Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nigdy na to nie wpadną
Totalnie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2021, 17:23
A gdzie to jest? W sensie gdzie ta wieża się znajduje?
Odpisz
27 kwietnia 2021, 18:13
@RoyalPigeon: nie wiem
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2021, 18:27
@RoyalPigeon: KDLT TV analog tower w pobliżu miasta Rowena w Dakocie Południowej przy 483rd Avenue
Odpisz
27 kwietnia 2021, 18:17
Aż mi się Far Cry 5 przypomina
Odpisz
22 stycznia 2021, 12:26
20 tysięcy na 6 miesięcy? moja stara robi zakupy za 200 zł co tydzień
Odpisz
16 stycznia 2021, 22:20
20 kafli raz na 6 mies po dość niebezpiecznej robocie
Yyyy nie?
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2021, 04:00
@onui2: To nieco ponad 3k miesięcznie, hm, zależy jakie były by zabezpieczenia, ale ja to bym się nudził i poczuł mega niepotrzebnym gdybym jedyne co robił dla społeczeństwa to wymieniał żarówkę na wieży
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:14
@onui2: Wciąż możesz brać się za inne prace, a po dwóch zajebiście strasznych momentach w ciągu roku dostajesz jeszcze 40 kafli.
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:41
@Towarzysz777: widziałem z 2 lata temu o nim film na National Geographic i co każdy szczebel drabiny musi przepinać haczyk z szczebla na szczebel ma dodatkowo spadochron i to drabina ma jeszcze kraty za plecami. Mówili że na górę i z powrotem wchodzi ponad 12 godzin.
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:50
@onui2: ale to w dolarach jest, to dość dużo, ja bym się połasił
Odpisz
20 stycznia 2021, 22:32
@reedy7: a w dolarach jest, nie zauważyłem
Czyli by wyszło ~80-90 tys. zł
No taka kwota to już lepsza
Odpisz
20 stycznia 2021, 22:13
Biorę. Nie mam lęku wysokości, raz na pół roku przepracować 1 dzien dałabym radę. Najbardziej bym sie bała, że jak będę na górze to wyślizgnie mi się z ręki ta żarówka i spadnie. Bym musiała kilka w zapasie brać.
Odpisz
20 stycznia 2021, 21:55
Dostaje 20 kafli albo umieram
Dla mnie bomba
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:30
A ten co zrobił mu zdjęcie?
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:31
to mógł być dron
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2021, 16:35
na 100% dron, jest 2020, ludzie nie wspinają się setki metrów w górę po to by zrobić takie zdjęcie
Odpisz
20 stycznia 2021, 21:46
@kuba5028: No to dron
Odpisz
20 stycznia 2021, 20:47
Ja bym chciała taką robotę, wzięłabym ze sobą spadochron po prostu xD
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:34
No sory było
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:36
@Oloest4: czyli kradzież się nie powiodła
Cóż,życie czy coś
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:36
@Oliwier256: rabuś nie kradnij
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2021, 20:37
@Oloest4: ojj tam, niektóre memy na jeja też są pewnie kradzione z innych stron
Ale okej, nie będę
Odpisz
16 stycznia 2021, 20:41
@Oliwier256: niektore ?!?!? co ty gadasz?! 70% memow sa kradzione
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:16
@Oloest4: przeszło na główną XD
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:35
@Oliwier256: napoczątku jak ktos dawal to sie nie przyjelo, a jak potenzny żeżak dal to jest i główna
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:42
@Bober2069: nie jestem potężnym dżedzakiem
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:38
@Oliwier256: kiedy nie wchodzilem czesto na jajapl to kojazylem tylko ciebie co oznacza ze jestes poteznym dżedżakiem
Odpisz
20 stycznia 2021, 18:47
@Bober2069: hmm, okej
Odpisz
20 stycznia 2021, 18:03
Typie ja ze spadochronem skakał
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:33
Raczej nie, bo jak znam sam siebie, to na samej górze bym się ogarnął, że zapomniałem żarówki.
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:30
What a thrill...
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:17
Robota idealna :D
Odpisz
20 stycznia 2021, 17:03
jestem leniwy i chciwy więc tak, to idealna robota dla mnie
Odpisz
20 stycznia 2021, 16:45
Ale 20 tys. na miesiąc?
Odpisz