@GhostP_: Ej nie zadziałało zamiast dziewczynek anime przyszedł on
Odpisz
Edytowano - 13 stycznia 2021, 12:07
@Dragonix18: Ja kiedyś trollowałem psa. Byłem se na balkonie i miałem nudańsko, on sobie leżał na dole i mnie nie widział, a ja na niego miauczałem i on miał takie WTF? I po paru minutach zbejciłem w ten sposób jakiegoś kota z okolicy xD
Odpisz
13 stycznia 2021, 13:03
@Dragonix18: Azjaci nawet Ryśka z Klanu podrobią....
Odpisz
3 września 2021, 14:00
@Dragonix18: sorry za łapkę w GÓRĘ
Odpisz
3 września 2021, 14:01
@ioioio: Spoko, nie gniewam się
Odpisz
19 stycznia 2021, 01:07
Sztuka Przetrwania 100
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:19
Koty mają szorstki język przez co można się zranić gdy nas poliżą
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:57
@ALKATRAZ: Z czego ty masz skórę? Z bibuły??
Odpisz
13 stycznia 2021, 17:29
Stare baby kiedy znajdą kogoś lub voś myślącego inaczej badź robi inaczej: FASZYSTA
Odpisz
12 stycznia 2021, 18:05
Dlatego uczę się rosyjskiego
Odpisz
13 stycznia 2021, 16:48
@IgiPolski: żeby polować na gołębie?
Odpisz
13 stycznia 2021, 17:07
@Przemek572: żeby polować na wrogów ojczyzny
Odpisz
13 stycznia 2021, 16:55
Ja do tego kota
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:16
Ale czemu babcie nazywają go faszystą?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@OwOcomedy: Bo nazywa się Faszysta
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:27
brzmi logicznie
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:25
@OwOcomedy: To pewnie w Rosji, tam "faszysta" to synonim drania/oszusta (ogółem wrednej osoby).
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:26
@OwOcomedy: Widzisz jak na zdjęciu próbuje hejlować?
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:38
@Tajdeus: W Polsce też. Ale szczerze krew mnie czasem zalewa jak ktoś pomyli faszyzm z nazizmem...
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:42
That's how post-war Soviet propaganda works.
Odpisz
13 stycznia 2021, 12:10
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:15
Było.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:15
@KufelMleka: Link?
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:16
@Koronawirus_Polski: A kij wie. Ale i tak było, a dodatkowo ten obrazek krąży po wszelkich stronach internetowych od ładnych kilku lat.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:18
@KufelMleka: Czyli nie było
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:19
@Koronawirus_Polski: Nie no, było i basta.
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:14
939 liked that
Odpisz
12 stycznia 2021, 15:14
Genialne.
Odpisz