Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kapitan_Oczywisty

6 stycznia 2014, 13:00

dla niekuatych- ktos mu za***l sernik i on chce zeby oddal blaszke

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2014, 19:03

@Kapitan_Oczywisty: Nie podszywaj się pod kapitana oczywistego, On jest już na jeja :|

Avatar kubbas2

6 stycznia 2014, 02:20

Hahahaahaha

Avatar jacek1s

5 stycznia 2014, 21:25

To tylko sernik, nie ma o co dupy spinać.

Avatar Karso21Respawn

5 stycznia 2014, 22:54

@jacek1s: A blaszka? ;_;

Avatar jacek1s

5 stycznia 2014, 23:03

@Karso21Respawn: Od babci zajuma :P

Avatar Slenderowiec2012

Edytowano - 6 stycznia 2014, 00:38

@jacek1s: A co jeśli to blaszka babci? :|

Avatar jacek1s

6 stycznia 2014, 00:44

@Slenderowiec2012: to kupi nową

Avatar Sobieski

6 stycznia 2014, 22:18

@jacek1s: Myślisz, że tak łatwo jest zastąpić blaszkę, nową? To tak jakby zastąpić przyjaciela kimś obcym, ale co ty możesz o tym wiedzieć, jesteś tylko kanapką.

Avatar jacek1s

6 stycznia 2014, 22:34

@Sobieski: A ty tylko sobieskim... i tak mogę coś o tym wiedzieć bo mam wielu przyjaciół tych z reala jak i tych z gier ;)

Avatar Sobieski

6 stycznia 2014, 22:37

@jacek1s: No tyle, że ja jestem wódką i królem Polski. Nawet jeśli coś o tym wiesz, to czy zdajesz sobie sprawę z tego co ta blaszka mogła dla kogoś znaczyć?

Avatar jacek1s

6 stycznia 2014, 22:40

@Sobieski: blaszka jak blaszka nie wiem jak można przywiązywać się do rzeczy martwych takich jak blaszki,garnki czy komputery... dla mnie to tylko rzeczy pomagające w codzienności ;P

Avatar Sobieski

7 stycznia 2014, 13:52

@jacek1s: Można, a jeśli tobie się to nie zdarzyło to nie oznacza, że nikt nie przywiązał się do jakiejś rzeczy martwej.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 14:20

@Sobieski: nic takiego nie mówiłem wyrażałem tylko swoją krytykę w stosunku do przywiązywania się do rzeczy martwych ;)

Avatar Sobieski

7 stycznia 2014, 16:12

@jacek1s: No przecież, że nie mówiłeś. Tu można jedynie pisać.

Avatar jacek1s

7 stycznia 2014, 16:30

@Sobieski: Tylko że używanie słowa pisać jest dziwne... ponieważ i tak czytasz to w myślach ;P

Avatar Sobieski

7 stycznia 2014, 17:13

@jacek1s: A skąd wiesz, że czytam?

Avatar Vass1234

29 sierpnia 2014, 19:44

@jacek1s: Mój brat Płakał jak oddawaliśmy jego rower a miał nowy

Avatar CaptainObivous

6 stycznia 2014, 00:36

koles sie wkurzyl bo zabrali mu blaszke.

Avatar vulpix

5 stycznia 2014, 22:09

Też bym była taka w***iona gdyby ktoś za***ił mi coś nad czym pracowałam pół dnia .

Avatar Takita6

Edytowano - 5 stycznia 2014, 21:16

typowe studenckie życie w akademiku XD

Avatar
RisaMurasaki

5 stycznia 2014, 21:02

Ostro widzę, ale nie dziwię się. Moja reakcja byłaby taka sama gdyby ktoś mi ciasto ukradł

Avatar minecraft808

5 stycznia 2014, 19:26

lol

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

To musiało być męczące

Nigdy na to nie wpadną

A jednak zrobili to w ten sposób

Niegrzeczny Oskarek

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka