Wiadomość do złodzieja sernika
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
A jednak zrobili to w ten sposób
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2014, 13:00
dla niekuatych- ktos mu za***l sernik i on chce zeby oddal blaszke
Odpisz
9 stycznia 2014, 19:03
@Kapitan_Oczywisty: Nie podszywaj się pod kapitana oczywistego, On jest już na jeja :|
Odpisz
6 stycznia 2014, 02:20
Hahahaahaha
Odpisz
5 stycznia 2014, 21:25
To tylko sernik, nie ma o co dupy spinać.
Odpisz
5 stycznia 2014, 22:54
@jacek1s: A blaszka? ;_;
Odpisz
5 stycznia 2014, 23:03
@Karso21Respawn: Od babci zajuma :P
Odpisz
Edytowano - 6 stycznia 2014, 00:38
@jacek1s: A co jeśli to blaszka babci? :|
Odpisz
6 stycznia 2014, 00:44
@Slenderowiec2012: to kupi nową
Odpisz
6 stycznia 2014, 22:18
@jacek1s: Myślisz, że tak łatwo jest zastąpić blaszkę, nową? To tak jakby zastąpić przyjaciela kimś obcym, ale co ty możesz o tym wiedzieć, jesteś tylko kanapką.
Odpisz
6 stycznia 2014, 22:34
@Sobieski: A ty tylko sobieskim... i tak mogę coś o tym wiedzieć bo mam wielu przyjaciół tych z reala jak i tych z gier ;)
Odpisz
6 stycznia 2014, 22:37
@jacek1s: No tyle, że ja jestem wódką i królem Polski. Nawet jeśli coś o tym wiesz, to czy zdajesz sobie sprawę z tego co ta blaszka mogła dla kogoś znaczyć?
Odpisz
6 stycznia 2014, 22:40
@Sobieski: blaszka jak blaszka nie wiem jak można przywiązywać się do rzeczy martwych takich jak blaszki,garnki czy komputery... dla mnie to tylko rzeczy pomagające w codzienności ;P
Odpisz
7 stycznia 2014, 13:52
@jacek1s: Można, a jeśli tobie się to nie zdarzyło to nie oznacza, że nikt nie przywiązał się do jakiejś rzeczy martwej.
Odpisz
7 stycznia 2014, 14:20
@Sobieski: nic takiego nie mówiłem wyrażałem tylko swoją krytykę w stosunku do przywiązywania się do rzeczy martwych ;)
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:12
@jacek1s: No przecież, że nie mówiłeś. Tu można jedynie pisać.
Odpisz
7 stycznia 2014, 16:30
@Sobieski: Tylko że używanie słowa pisać jest dziwne... ponieważ i tak czytasz to w myślach ;P
Odpisz
7 stycznia 2014, 17:13
@jacek1s: A skąd wiesz, że czytam?
Odpisz
29 sierpnia 2014, 19:44
@jacek1s: Mój brat Płakał jak oddawaliśmy jego rower a miał nowy
Odpisz
6 stycznia 2014, 00:36
koles sie wkurzyl bo zabrali mu blaszke.
Odpisz
5 stycznia 2014, 22:09
Też bym była taka w***iona gdyby ktoś za***ił mi coś nad czym pracowałam pół dnia .
Odpisz
Edytowano - 5 stycznia 2014, 21:16
typowe studenckie życie w akademiku XD
Odpisz
5 stycznia 2014, 21:02
Ostro widzę, ale nie dziwię się. Moja reakcja byłaby taka sama gdyby ktoś mi ciasto ukradł
Odpisz
5 stycznia 2014, 19:26
lol
Odpisz