Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Erytuk

19 stycznia 2021, 10:46

O kurde mieszkałem tam parę lat temu

Avatar Jestem_fajny

29 marca 2021, 14:08

@Erytuk: Pustynia w woj. podkarpackim.

Avatar Xx_pzoltek_xX

25 stycznia 2021, 16:40

ale za to jest 30 cm śniegu.

Avatar Kargon1

19 stycznia 2021, 09:25

jurto ma być odwilż a nawet -20 stopni u mnie nie było

Avatar mememe5

19 stycznia 2021, 08:07

Op-ie znamy twoją lokalizację.
Szykuj się na potężne W Ł A M A Ń S K O

Avatar Karolix08

18 stycznia 2021, 23:12

kiedy synoptycy - 30

c0

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2021, 02:56

@Karolix08: Przewidują. To chyba jasne?

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 07:53

kiedy jejacy orzeczenia w zdaniu

Avatar Wormy

15 stycznia 2021, 23:09

Pustynia może być zimna, wystarczy spojrzeć na tą największą.

Avatar onui2

16 stycznia 2021, 08:50

@Wormy: w nocy temperatury są mocno ujemne. Przynajmniej na największych pustyniach jak Sahara czy w Namibi

Avatar Lekki69

18 stycznia 2021, 21:13

@onui2: to z prostego powodu, nie ma co utrzymać tam temperatury na dłużej

Avatar onui2

18 stycznia 2021, 22:16

@Lekki69: racja

Avatar jacek1s

18 stycznia 2021, 22:17

@onui2: Chodzi o pustynie lodowe.

Avatar onui2

18 stycznia 2021, 22:21

@jacek1s: niekoniecznie

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2021, 22:41

@onui2: Ale tej osobie akurat o taką pustynię chodziło, mowa tu o niczym innym niż Antarktyda - największa pustynia na świecie, pustynia lodowa.

Avatar onui2

19 stycznia 2021, 07:21

jakby no i?

Avatar lolkowski

18 stycznia 2021, 22:44

Ten moment kiedy synoptycy -30 stopni

Avatar Bartolinise

15 stycznia 2021, 23:03

czy istnieje miejscowość, której nie ma w Polsce?

Avatar Marequel

15 stycznia 2021, 23:05

@Bartolinise: tak. Tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka