Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polishek

15 stycznia 2021, 21:25

Wolę 7up

Avatar KapitanJohnPrice

14 stycznia 2021, 10:12

Jak dla mnie miririnda jest lepsza ma lepszy bardziej wyraźny smak i trzyma ten smak dłużej niż taka fanta
Ale no
Każdy ma inny gust

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2021, 00:11

tytuł jest śmieszny

Avatar TediousCardGames

13 stycznia 2021, 00:11

i prawdziwy

Avatar Cheems_Kosmonauta

13 stycznia 2021, 00:12

i ...jowy

Avatar JAMAN11

13 stycznia 2021, 20:01

Avatar Cheems_Kosmonauta

13 stycznia 2021, 20:02

@JAMAN11: był inny tytuł
poprzedni był do niczego w sumie

Avatar JAMAN11

13 stycznia 2021, 20:13

@Cheems_Kosmonauta: to znaczy że miałeś na myśli poprzedni tytuł?

Avatar Cheems_Kosmonauta

13 stycznia 2021, 20:13

@JAMAN11: ta

Avatar JAMAN11

13 stycznia 2021, 20:42

@Cheems_Kosmonauta: rozumiem

Avatar Crln_7

13 stycznia 2021, 20:36

Wolę Mirinde

Avatar rickimorty

13 stycznia 2021, 20:36

Mirinda robi podróbkę popularnego napoju więc nic dziwnego że ludzie tak mówią

Avatar lordbaysel

13 stycznia 2021, 20:15

"tylko fanta" - sklepikarz, Niemcy, rok 1940, odpowiadając na pytanie czy jest jeszcze Coca-Cola z ostatniego importu.

Avatar Maly_modelarz15

13 stycznia 2021, 20:24

@lordbaysel: wtedy to jeszcze się chyba zwało Fantasie

Avatar ionlytalkinreactionmemes

13 stycznia 2021, 20:13

Tylko mirinda

Avatar Ulanus

13 stycznia 2021, 17:45

I to się nazywa agresywny marketing

Avatar IgiPolski

13 stycznia 2021, 00:12

Śmieszne't

Avatar Oliwier256

13 stycznia 2021, 00:15

@IgiPolski: oceny twierdzą przeciwnie

Avatar
Konto usunięte

13 stycznia 2021, 00:53

@Oliwier256: Oceny można wystawiać, kierując się różnymi kryteriami, nie tylko tym czy śmieszne, czy nie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Płać pan

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka