Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RoyalPigeon

20 stycznia 2021, 17:23

A gdzie to jest? W sensie gdzie ta wieża się znajduje?

Avatar Oliwier256

27 kwietnia 2021, 18:13

@RoyalPigeon: nie wiem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 kwietnia 2021, 18:27

@RoyalPigeon: KDLT TV analog tower w pobliżu miasta Rowena w Dakocie Południowej przy 483rd Avenue

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2021, 18:17

Aż mi się Far Cry 5 przypomina

Avatar KubaPatykPL

22 stycznia 2021, 12:26

20 tysięcy na 6 miesięcy? moja stara robi zakupy za 200 zł co tydzień

Avatar onui2

16 stycznia 2021, 22:20

20 kafli raz na 6 mies po dość niebezpiecznej robocie
Yyyy nie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar reedy7

20 stycznia 2021, 16:50

@onui2: ale to w dolarach jest, to dość dużo, ja bym się połasił

Avatar onui2

20 stycznia 2021, 22:32

@reedy7: a w dolarach jest, nie zauważyłem
Czyli by wyszło ~80-90 tys. zł
No taka kwota to już lepsza

Avatar Katrina2712

20 stycznia 2021, 22:13

Biorę. Nie mam lęku wysokości, raz na pół roku przepracować 1 dzien dałabym radę. Najbardziej bym sie bała, że jak będę na górze to wyślizgnie mi się z ręki ta żarówka i spadnie. Bym musiała kilka w zapasie brać.

Avatar LadyGaladriel

20 stycznia 2021, 21:55

Dostaje 20 kafli albo umieram
Dla mnie bomba

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 16:30

A ten co zrobił mu zdjęcie?

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 16:31

to mógł być dron

Avatar kuba5028

Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:35

na 100% dron, jest 2020, ludzie nie wspinają się setki metrów w górę po to by zrobić takie zdjęcie

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2021, 21:46

@kuba5028: No to dron

Avatar Astranova

20 stycznia 2021, 20:47

Ja bym chciała taką robotę, wzięłabym ze sobą spadochron po prostu xD

Avatar Oloest4

16 stycznia 2021, 20:34

No sory było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Bober2069

20 stycznia 2021, 17:38

@Oliwier256: kiedy nie wchodzilem czesto na jajapl to kojazylem tylko ciebie co oznacza ze jestes poteznym dżedżakiem

Avatar Oliwier256

20 stycznia 2021, 18:47

@Bober2069: hmm, okej

Avatar maslo123_5

20 stycznia 2021, 18:03

Typie ja ze spadochronem skakał

Avatar Dark_Dante

20 stycznia 2021, 17:33

Raczej nie, bo jak znam sam siebie, to na samej górze bym się ogarnął, że zapomniałem żarówki.

Avatar Rozpakowany

20 stycznia 2021, 17:30

What a thrill...

Avatar Mythe

20 stycznia 2021, 17:17

Robota idealna :D

Avatar Racibor

20 stycznia 2021, 17:03

jestem leniwy i chciwy więc tak, to idealna robota dla mnie

Avatar Rubenfod

20 stycznia 2021, 16:45

Ale 20 tys. na miesiąc?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Oliwier256
Dodane przez: Oliwier256

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Za co ta premia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Totalnie

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka