Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OwOcomedy

14 stycznia 2021, 22:09

Polska za PRL-U naprawdę

Avatar baronlennabeka

14 stycznia 2021, 22:18

@OwOcomedy: W sumie do teraz nic się nie zmieniło pod tym względem.

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2021, 22:24

@baronlennabeka: Faktycznie w Polsce nadal mamy PGR i jak wychodz po bułki do biedry to mnie milicja przeszukuje czy nie posiadam kontrabandy,

Avatar Szarok

14 stycznia 2021, 22:31

A cóż to takiego,,PGR''?

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2021, 22:32

@Szarok: Państwowe gospodarstwo rolne – forma socjalistycznej własności ziemskiej w Polsce w latach 1949–1993; gospodarstwo rolne, którego właścicielem było państwo.

Avatar OwOcomedy

14 stycznia 2021, 22:34

było tam zawsze kilka obór, stodół, jak zwał tak zwał. Na Warmii i Mazurach większość ludzi tam pracowała, więc po zamknięciu PGR-ÓW większość ludzi straciła pracę

Avatar
Konto usunięte

14 stycznia 2021, 22:38

@OwOcomedy: PRO WIELKI ODJ...NY FAKT: Większość komunistów którzy kradli stracili tytuły naukowe, oraz majątki i medale za posłuszeństwo, a TAKŻE PRACE!!!!111111 Nie dajmy się oszukać kapitalizmowi, to jest fakt!!11111111111

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 stycznia 2021, 18:26

@baronlennabeka: PRL był 15 gospodarką świata i jednym z największych producentów:
-metali
-materiałów budowlanych
-sprzętu rolniczego
A i tak syf bieda i nędza. ZSRR miało podobną sytuację.

Avatar OwOcomedy

17 stycznia 2021, 18:32

No, ale my oddawaliśmy większość dla rusków

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2021, 18:43

@OwOcomedy: Były próby sprzedania np. stali do RFN czy Francji, ale były odmowy.

Avatar splashradek

17 stycznia 2021, 23:12

trochę cię poniosło, PRL był 36 gospodarką.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2021, 08:38

@splashradek: Zależy o jakim okresie mówimy, bo u szczytu (1973-1978) sięgała 13-15 miejsca. II RP w 1938 była 10 gospodarką świata.

Avatar Elmario1234

11 lipca 2024, 13:26

bo może produkowaliśmy te rzeczy ale na eksport i do ZSRR i w ogóle nieprodukowaliśmy produktów dla obywateli.Np niestarczyło nawet cukrów i na wszystkie buraki cukrowe które wtedy chodowaliśmy i mieliśmy deficyt cukru.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2024, 19:10

@Elmario1234: Dzięki, że mi przypomniałeś o tym komentarzu. Już zdążyłem zapomnieć jakie pierdoły pisałem tutaj.

Avatar Elmario1234

4 sierpnia 2024, 19:42

dzięki

Avatar LegendarnyKolegaOdLinkow

18 stycznia 2021, 11:12

Za komuny było lepiej

Avatar Racibor

17 stycznia 2021, 21:58

jak było naprawdę:

Avatar IMatiq

17 stycznia 2021, 22:44

@Racibor: Co

Avatar Racibor

Edytowano - 17 stycznia 2021, 22:47

@IMatiq: to było straszne miejsce, tam nawet miałeś papier do dupy na przydział i to mały i w dodatku szary, wyobraź sb że zjadłeś coś nieświeżego albo masz jelito wrażliwe i potrzebujesz więcej od innych, a przydział i tak nie starczał nawet jak zdrowo srałeś

Avatar lordbaysel

17 stycznia 2021, 18:07

No nie przesadzaj, kolejki były...

Avatar Lilka78900

15 stycznia 2021, 00:19

Ktoś z twojej rodziny na 99,99% był komunistą.

Avatar onui2

14 stycznia 2021, 22:51

Widać kto ma w rodzinie komunistycznych dostojników a kto zwykłych Polaków

Avatar Komarzyca

Edytowano - 14 stycznia 2021, 22:03

nierel
moja babcia jak już zaczyna ten temat narzeka na kolejki w sklepach i stan wojenny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ładne rzeczy

Nieuczciwa ocena

Deal życia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka