Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2013, 18:22
hahaha,fajny obrazek
Odpisz
31 grudnia 2013, 16:21
Dziękuje wszystkim za dobre oceny
Odpisz
31 grudnia 2013, 16:13
To mój ulubiony serial A-Team zawsze leci na jedynce
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2013, 16:05
Lol gópie 1 na 10
Odpisz
1 stycznia 2014, 11:59
@mrProm: Napisałeś Jeden, JEDYNY komentarz i liczysz że to kogoś obchodzi?Za kogo ty masz wszystkich jejowiczów? Za idiotów?
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2014, 17:55
@kubage123: przez niego chyba tak ta średnia spadła z 5.0 na 4.0 pewnie multikonta robi
Odpisz
1 stycznia 2014, 20:26
@kubage123: tak
Odpisz
30 grudnia 2013, 18:36
Gimby dajo jedynki
Odpisz
30 grudnia 2013, 12:48
Pierwszy obrazek z Mr.T brawa dla autora
Odpisz
30 grudnia 2013, 15:59
@MinecraftMAN: Nie jest pierwszy, ale jest ***isty :D
Odpisz
30 grudnia 2013, 16:48
@Karso21Respawn: Armin pewnie i tak nie da na głowna :( Za malo ludzi wie o co chodzi
Odpisz
30 grudnia 2013, 12:46
Dobre.
Odpisz
30 grudnia 2013, 12:06
Hahaha świetny obrazek :D
Odpisz
30 grudnia 2013, 10:47
O ku*wa dobre! :D
Odpisz