Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
I po kłopocie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2021, 11:40
mój kolega uwielbia zapach spalin
Odpisz
18 grudnia 2021, 13:02
@Wonzajente: też jest fajny
Odpisz
8 kwietnia 2021, 11:51
*ekhem* very rel
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:40
rel
Odpisz
21 stycznia 2021, 02:09
ten chlop to jestem ja
Odpisz
20 stycznia 2021, 19:23
nie rozumiem tych 2... benzyna na 2 Wojnie to był skarb głównie na froncie bitwy o Stalingrad. I..
Odpisz
20 stycznia 2021, 11:30
Nie znam dziewczyny która nie lubi tego zapachu
Odpisz
15 stycznia 2021, 21:00
Benzyna, zmywacz do paznokci, woda chlorowana - najpiękniejsze zapachy
Odpisz
19 stycznia 2021, 17:51
taki fakt: woda z chlorem nie pachnie, tylko woda z chlorem i moczem tworzy jakiś kwas i dlatego pachnie :/ dzieciństwo zrujnowane
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:22
@Xx_pzoltek_xX: Cooo? W tym momencie mam wiele pytań
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:23
słucham
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:28
@Xx_pzoltek_xX: Och, nie będę cię kłopotać, w końcu od czego mam internet
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:29
dawaj i tak nie mam nic do roboty
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:32
@Xx_pzoltek_xX: Ok, no to gdzieś pod moją miejscowością są jakieś zakłady chemiczne i czasami (rzadko, bo rzadko, ale jednak) czuć w powietrzu zapach chloru (tzn. pachnie jak basen) i mnie to zastanawia
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:33
ale że oczyszczalnie czy jak
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:34
@Xx_pzoltek_xX: Hm, może to jest oczyszczalnia. Nie pomyślałam o tym.
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 19:35
jak oczyszczalnia to pewnie ktoś nasikał do wody a oni to chlorują xD
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:31
Niektórzy się nimi narkotyzują jak te niedźwiedzie z syberii
Odpisz
19 stycznia 2021, 17:52
@Dziwak: też o tym słyszałem
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:30
Po powąchaniu polecam zapalić zapałkę to będzie najlepszy zapach jaki jest
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:32
@toster77: mam flashbacki jak wybuchła mi petarda przed twarzą...
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:57
@Akosz: mi kiedyś stary przyj...ł "grubą" petardą koło ucha
Odpisz
Edytowano - 15 stycznia 2021, 21:11
@XardasNekromanta: o ile,, pisk" w uszach przez 2 godziny jeszcze da się znieść to eksplodujących pęcherzyków płucnych już ja nie mogę
Odpisz
19 stycznia 2021, 17:49
@Akosz: tymczasem ja gdy mi taki większy korsarz wybuchł w rękach (jakiś rok temu) to do teraz mi czasami piszczy w uszach (wsypałem proch z korsarza do łuski i wcisnąłem 2-go i zapaliłem i mi jakoś wybuchł xD)
Odpisz
17 stycznia 2021, 18:49
jestem babsztylem a kocham zapach benzyny
Odpisz
19 stycznia 2021, 14:27
@Olacoolmint: kto by go nie kochał
Odpisz
19 stycznia 2021, 17:45
@nuklear: baby z mema
Odpisz
17 stycznia 2021, 15:41
Odpisz
17 stycznia 2021, 03:38
Nie zna życia ten kto nigdy nie wciągnął wyziewów z dupy Syrenki, Fiata 126p czy innego dwusuwa
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:33
*podstawia kanister z beną pod nos i bierze wdech*
Odpisz
16 stycznia 2021, 19:52
o nje jestem babom
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:15
@Sebzer: czym?
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:18
@wuj3456: babom
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:22
@Sebzer: one nie istnieją
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:28
@wuj3456: wiem, to tylko taki żart
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:31
@Sebzer: przestraszyłeś mnie
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:34
Zapach benzyny jest cudowny, uwielbiam tankować ją na stacji
Ale nienawidzę placic potem :(
Odpisz
15 stycznia 2021, 20:35
Tak tego najbardziej nie lubię. Fajne jest też tankowanie i podjeżdżanie pod stację benzynową
Odpisz
16 stycznia 2021, 19:12
Ja dzisiaj za dwie stówy zalałem. Ból trochę. A potem do mechanika. Jeszcze większy ból
Odpisz
16 stycznia 2021, 19:42
też bym chciał potem płacić
Odpisz