Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KarolinaGF_Fan

24 stycznia, 13:53

- Stanley Pines, pokłócił się z bratem, został wyrzucony przez ojca z domu, potem gdy bracia po paru latach ponownie się spotkali pokłócili się, Ford wpadł do portalu, po 30 latach Stan uwalnia Forda, a ten zamiast mu podziękować uderzył go, a późnej kazał mu wynieść się z chaty.
- McGucket, po połowicznym wpadnięciu do portalu (ostatecznie do niego nie wpadł, w przeciwieństwie do Forda nie utknął po drugiej stronie portalu) wymazał sobie pamięć, potem przez ciągłe wymazywanie swojej pamięci oszalał a jego syn się niego wyrzekł.
- Pacifica Northwest, jej rodzice są okropni, ojciec wyszkolił ją używając na niej dzwonka (Prawo Pawłowa, nadużycia mentalne/emocjonalne i prawdopodobnie fizyczne) jakby była jakimś zwierzęciem.
- Nie wiem, może Niko z GTA 4?

Avatar KarolinaGF_Fan

24 stycznia, 13:55

@KarolinaGF_Fan: Może jeszcze Zuko z Avatara

Avatar niggiddu

18 stycznia, 14:13

Guts

Avatar ddawdad

21 stycznia, 09:53

Avatar Jozef0705

18 stycznia, 20:55

Tak

Avatar DJHAMSTER

18 stycznia, 18:21

Najgorszy był ten moment z gwoździem

Avatar Crln_7

18 stycznia, 15:43

Aloy

Avatar Pikachu

18 stycznia, 15:40

Lucyfer Morningstar. Ludzie zwalają na niego swoje grzechy, mają go za złego, a on jest dobrą istotą i tylko karze za zło, do czego został zrobiony i o co się nie prosił, nie prosił się o bycie diabłem, o rządzenie piekłem. Chciał być panem swojego losu. Niby ulubiony syn Boga, Najwyższy Anioł, a Bóg posunął się nawet do stworzenia laski, przy której da się zabić Lucyfera. W dodatku głupiej laski, która jest normalnie innym stanem umysłu. Jeszcze gdyby w serialu była drugoplanowa jak w komiksach, ale nie, musieli ją wcisnąć na pierwszy plan. Lucyfer ma pełne prawo nienawidzić ludzi za to co mu robią i podziwiam go, że tego nie robi, że mimo tego wszystkiego kocha ludzi. Swoją drogą takie przedstawienie Lucyfera uważam za najbardziej wiarygodne niż to, że niby się zbuntował, bo sam chciał rządzić albo nie chciał się pokłonić Adamowi. Lucyfer/Szatan (jak zwał tak zwał) w Biblii ani razu nie jest nazywany złym i zabił tam o wiele mniej ludzi niż Jahwe i tylko złych. Zresztą jakby naprawdę był zły, to przecież Jahwe by mógł go unicestwić. Skoro tego nie zrobił, to znaczy że Lucyfer był mu wciąż potrzebny, mimo że się zbuntował.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 19 stycznia, 22:44

@Pikachu: Ino zbuntował się z własnej woli i stał się demonem z własnej woli i wcale mu z tym nie jest smutno bo nie zmienia zdania co do tego że j...ć ludzi, a odpowiedzią na to dlaczego Bóg dopuszcza zła na świecie wg KKK jest całokształt nauki i wiary chrześcijańskiej praktycznie nic nie wiemy o tym czym jest zło więc trudne zagadnienie wymaga trudnego rozwiązania a że ludzie specjalnie mądrzy nie są a i wiedzy w tym temacie dużej nie posiadają to zostaje wiara i przypuszczenia ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Pikachu

20 stycznia, 00:12

@Towarzysz777: Zbuntował się z własnej woli, ale nie wiemy jak wyglądał ten bunt, jaka była przyczyna. Bo nie mamy skąd znać prawdy. Żaden człowiek nie był i nie mógł być tego świadkiem. Diabłem uczynił go Bóg, nie zmienił się sam z siebie w diabła, bo jaki anioł sam z siebie zmieniłby się z pięknej w "straszną" istotę? Dałam straszną cudzysłowie, bo wolałabym w nocy spotkać Lucyfera w formie diabła (nawet tak jak ludzie go sobie wyobrażają, a nie jak przedstawili go w serialu, gdzie wygląda po prostu jak człowiek z poparzona skórą i to nie w największym stopniu) niż biblijnego anioła, czyli np. koło z pierdyliardem oczu. Fakt, ma wyj...ne na ludzi, ale akurat w serialu przedstawili to tak, że go boli jak ludzie po nim skaczą jak chcą, a jest tam czującą istotą, mającą uczucia. W rzeczywistości nie mamy nawet pewności czy Lucyfer (i Bóg) istnieje, więc...

Avatar teoneo

18 stycznia, 14:53

naruto uzumaki

Avatar TaRuda

Edytowano - 18 stycznia, 14:05

Anna German observe...

Gdy miała roczek jej ojciec Eugen Hörmann został aresztowany pod zarzutem szpiegostwa, a rok później został rozstrzelany.
Jej brat w wieku dwóch lat zmarł na szkarlatynę.
Gdy jej kariera nabierała tempa w tym 1967 roku miała poważny wypadek we Włoszech, była w śpiączce, nie dawali jej praktycznie szans na przeżycie, była pod opieką zakonnic, które czuwały nad jej łóżkiem i się modliły, jednak wszystko skończyło się pomyślnie, ponieważ pojawiły się szanse na to, że przeżyje, po czym przetransportowali ją z Włoch do Polski.
3 lata dochodziła do zdrowia.
W 1970 roku powróciła na scenę, 2 lata później zawarła związek małżeński, a trzy lata później urodziła synka, niby wszystko szczęśliwie się skończyło, ale jednak nie...
Bo w tej samej dekadzie wykryto u niej chorobę nowotworową, a w 1980 roku nastąpił nawrót choroby zdiagnozowany jako mięsak kości (rak kości).
25 sierpnia 1982 roku zmarła, przegrała tę walkę z chorobą.
Bardzo się męczyła, miała zmasakrowaną nogę.

Avatar Kichokot

18 stycznia, 14:44

@TaRuda: Ooo dzięki bo kiedyś jak miałam 6 lat może to oglądałam coś właśnie o niej u babci, ale tylko przez kilka minut i aż do dzisiaj miałam rozkminę co jej było z nogą. A po co sprawdzać?

Avatar TaRuda

18 stycznia, 14:46

@Kichokot: Ja oglądałam ten serial wiele razy, nawet mam box DVD ze wszystkimi odcinkami.
Tak, właśnie ta noga po wypadku była najbardziej uszkodzona i podczas choroby tak jakby jej gniła

Avatar XDemon666

18 stycznia, 13:56

Joseph Joestar

Avatar Mr_Butter

17 stycznia, 23:31

Snape

Avatar Podlog

18 stycznia, 13:50

@Mr_Butter: ja też tak myślę

Avatar Podlog

18 stycznia, 13:48

Severus Snape (kto oglądał wszystkie części Harrego Pottera to zrozumie)
No w sumie Harry Potter może też albo ktoś inny

Avatar Dr4g0n_PL

18 stycznia, 13:04

Ja

Avatar Czaderek07

18 stycznia, 13:02

(Uwaga. Jeśli nie oglądaliście Flasha, ostrzegam: Spoilery)
Mam na myśli postać, którą Grant Gustin gra w serialu "Flash". (Mówię o Barrym Allenie).
Reverse-Flash zamordował mu matkę, Hunter Zolomon odebrał ojca. Savitar zabił Harrego Welsa z Ziemi 18. DeVoe chwilowo przejął ciało Ralpha. Znowu Reverse-Flash w piątym sezonie tak manipulował jego drużyną, że córka Allena z przyszłości, została wymazana z linii czasu. A to tylko pierwsze 5 sezonów. Nie znam postaci z filmów, seriali, albo gier, która doświadczyła śmierci tylu bliskich, mu osób.

Avatar Dr4g0n_PL

18 stycznia, 13:05

@Czaderek07: Już znasz, cześć

Avatar Czaderek07

18 stycznia, 13:05

@Dr4g0n_PL: aha

Avatar Oloest4

17 stycznia, 20:24

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rex_Avium06

17 stycznia, 22:36

@KeBe_W13: hitler po roku w Japonii.

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia, 12:54

@KeBe_W13: KaWaIi

Avatar Mongo_Gaming

18 stycznia, 12:48

Dostał kilka razy w łeb cegłą z 30 m, dostał workiem cementu 25kg z 10 m (odległości oszacowałem, nie bijcie jak źle), dostał jakimś filarem czy czymś na schodach, zleciała na niego skrzynia z narzędziami, został porażony prądem, spadł z płonącego sznura, spadły na niego puszki z jakąś farbą i na końcu, prawie został pożarty przez gołębie, więc nie mów mi, że ona miała gorzej. Dodam, że to wszystko zrobił mu 10-latek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar nazyk
Dodane przez: nazyk

Rel

Dbają o nas

Na szczęście tak jest tylko w tych słabszych

A Ty z której jesteś?

Co?

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka