Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2014, 23:39

na mot everest (nwm jak to sie pisze)

Avatar mmatik

3 stycznia 2014, 06:27

mount everest

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2014, 16:33

@mmatik: aha,dzieki

Avatar Ortografia

17 lutego 2014, 14:14

@mmatik: Mount Everest nazwy gór pisze się wielką literą

Avatar mmatik

17 lutego 2014, 14:27

@Ortografia: wybatrz rze popeuniuem błenda

Avatar Ortografia

17 lutego 2014, 14:38

@mmatik: wypaczam ci

Avatar Sansonio

22 października 2021, 21:03

@Ortografia: wypaczam cie*

Avatar adix53

28 kwietnia 2018, 07:56

ANOFOBIA.

Avatar przemono

20 sierpnia 2017, 17:44

w dowolnym miejscu w którym z przynajmniej 2 metrów widać ziemię

Avatar jeja767

3 stycznia 2014, 20:49

***e kto te schody robił?

Avatar damian8231

3 stycznia 2014, 01:04

gdzie to jest ?

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2014, 15:40

@damian8231: Machu pichu-peru

Avatar Ortografia

Edytowano - 2 stycznia 2014, 20:36

Jedna osoba na końcu się wywróci i kilka zgonów odrazu jest

Avatar Pikachu

2 stycznia 2014, 21:17

@Ortografia: Chyba na początku...

Avatar zikeplaygames

2 stycznia 2014, 21:24

@Ortografia: no w sumie to tak

Avatar ozzie89

2 stycznia 2014, 23:54

@Pikachu: na końcu, przecież oni schodzą więc koniec jest wyżej,

Avatar Pikachu

3 stycznia 2014, 11:50

@ozzie89: No właśnie, schodzą w dół. Czyli jeśli ten, który jest najniżej, czyli na KOŃCU, się wywali to tylko on zginie, chyba że pociągnie kogoś z tyłu albo ten ktoś nie zdąży się zatrzymać. Jeśli wywali się ten, który idzie przed resztą, czyli na POCZĄTKU, to upadając wywali resztę i wszyscy się zabiją.

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2014, 15:10

@Pikachu: Skoro ida w dol to poczatek jest tam, w ktora strone ida... czyli na dole, a koniec na gorze. Czy to takie trudne do zrozumienia ?

Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2014, 13:56

na dole ;_;

Avatar Terminus223

3 stycznia 2014, 07:07

jak by to było w gta v to bym ciągle ich przewracał : 3

Avatar iger3

2 stycznia 2014, 23:10

W samolocie?

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2014, 21:52

no przynajmniej nie biegunka

Avatar Maks2603

2 stycznia 2014, 20:33

Lęk wysokości tu to nic, jakby go tu dopadła biegunka...

Avatar
Rudy_Kruliczek

2 stycznia 2014, 20:24

Mnie by ściągali stamtąd helikopterem.

Avatar sectus

2 stycznia 2014, 20:11

pewnie w internecie...

Avatar
Konto usunięte

2 stycznia 2014, 20:11

Pewnie na wysokości.

Avatar frefux

2 stycznia 2014, 20:08

w domu bo nie wychodze na zewnatrz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Typowy NPC

Nieuczciwa ocena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka