Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2021, 17:44
Mnie zawsze zastanawiało jakie zastosowanie ma paint, poza rage komiksami i lekcjami informatyki.
Odpisz
23 stycznia 2021, 14:12
Dlatego używam ibis paint x
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:41
moglbys narysowac jakis oryginalny nowy szablon to by wtedy bylo smieszne
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:44
@kolejorz2009: mysle ze by nie bylo
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:44
@kolejorz2009: ale chociaz by sie staral
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 19:48
@kolejorz2009: nie wyjdziesz z ruchomych piasków ciągnąc się za własne włosy
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:48
@kolejorz2009: oryginalny może (ale nie musiałby) się nie przyjąć
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:49
@Oliwier256: czyli lepiej podazyc za schematem i nie wywolac u nikogo absolutnie zadnych emocji
no ale mam strzaleczki w gore he he
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:50
@kolejorz2009: tak działają tu memy
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:51
to ze tak jest to nie jest powod zeby sie temu nie sprzeciwic
Odpisz
19 stycznia 2021, 19:51
mem never changes
Odpisz
Edytowano - 19 stycznia 2021, 19:53
wszystkie obrazy tutaj sa takie same tylko czasem buzki sie zmieniaja
i potem wszyscy nienawidza poprzednich buziek bo sa niesmieszne
Odpisz
23 stycznia 2021, 08:45
@kolejorz2009: bo na tym polegają memy xD. Używa się szablonów
Odpisz
23 stycznia 2021, 11:18
@kolejorz2009:
Odpisz
23 stycznia 2021, 13:20
@Memixgroszkowaty: no nie mem to niekoniecznie szablon
mem stracil znaczenie 'cos smiesznego co sie komus wysyla' na rzecz 'cos co sie komus wysyla' i to jest giga glupie i bez sensu
naprawde nie rozumiem jakim pieprznikiem jadalnym trzeba byc zeby udostepniac cos co nie ma absolutnie zadnej wartosci i jest dobre tylko i wylacznie dlatego ze podaza za jakimis absurdalnymi zasadami
Odpisz
23 stycznia 2021, 15:44
@kolejorz2009: Może powiesz od razu że memy Cię nie bawią, albo lepiej:
Opuścisz ten dział. Na dobre.
Będzie szybciej. I mniej żałośnie.
Odpisz
23 stycznia 2021, 15:52
@Wombaton: nie zeby cos ale brzmisz troche zalosnie parowo
Odpisz
23 stycznia 2021, 15:54
@Wombaton: Maybe you will say that memes don't amuse You, or better:
You will leave this department. For good.
It will be quicker. And less pathetic.
przetlumaczylem ci zebys barzdiej brzmial jak protagonista z anime
nie ma za co
Odpisz
23 stycznia 2021, 15:57
@kolejorz2009: Nie tak bardzo jak ty.
parówo.
Odpisz
23 stycznia 2021, 15:59
@Wombaton: mroczna paruwa
Odpisz