Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co za przypadek
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2021, 09:03
Nie wiem ammm... Myślałem że wyjdzie właściciel domu i mu przypie....i łopata czy coś by się zamknął
Odpisz
1 lutego 2021, 08:40
haha smieszne!!!!
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:42
Śmieję się jak powalony z tego
I to ten gościu co przywalił tak piszczał?
Odpisz
22 stycznia 2021, 04:53
@Oliwier256: nie, to twoja matka jęczy j...na przez admina
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:38
@gelo1238: moja matka śpi więc coś ci nie wyszło
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:46
@Oliwier256: i szczerze, już się z tego nie śmieję, było minęło
Odpisz
26 stycznia 2021, 02:36
@Oliwier256: ktoś pytał?
Odpisz
26 stycznia 2021, 07:42
@gelo1238: nie
Odpisz
18 stycznia 2021, 13:40
Myślałem że wjedzie w niego samochód
Odpisz
22 stycznia 2021, 00:56
Czekałem do ostatniej sekundy, wtedy bym skisnął srogo
Odpisz
24 stycznia 2021, 00:49
sejm
Odpisz
24 stycznia 2021, 14:00
@Towarzysz777: ale wy jesteście źli (tez tak myślałem
Odpisz
24 stycznia 2021, 00:46
co w tym złotego dzieciak zaj...ł w bramke i płacze przez 40 sekund.
Odpisz
21 stycznia 2021, 21:19
Rel, raz tak nie wyrobiłem się na zakręcie rowerem i pie....nąłem o jakiś słupek i czyiś płot. Oddychać nie mogłem przez minutę. Dobrze, że miałem kask bo głową też walnąłem i nawet nie chcę myśleć co by się stało gdybym go nie miał. A przednie koło się tak wykrzywiło, że się niezbyt kręcić chciało bo zahaczało o hamulce. Do dziś na słupku jest trochę czerwonego lakieru...
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:03
@Pixelchu: przez minute nie oddychać to naprawde trzeba się uczyć, raczej byś zdechł
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:27
@KubaPatykPL: po pierwsze to nie wiem dokładnie i i tak na oko dałem liczbę, po drugie po 10 minutach bez oddychania się zaczyna umierać
Odpisz
22 stycznia 2021, 23:46
@Pixelchu: po 10 minutach dopiero zaczynają się nie odwracalne zmiany w mózgu
Odpisz
22 stycznia 2021, 13:50
Nie powinnam się śmiać, dlaczego mnie to śmieszy XD
Odpisz
21 stycznia 2021, 22:33
Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale chodzi o to, że dziecko w tle płacze i wygląda to tak, jakby ten co przywalił tak jęczał. I dlatego jest to "złoto".
Odpisz
22 stycznia 2021, 06:53
@zsuetam321: To w tle jest jakieś dziecko?
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:35
@zsuetam321: wszystko wskazuje że to jednak grubas płacze
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:08
Od 30 sekundy zdecydowanie to brzmi jak małe dziecko
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:05
Odpisz
19 stycznia 2021, 14:44
I co w tym śmiesznego?
Dzieciak uderzył z taką prędkością że wstrzymało mu oddech i się dusił, to dla tego te jęki,już pomijając fakt złamanych żeber
To bardzo boli,sam kiedyś tak uderzyłem, nadal nie wiem jak to działa ale od mocnego uderzenia w brzuch można się nawet udusić i nie jest śmieszne
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:21
@Akosz: Kiedyś spytałem Pani od biolki i powiedziała że uderza wtedy w przeponę i dostaje pie....ca, czy jakoś tak
Odpisz
21 stycznia 2021, 23:18
@Akosz: A można wciąż chodzić z połamanymi żebrami?
Odpisz
22 stycznia 2021, 01:01
wydaje mi się że tak
Odpisz
22 stycznia 2021, 04:52
pod wpływem adrenaliny tak. Jeśli dojdze do poważnego krwotoku to daleko nie pójdziemy.
Odpisz
22 stycznia 2021, 07:30
Na adrenalinie można chodzić nawet z przestarzelonym płucem.
Ja na szczęści nie połamałem żeber(skończyło się na niemalże czarnym siniaku) tylko mocno dostałem w przeponę
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:02
@Akosz: dajcie pana marude bo go w mojej bibliotece memów nie posiadam.
tymczase do ciebie: a kto to przyszedł, pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:58
do twórcy: bez wklejonego płaczu byłoby lepiej
Odpisz
22 stycznia 2021, 00:56
XDDDDDD
Odpisz
21 stycznia 2021, 21:15
Tylko mnie zastanawiają ruszające się śmieci?
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:29
Ja nie wiem czemu złoto. Dzieciak wjechał w barierkę i pewnie połamał sobie żebra. Jeżeli ból jest śmieszny to w szpitalu pewnie wszyscy się śmieją.
Odpisz
21 stycznia 2021, 18:55
@Mongo_Gaming: znaczy śmieszne jest jak ktoś se zrobi krzywdę przez swoją głupotę moim zdaniem, ale oglądając to tylko współczułem młodemu
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:12
@Mongo_Gaming: Są gusta i guściki ;]
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:57
@anton2121: Ja też. Aż sam to poczułem
Odpisz
21 stycznia 2021, 20:52
Pofarciło mu się.
Gdyby walnął głową, pewnie by zginął - zważywszy na to, że nie miał kasku.
Odpisz