Za naszych czasów było wszystko lepsze!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2021, 22:09
Polska za PRL-U naprawdę
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:18
@OwOcomedy: W sumie do teraz nic się nie zmieniło pod tym względem.
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:24
@baronlennabeka: Faktycznie w Polsce nadal mamy PGR i jak wychodz po bułki do biedry to mnie milicja przeszukuje czy nie posiadam kontrabandy,
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:31
A cóż to takiego,,PGR''?
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:32
@Szarok: Państwowe gospodarstwo rolne – forma socjalistycznej własności ziemskiej w Polsce w latach 1949–1993; gospodarstwo rolne, którego właścicielem było państwo.
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:34
było tam zawsze kilka obór, stodół, jak zwał tak zwał. Na Warmii i Mazurach większość ludzi tam pracowała, więc po zamknięciu PGR-ÓW większość ludzi straciła pracę
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:38
@OwOcomedy: PRO WIELKI ODJ...NY FAKT: Większość komunistów którzy kradli stracili tytuły naukowe, oraz majątki i medale za posłuszeństwo, a TAKŻE PRACE!!!!111111 Nie dajmy się oszukać kapitalizmowi, to jest fakt!!11111111111
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 18:26
@baronlennabeka: PRL był 15 gospodarką świata i jednym z największych producentów:
-metali
-materiałów budowlanych
-sprzętu rolniczego
A i tak syf bieda i nędza. ZSRR miało podobną sytuację.
Odpisz
17 stycznia 2021, 18:32
No, ale my oddawaliśmy większość dla rusków
Odpisz
17 stycznia 2021, 18:43
@OwOcomedy: Były próby sprzedania np. stali do RFN czy Francji, ale były odmowy.
Odpisz
17 stycznia 2021, 23:12
trochę cię poniosło, PRL był 36 gospodarką.
Odpisz
18 stycznia 2021, 08:38
@splashradek: Zależy o jakim okresie mówimy, bo u szczytu (1973-1978) sięgała 13-15 miejsca. II RP w 1938 była 10 gospodarką świata.
Odpisz
11 lipca 2024, 13:26
bo może produkowaliśmy te rzeczy ale na eksport i do ZSRR i w ogóle nieprodukowaliśmy produktów dla obywateli.Np niestarczyło nawet cukrów i na wszystkie buraki cukrowe które wtedy chodowaliśmy i mieliśmy deficyt cukru.
Odpisz
4 sierpnia 2024, 19:10
@Elmario1234: Dzięki, że mi przypomniałeś o tym komentarzu. Już zdążyłem zapomnieć jakie pierdoły pisałem tutaj.
Odpisz
4 sierpnia 2024, 19:42
dzięki
Odpisz
18 stycznia 2021, 11:12
Za komuny było lepiej
Odpisz
17 stycznia 2021, 21:58
jak było naprawdę:
Odpisz
17 stycznia 2021, 22:44
@Racibor: Co
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 22:47
@IMatiq: to było straszne miejsce, tam nawet miałeś papier do dupy na przydział i to mały i w dodatku szary, wyobraź sb że zjadłeś coś nieświeżego albo masz jelito wrażliwe i potrzebujesz więcej od innych, a przydział i tak nie starczał nawet jak zdrowo srałeś
Odpisz
17 stycznia 2021, 18:07
No nie przesadzaj, kolejki były...
Odpisz
15 stycznia 2021, 00:19
Ktoś z twojej rodziny na 99,99% był komunistą.
Odpisz
14 stycznia 2021, 22:51
Widać kto ma w rodzinie komunistycznych dostojników a kto zwykłych Polaków
Odpisz
Edytowano - 14 stycznia 2021, 22:03
nierel
moja babcia jak już zaczyna ten temat narzeka na kolejki w sklepach i stan wojenny
Odpisz