Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Orzechowy

23 stycznia 2021, 17:44

Mnie zawsze zastanawiało jakie zastosowanie ma paint, poza rage komiksami i lekcjami informatyki.

Avatar AlPoziomka

23 stycznia 2021, 14:12

Dlatego używam ibis paint x

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 19:41

moglbys narysowac jakis oryginalny nowy szablon to by wtedy bylo smieszne

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 19:44

@kolejorz2009: mysle ze by nie bylo

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 19:44

@kolejorz2009: ale chociaz by sie staral

Avatar Pryncypalki

Edytowano - 19 stycznia 2021, 19:48

@kolejorz2009: nie wyjdziesz z ruchomych piasków ciągnąc się za własne włosy

Avatar Oliwier256

19 stycznia 2021, 19:48

@kolejorz2009: oryginalny może (ale nie musiałby) się nie przyjąć

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 19:49

@Oliwier256: czyli lepiej podazyc za schematem i nie wywolac u nikogo absolutnie zadnych emocji
no ale mam strzaleczki w gore he he

Avatar
Valentine_

19 stycznia 2021, 19:50

@kolejorz2009: tak działają tu memy

Avatar kolejorz2009

19 stycznia 2021, 19:51

to ze tak jest to nie jest powod zeby sie temu nie sprzeciwic

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2021, 19:51

mem never changes

Avatar kolejorz2009

Edytowano - 19 stycznia 2021, 19:53

wszystkie obrazy tutaj sa takie same tylko czasem buzki sie zmieniaja
i potem wszyscy nienawidza poprzednich buziek bo sa niesmieszne

Avatar Memixgroszkowaty

23 stycznia 2021, 08:45

@kolejorz2009: bo na tym polegają memy xD. Używa się szablonów

Avatar Wombaton

23 stycznia 2021, 11:18

Avatar kolejorz2009

23 stycznia 2021, 13:20

@Memixgroszkowaty: no nie mem to niekoniecznie szablon
mem stracil znaczenie 'cos smiesznego co sie komus wysyla' na rzecz 'cos co sie komus wysyla' i to jest giga glupie i bez sensu
naprawde nie rozumiem jakim pieprznikiem jadalnym trzeba byc zeby udostepniac cos co nie ma absolutnie zadnej wartosci i jest dobre tylko i wylacznie dlatego ze podaza za jakimis absurdalnymi zasadami

Avatar Wombaton

23 stycznia 2021, 15:44

@kolejorz2009: Może powiesz od razu że memy Cię nie bawią, albo lepiej:

Opuścisz ten dział. Na dobre.

Będzie szybciej. I mniej żałośnie.

Avatar kolejorz2009

23 stycznia 2021, 15:52

@Wombaton: nie zeby cos ale brzmisz troche zalosnie parowo

Avatar kolejorz2009

23 stycznia 2021, 15:54

@Wombaton: Maybe you will say that memes don't amuse You, or better:

You will leave this department. For good.

It will be quicker. And less pathetic.

przetlumaczylem ci zebys barzdiej brzmial jak protagonista z anime
nie ma za co

Avatar Wombaton

23 stycznia 2021, 15:57

@kolejorz2009: Nie tak bardzo jak ty.

parówo.

Avatar kolejorz2009

23 stycznia 2021, 15:59

@Wombaton: mroczna paruwa

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Tacy sami, a ściana między nami

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka