Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Młodzi gniewni
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 stycznia 2021, 12:57
Znalazłem na losowych podobne daje linka https://memy.jeja.pl/374193,no-siema.html
Odpisz
15 stycznia 2021, 13:17
@PanZiomek: To pewnie po prostu z tej samej serii
Odpisz
15 stycznia 2021, 13:39
@Maksym1222: Tak, to jest z tej samej serii
Odpisz
15 stycznia 2021, 15:59
@RiviX: a jak się ta seria nazywa jeśli można?
Odpisz
15 stycznia 2021, 16:04
@FluttershyIsNOTaDoormat: No ZomCom...
Odpisz
15 stycznia 2021, 17:40
@RiviX: a sorka, przescrollowałem za szybko
Odpisz
15 stycznia 2021, 15:58
ludzi pomóżcie, a nie machacie!
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:48
Redhead brutal vore
Odpisz
15 stycznia 2021, 13:17
@st00pkarz: *redhead fish hard vore
Znam się na tym
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:03
czyżby nowa seria komiksów lubiana przez jejaków?
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:06
@Bartolinise: Komiksy z tej seri już wcześniej były na stronie
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:06
@Boberek00: a ok
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:10
@Bartolinise: ale pewnie za kilka tygodni powiedzą, że za dużo, a jak po pół roku ktoś wstawi to będą pruli dupę, że znowu się spam zaczyna
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:11
@OwOcomedy: zawsze ludziom coś będzie nie pasować
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:16
@Bartolinise: ta, teraz wszyscy uwielbiają a za miesiąc wszyscy będą to hejtowali i za choćby wspomnienie o tej serii będą chcieli ściąć ci głowę
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:28
@Bartolinise: i to tym, których nazw nie wypowiem, bo przyjdą i mi naklepią
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:30
na ten przykład Pixie i Brutus, dla kilku jejaków nie możesz tego lubić, bo tak. Hejtują twórcę tych komiksów, bo myślą, że jak ma od ch*ja hajsu to go nie obchodzi żadna opinia (tak, "oni" myślą, że on z tego zarabia krocie XD)
Odpisz
15 stycznia 2021, 09:12
@Bartolinise: Ta seria na spokojnie ma z 4lata, jeśli nie więcej
Odpisz
15 stycznia 2021, 09:12
O mój Boże jakie to jest stare. Kiedyś to było...
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:40
Czemu ten gościu ma nietoperze uszy?
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:54
@IgiPolski: Prawdopodobnie dlatego, że jest to komiks o potworach, ale się nie znam
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:56
@IgiPolski: ten koleś roku chyba wilkołak jest
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:58
@kamilowski2004: "koleś roku"?
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:58
@SzczypiorekYT: nowy telefon, autokorektuje jak poj...ny
Odpisz
14 stycznia 2021, 23:59
@kamilowski2004:
Odpisz
15 stycznia 2021, 00:06
@kamilowski2004: Tak, to wilkołak
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2021, 22:02
Fajna seria
Skąd bierzesz OPie?
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:17
@Kebasa_z_mema: Z Pinteresta
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:54
@RiviX: No spoko
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:06
Cofnęliśmy się do 2012
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:05
Pozory mogą mylić
Odpisz