Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hejsowa

14 stycznia 2021, 20:15

Ha ha "dodaj do ulubionych" Nice try

Avatar Ketrabnt

14 stycznia 2021, 20:05

Konstytucja art. 31 ust. 3 -> Konstytucja art. 22 -> Ustawa o postępowaniu administracyjnym art. 7a par. 1 -> art. 7a par. 2
Wydaje mi się, że całość można interpretować dwojako, czyli decyzje rządu, mimo że są mocno absurdalne, są jednocześnie legalne i nielegalne. Chociaż mogę się mylić - nie siedzę w prawie aż tak głęboko

Avatar Oloest4

13 stycznia 2021, 00:18

Górale patrioci

Avatar Honest

13 stycznia 2021, 00:19

@Oloest4: nawet wyłudzają i kradną w iście Polski sposób

Avatar DanateDMC

14 stycznia 2021, 19:01

@Honest: no. Też głosują na PiS a potem się dziwią

Avatar LOKO30

14 stycznia 2021, 14:51

TA JEST ODPALAM QUADA

Avatar Tacyt1025

Edytowano - 13 stycznia 2021, 00:26

Nie wiem czemu ale przypomina mi to jakieś zapomniane powstanie z XVII wieku, w którym kilka babek i chłopów góralskich przejęło Podhale ale tak się rozkręcili że trzeba było tam wysłać bodaj wojska koronne

Avatar onui2

13 stycznia 2021, 09:57

@Tacyt1025: na pewno coś z góralami było w 1918 kiedy to ogłosili bodajże Żeromskiego na prezydenta ich regionu i ogłosili niepodległość od Austrii

Avatar Ignix

13 stycznia 2021, 12:42

@onui2: Tak, dokładniej powstała wtedy "Rzeczpospolita Zakopiańska", prezydentem został Stefan Żeromski, a zastępcami Mariusz Zaruski, Wincenty Szymborski oraz Franciszek Pawlica. Niepodległość ogłosili 30 października, a sama Rada Narodowa, którą założyli działała do 16 listopada 1918r.
Polecam poczytać o tym, ciekawa historia ;)

Avatar IgiPolski

Edytowano - 13 stycznia 2021, 00:41

A ju stuje murem za gurolumi!

Avatar DiKarpio

13 stycznia 2021, 08:47

@IgiPolski: *a jo stojym murym za górolami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: Honest

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka