Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LOKO30

1 maja 2021, 09:03

Nie wiem ammm... Myślałem że wyjdzie właściciel domu i mu przypie....i łopata czy coś by się zamknął

Avatar Simciakk

1 lutego 2021, 08:40

haha smieszne!!!!

Avatar Oliwier256

18 stycznia 2021, 13:42

Śmieję się jak powalony z tego
I to ten gościu co przywalił tak piszczał?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gelo1238

26 stycznia 2021, 02:36

@Oliwier256: ktoś pytał?

Avatar Oliwier256

26 stycznia 2021, 07:42

@gelo1238: nie

Avatar
Konto usunięte

18 stycznia 2021, 13:40

Myślałem że wjedzie w niego samochód

Avatar Towarzysz777

22 stycznia 2021, 00:56

Czekałem do ostatniej sekundy, wtedy bym skisnął srogo

Avatar Sebzer

24 stycznia 2021, 00:49

sejm

Avatar Polski_Dodge

24 stycznia 2021, 14:00

@Towarzysz777: ale wy jesteście źli (tez tak myślałem

Avatar Sebzer

24 stycznia 2021, 00:46

co w tym złotego dzieciak zaj...ł w bramke i płacze przez 40 sekund.

Avatar Pixelchu

21 stycznia 2021, 21:19

Rel, raz tak nie wyrobiłem się na zakręcie rowerem i pie....nąłem o jakiś słupek i czyiś płot. Oddychać nie mogłem przez minutę. Dobrze, że miałem kask bo głową też walnąłem i nawet nie chcę myśleć co by się stało gdybym go nie miał. A przednie koło się tak wykrzywiło, że się niezbyt kręcić chciało bo zahaczało o hamulce. Do dziś na słupku jest trochę czerwonego lakieru...

Avatar KubaPatykPL

22 stycznia 2021, 10:03

@Pixelchu: przez minute nie oddychać to naprawde trzeba się uczyć, raczej byś zdechł

Avatar Pixelchu

22 stycznia 2021, 10:27

@KubaPatykPL: po pierwsze to nie wiem dokładnie i i tak na oko dałem liczbę, po drugie po 10 minutach bez oddychania się zaczyna umierać

Avatar michu205

22 stycznia 2021, 23:46

@Pixelchu: po 10 minutach dopiero zaczynają się nie odwracalne zmiany w mózgu

Avatar weronika8582310

22 stycznia 2021, 13:50

Nie powinnam się śmiać, dlaczego mnie to śmieszy XD

Avatar zsuetam321

21 stycznia 2021, 22:33

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale chodzi o to, że dziecko w tle płacze i wygląda to tak, jakby ten co przywalił tak jęczał. I dlatego jest to "złoto".

Avatar koniecnazw

22 stycznia 2021, 06:53

@zsuetam321: To w tle jest jakieś dziecko?

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2021, 07:35

@zsuetam321: wszystko wskazuje że to jednak grubas płacze

Avatar zsuetam321

22 stycznia 2021, 10:08

Od 30 sekundy zdecydowanie to brzmi jak małe dziecko

Avatar KubaPatykPL

22 stycznia 2021, 10:05

Avatar Akosz

19 stycznia 2021, 14:44

I co w tym śmiesznego?
Dzieciak uderzył z taką prędkością że wstrzymało mu oddech i się dusił, to dla tego te jęki,już pomijając fakt złamanych żeber
To bardzo boli,sam kiedyś tak uderzyłem, nadal nie wiem jak to działa ale od mocnego uderzenia w brzuch można się nawet udusić i nie jest śmieszne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Akosz

22 stycznia 2021, 07:30

Na adrenalinie można chodzić nawet z przestarzelonym płucem.
Ja na szczęści nie połamałem żeber(skończyło się na niemalże czarnym siniaku) tylko mocno dostałem w przeponę

Avatar KubaPatykPL

22 stycznia 2021, 10:02

@Akosz: dajcie pana marude bo go w mojej bibliotece memów nie posiadam.
tymczase do ciebie: a kto to przyszedł, pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci

Avatar KubaPatykPL

22 stycznia 2021, 09:58

do twórcy: bez wklejonego płaczu byłoby lepiej

Avatar Towarzysz777

22 stycznia 2021, 00:56

XDDDDDD

Avatar Pixelchu

21 stycznia 2021, 21:15

Tylko mnie zastanawiają ruszające się śmieci?

Avatar Mongo_Gaming

21 stycznia 2021, 18:29

Ja nie wiem czemu złoto. Dzieciak wjechał w barierkę i pewnie połamał sobie żebra. Jeżeli ból jest śmieszny to w szpitalu pewnie wszyscy się śmieją.

Avatar anton2121

21 stycznia 2021, 18:55

@Mongo_Gaming: znaczy śmieszne jest jak ktoś se zrobi krzywdę przez swoją głupotę moim zdaniem, ale oglądając to tylko współczułem młodemu

Avatar Wombaton

21 stycznia 2021, 20:12

@Mongo_Gaming: Są gusta i guściki ;]

Avatar makka_pakka212

21 stycznia 2021, 20:57

@anton2121: Ja też. Aż sam to poczułem

Avatar Tajdeus

21 stycznia 2021, 20:52

Pofarciło mu się.
Gdyby walnął głową, pewnie by zginął - zważywszy na to, że nie miał kasku.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Wombaton
Dodane przez: Wombaton

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Co za przypadek

Zaufaj mi, nie znam się na tym

A, okej

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka