Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nieznanassimierc

21 stycznia, 02:20

i jeszcze mihael moran czy jakos tak

Avatar Memeguy

16 stycznia, 23:46

Tam jako słoń powinien być burnejka

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 15:44

Kim są ci dwaj pierwsi na słoniach?

Avatar antonippp

15 stycznia, 15:53

@KufelMleka: food emperor to taki co smeisnzie mowi i ma smiesnze filmiki na yt a ten mietczynski to nwm

Avatar Kapichu

15 stycznia, 15:55

@KufelMleka: mietczyńskiego możesz kojarzyć jako "tego od streszczeń" na yt albo z jego serii "masochista" gdzie ogląda słabe polskie filmy a mem odnosi się do jego jeszcze innej serii "ni mom pojęcia co robię" w której właśnie gotuje a food emperor to nie wiem

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 16:01

@Kapichu: Tego pierwszego dalej nie kojarzę.

Avatar Kapichu

15 stycznia, 16:46

@KufelMleka: to se wpisz na yt mietczyński

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 17:01

@Kapichu: A po co? Dla samego kojarzenia tej osoby? Po co mi sama zdolność kojarzenia kogoś, kto prawdopodobnie nie jest mi do niczego potrzebny?

Avatar Krzyniu

15 stycznia, 17:02

@KufelMleka: no nie wiem, to ty zadajesz pytanie kto to jest w pierwszej kolejności

jak można mieć tak leniwą dupę to ja sam nie pojmuję

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 17:07

@Krzyniu: To nie lenistwo, tylko logika:
Mam pewność, że pod tym, co się kryje pod nazwą youtuber, prawdopodobnie nie znajdę nic wartego mojego czasu. Dlatego też nie opłaca mi się nawet osobiście sprawdzać danej postaci gdy mogę spytać się o nią kogoś postronnego. W tym konkretnym przypadku dowiedziałem się tyle, by wiedzieć, że na pewno nie mam zamiaru poznać działalności tego człowieka, bo to mnie nie interesuje w takim sensie.

Avatar Kapichu

15 stycznia, 19:00

@KufelMleka: wsensie jak się jeszcze uczysz to możesz skorzystać z jego serii gdzie je właśnie streszcza albo się poprostu pośmiać bo kto wie może ci się jego humor spodoba bo ja dałem ci tylko opis taki na szybko i trochę od niechcenia

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 19:02

@Kapichu: Nie o to chodzi czy się uczę, czy nie - po prostu nigdy nie miałem problemu z lekturami, a korzystaniem ze streszczeń, kiedy można przeczytać całość, gardzę.

Avatar Krzyniu

15 stycznia, 19:42

@KufelMleka: to nie marnuj naszego czasu pytając się kto to

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 19:47

@Krzyniu: To ty nie marnuj swojego czasu pisząc mi o alternatywnych metodach zdobycia wiedzy.

Avatar Krzyniu

15 stycznia, 21:23

@KufelMleka: myślałem kiedyś jak ty, ale potem skończyłem 14 lat

Avatar KufelMleka

15 stycznia, 21:31

@Krzyniu: Ej, nie ma co lecieć po sobie personalnymi obrażaniem. Ja mogłem wykorzystać swój czas na zadanie pytania, które też mogło rozwinąć się w ciekawą rozmowę, tutaj, a ty mogłeś na nie odpowiedzieć. Obu nam było to wolno, ale też nikt z nas nie musiał tego robić, więc jeśli ja zmarnowałem swój czas, to tylko moja wina, a jeśli ty zmarnowałeś swój czas, to tylko twoja. Ani ja ciebie tu nie wywoływałem, ani ty nie musiałeś poświęcać żadnej uwagi na jakikolwiek kom z jakimkolwiek pytaniem.
A poza tym to chyba tyle tylko chcę jeszcze napisać, że starszym nijak samo z siebie nie obliguje do bycia mądrzej niż kiedyś, chociaż rzeczywiście większość nastolatków z marszu może być uznana za niespecjalnie rzetelne źródło wiadomości.

Avatar Krzyniu

16 stycznia, 00:36

@KufelMleka: Twierdzenie że ktoś zachowuje się idiotycznie to nie personalna obraza, to szkalowanie postawy. A bycie starszym istotnie nie obliguje do bycia mądrzejszym, ale najczęściej wiąże się z posiadaniem większego doświadczenia, które pozwala obiektywniej ocenić co jest durne a co nie. Mogę być młodszy od ciebie, przecież nie wiem tego. Natomiast definitywnie miałem kiedyś takie myślenie i z niego wyrosłem, bo było idiotyczne.

Nie jest marnowaniem czasu zadanie pytanie, a przynajmniej nie do pewnego momentu. Bo w momencie w którym uzyskujesz odpowiedzieć i odpalasz karyna mode to już marnujesz czas ludzi, którzy pofatygowali się w ogóle ci odpowiedzieć. Bo zakładam, że gdyby wiedzieli że im powiesz cos w rodzaju "mam to w dupie i nie sprawdzam tego kanału" to nawet nie skomentowali w ogóle tego pytania.
Krótki visual:

Avatar KufelMleka

Edytowano - 16 stycznia, 06:56

@Krzyniu: Ja to widzę inaczej, ale to może dlatego , że inaczej rozumiem swoje pytanie i udzieloną mi odpowiedź. Spytałem prosto „Kim są?”, a odpowiedź zaczęła się od słów „mietczyńskiego możesz kojarzyć jako...”. Chcąc prowadzić rozmowę szczerze, to odpowiedziałem, że go nawet nie kojarzę z tego, co mi Kapichu napisał. Potem on napisał „to se wpisz na yt mietczyński”, ale tu kwestia, że ja chciałem od kogoś uzyskać opis i ewentualną ocenę tego kogoś, a nie samemu doświadczyć postaci tego youtubera.
Ja chciałem ogólnie dowiedzieć się kto to jest, a nie kojarzyć tego kogoś z jakiegoś dzieła (bo nie kojarzę żadnego z jego dzieł). Rozumiesz jak forma udzielonej mi odpowiedzi wpłynęła na moją kolejne pytanie, które było już zadane w bardziej ogólnikowym stylu, dotyczącym sensu pewnych skrótów myślowych i samej teorii zdobywania wiedzy?

Avatar Krzyniu

16 stycznia, 13:58

@KufelMleka: doskonale, więc przetłumaczmy z polskiego na polski

Mietcznskiego możesz kojarzyć z recenzji, streszczeń i kulinariów = mietczynski to twórca który robi recenzja, streszczenia i kulinaria

Woah to nie było takie trudne

Avatar KufelMleka

Edytowano - 16 stycznia, 14:39

@Krzyniu: Czyli dalej nie rozumiesz mojego drugiego pytania w takim sensie, w jakim je zadałem. Uzyskawszy odpowiedź na pytanie pierwsze przeszedłem do pytania drugiego, które nie było w treści związane z tym pierwszym:
„A po co? Dla samego kojarzenia tej osoby? Po co mi sama zdolność kojarzenia kogoś, kto prawdopodobnie nie jest mi do niczego potrzebny?”
Ja tu nie pytam o tego typa, tylko wyprowadzam pytania o dość ogólnym zjawisku poznawania wiedzy niezwiązanej z moimi zainteresowaniami oraz wiedzy prawdopodobnie niepotrzebnej. Zaciekawiło mnie co powyższy użytkownik może mi na ten temat powiedzieć.

Avatar Krzyniu

16 stycznia, 14:44

@KufelMleka: Dlatego że zakłada się, iż zadając pytanie o jakiegoś człowieka, okazuje się chociażby minimalne zainteresowanie jego osobą

Avatar KufelMleka

16 stycznia, 14:49

@Krzyniu: O, to ja minimalne zainteresowanie wykazałem, ale bardziej niż dany człek interesuje mnie zwykle udzielona mi odpowiedź.

Avatar Marequel

16 stycznia, 19:21

@KufelMleka: i w ten sposób zmarnowałeś godzinę czasu kilku osób zamiast 2 minut na znalezienie czegoś potencjalnie ciekawego. Mam nadzieję że jesteś z siebie dumny

Avatar KufelMleka

16 stycznia, 20:06

@Marequel: Ja tam nic nie zmarnowałem. Przeprowadziłem dość ciekawą konwersację na gruncie idei i znaczenia zjawisk, a o to mi w sumie chodziło po dostaniu odpowiedzi na pierwsze pytanie.

Avatar Bright32

15 stycznia, 16:55

1.Mietczynski gotuje
2.food Emperor to gówno

Avatar Marequel

16 stycznia, 19:22

@Bright32: ale k...a jakie to dobre

Avatar DRAGON_POLSKA

15 stycznia, 16:31

makłowicz to życie

Avatar Bio_Jogurt

15 stycznia, 15:52

Nierel
Sam z siebie lubię gotować

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Krzyniu
Dodane przez: Krzyniu

Wie ktoś, gdzie takie kupić?

Na dworzu

Ale już zawsze będzie maleć

Dobry deal?

No nieźle

Pracowity czas

Wholesome

Świetni czy też nie?

Dzięki, panie czołgu

Tak, ale teraz mi to nie przeszkadza

Niewidzialna ręka wolnego rynku

To zawsze działa

Dobre nutki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka