Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2019, 22:13
Co ? Kto to w ogóle jest ?
Odpisz
25 grudnia 2019, 17:04
@massesd: kwiatkowski
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:19
Kto to jest?
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:36
Patryk jakis tam, nazwiska nie pamietam :P
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:40
Chyba Chwast (Ból dupy fanek za 3... 2... 1...), ale pewności nie mam
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:51
@saskacz: Co ty nie wiesz Pedał ***ny którego słuchają 13 12 11 i 10 latki myślę że pomogłem :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:02
@ninja618: Wedlug mnie nie pedal. Normalny czlowiek taki jak inny, a jesli pedal to co? To tez czlowiek......
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:37
@saskacz: Który lubi w dupe :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:38
@ninja618: Skad o tym wiesz? Paczyles jak to robi? Wow uszanowanko, wow wow :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:40
@saskacz: Wow na obrazku to nawet jest wow tak dziwnie wow wow tak wow wow
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2014, 19:46
@ninja618: WoW nie papuguj Pieseł bo wpierdziel z Panteonu!
Odpisz
3 maja 2015, 13:24
@DogeMemeMeysam: Wow znam karate wow wow.
Odpisz
3 maja 2015, 14:39
@ninja618: Wow
Szpadel Złoty for ju
Archeolog taki
Wykopki bardzo
Odpisz
3 maja 2015, 15:40
@DogeMemeMeysam: Wow daj szpadla wow będę kopał wow wow
Odpisz
3 maja 2015, 15:41
@ninja618: *Danie szpadla bardzo*
Odpisz
3 maja 2015, 15:50
@DogeMemeMeysam: *Zaczyna kopać bardzo*
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:39
To jest pedał :)
Odpisz
7 stycznia 2018, 00:14
@DogeMemeMeysam: rak.
Odpisz
25 grudnia 2019, 17:03
@saskacz: Dawid Kwiatkowski
Odpisz
23 czerwca 2017, 19:06
i like fun fun fun fun!
Odpisz
28 lutego 2016, 18:06
dlaczego wy go hejtujecie ?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 12:04
Lubię pociągi #pozdro dla kumatych
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2014, 15:47
Wygląda jak Kwiatkowski z Kwiatkowskim na stos
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:07
Lubie pociągi. :)
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:10
gin ziemniaku :D
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:25
@sectus: nie tym razem
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:35
@mmatik: kurde... pamietasz moze jak to sie nazywalo? bo nie moge tego znaleźc...
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2014, 17:47
@sectus: ASDF movie
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:54
@Maciej949: dzieki :D ps.siemanko :)
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:25
A ten ostatni lubi obciągi xP
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:50
@Kamil292: I tunele tego drugiego jak śpij .
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:48
Klasyka...
Odpisz
Edytowano - 2 stycznia 2014, 19:51
@sectus: ASDF movie
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:52
@sectus: Siemanko. BOOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:59
mis na ksiezycu............ co ja tu robie?
Odpisz
2 stycznia 2014, 23:20
@sectus: Czemu dziecko płonie?
-KUP MI WIECEJ BIŻUTERII!
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:12
@sectus: Miś na księżycu............co robi tu ten szkielet niedzwiedzia i gdzie jest miś?
Odpisz
3 stycznia 2014, 14:13
@SebSK: potrzymaj bombe.
Odpisz
19 sierpnia 2014, 22:51
@sectus: to jest napad! DUM DUM DUM
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:13
Lubie podglądać dziewczyny w szatni :D
Odpisz
3 stycznia 2014, 11:01
@iger3: Zapraszam do mojego gimbazjum, ja tam siedzę u dziewczyn w szatni :p
Odpisz
3 stycznia 2014, 11:15
@pjkpredator6: W liceum mam lepsze :D bardziej dojrzałe <3
Odpisz
3 stycznia 2014, 02:28
Dlaczego uważacie, że jest pedałem? Bo ma grzywkę? Bo nosi rurki? Bo się maluje? Bo lubi w dupę?
Odpisz
2 stycznia 2014, 20:14
bardziej ten 2 woli w tylek, bo se wklada tego pieknisia
Odpisz
31 grudnia 2013, 17:46
to, że lubisz wie każdy xD
Odpisz
1 stycznia 2014, 01:41
on to nawet jak w ucho dostanie to pomyśli że ma orgazm ci*kowy
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:43
nareszcie ktos kto go nienawidzi tak jak ja ♥
Odpisz
1 stycznia 2014, 18:25
Ciekawe, czy będą komentarze w stylu: "Kto to jest?"
Odpisz
2 stycznia 2014, 17:40
@Serphis: Kto to jest?
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:03
I tak wiesz :)
Odpisz
2 stycznia 2014, 18:16
@Serphis: ja nie wiem
kto to jest?
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:00
@Serphis: No widziałem właśnie już kilka obrazków z nim, ale nwm o co chodzi wgl?
Odpisz
2 stycznia 2014, 19:01
@mrklorens: Dawidek Kwiatkowski
Odpisz
1 stycznia 2014, 01:40
Ludziku który się śmiejesz ru*haj spokojnie to dziewczynka.Tylko dziwi mnie fakt dlaczego Dawid Chwastowski nie ma reszty ciała bo ten ludzik ma nogi śmieje się itd...
Odpisz