Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mermeros

31 grudnia 2013, 14:18

Tyle rzeczy do odkrycia, a ja się martwię czy zdam maturę...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar kuba1996

13 maja 2021, 16:27

@Takumi_Fujiarwa: Co za osobiste pytania xd

Avatar Takumi_Fujiarwa

13 maja 2021, 20:13

@kuba1996: Tak tylko pytam

Avatar loloja

15 lutego 2016, 00:39

jezu.. czuję się taki mały

Avatar arturpierdzielator300X1

20 maja 2015, 17:41

oj sorry pośpieszyłem się nie obejrzałem do końca ;)

Avatar arturpierdzielator300X1

20 maja 2015, 17:39

są większe...

Avatar Hestio

Edytowano - 31 grudnia 2013, 10:55

Gdzieś daleko od nas jest inny układ słoneczny gdzie krążą 2 słońca. Tak gdzieś słyszałem :) Albo 4.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Hestio

Edytowano - 6 stycznia 2014, 10:52

Jakby było tam życie to by prawdopodobnie nie odkryli kosmosu :)

Avatar
Konto usunięte

6 stycznia 2014, 15:30

@Hestio: To też cytat z filmika :)

Avatar marianosk8

2 stycznia 2014, 10:48

@KontoUsunięte: slońce ma mase ok.700x wiekszą od pozostalych obiektów ukladu słonecznego

Avatar GrzesieKox

31 grudnia 2013, 10:37

byłem na takim czymś w Krakowie bodajże :O

Avatar Halo55

31 grudnia 2013, 17:11

@GrzesieKox: Całkiem spory ten Kraków jak takie cuś pomieścił.

Avatar GrzesieKox

1 stycznia 2014, 15:14

@Halo55: to było na slajdach pokazywane :D

Avatar Mnich1

31 grudnia 2013, 12:13

A taka ciekawostka z masa gwiazdy neutronowej jest tak gęsta że nawet łyżeczka waży 6 miliardów ton.

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2013, 12:17

@Mnich1: A jak przekroczysz horyzont zdarzeń to zdążysz przeżyć swoje dzieci, dzieci ich dzieci prawdopodobnie też i dopiero zostaniesz rozciągnięty do granic wytrzymałości, po czym umrzesz. Czarna Dziura sprawi, że zostaną z ciebie tylko skompresowane atomy...

Avatar keil007

31 grudnia 2013, 16:39

Słyszałem o tym w jednym z odcinków Morgana Freemana'a na discovery.

Avatar Omeg12

1 stycznia 2014, 10:43

@Mnich1: Chyba troszeczkę przesadzasz... choć wątpię, żeby ktoś to ważył dla wszystkich takich obiektów we wszechświecie.

Avatar lolipop10

31 grudnia 2013, 18:25

jesteśmy o gugol razy mniejsi od tej gwiazdy

Avatar Mijak

1 stycznia 2014, 03:09

@lolipop10: Gugol to nie ma nawet atomów we Wszechświecie, więc to by troszkę niemożliwe było.

Avatar Mnich1

Edytowano - 31 grudnia 2013, 17:53

Jesteśmy mniejsi od atomu jeżeli chodzi o bezmiar wszechświata :D

Avatar vulpix

31 grudnia 2013, 12:03

jak nazywa się ta niebieska? O_o

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2013, 12:10

@vulpix: Chyba Syriusz

Avatar jacek1s

31 grudnia 2013, 13:30

@vulpix: Alnitak, tak mi sie wydaje.

Avatar jacek1s

31 grudnia 2013, 13:33

@vulpix: albo Rigel

Avatar sectus

31 grudnia 2013, 13:03

teraz latwiej wytlumaczyc zjedzenie calego ciasta

Avatar niszczyciel2011

31 grudnia 2013, 12:41

WOW tak wielki wow

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2013, 12:17

Czuje się taki ***a mały ;_;

Avatar Hank1212

31 grudnia 2013, 11:04

By przynajmniej dali nazwy tych gwiazd... Może niektórzy nie wiedzą, jakie to są.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2013, 12:14

@Hank1212: Zacofane polaczki ._.

Avatar Hank1212

31 grudnia 2013, 12:17

Ano niestety .-.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

Nie idź!

Ładne rzeczy

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka