memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 stycznia 2021, 19:58
Wie ktoś jakie to anime?
Odpisz
3 lutego 2021, 19:29
@zero0: castlevania z netflixa ale w polsce nie ma
3 lutego 2021, 19:30
ok dzięki
3 lutego 2021, 20:36
@zero0: a nie jednak jest
23 stycznia 2021, 10:24
Ja mam tak zawsze z kolegami i dlatego ich lubię
22 stycznia 2021, 20:58
- Eat shit and die. - Yeah, fuck you. *radosne śmiechy*
22 stycznia 2021, 23:56
@niggiddu:
22 stycznia 2021, 20:14
Nie spodziewałem się tej trójki na jeja.
22 stycznia 2021, 20:42
@bartton: Mają zaskakująco duży potencjał memowy.
22 stycznia 2021, 21:58
@Luna6: prawda :) Akurat kończę oglądać 3. sezon
22 stycznia 2021, 20:49
Aaa castlevania. Złoto
22 stycznia 2021, 20:10
@Fnafuppet
22 stycznia 2021, 20:05
Ja raz tak, raz tak
19 stycznia 2021, 22:42
ja kiedy żegnam się z koleżanką: -Udław się czymś po drodze -i wzajemnie
19 stycznia 2021, 23:32
@MangleTheFoxy123: Kilka minut później: - Spoko z niego ziomek - Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy
19 stycznia 2021, 23:09
Ja: "Lepiej się witać niż żegnać"
19 stycznia 2021, 23:06
Nie rel
19 stycznia 2021, 22:53
Jak zawsze.
19 stycznia 2021, 22:46
Jak się ostatnio żegnałam z koleżankami życzyłam im zdrowia, szczęścia i pieniędzy, nie wiem dlaczego mi się zachciało coś takiego powiedzieć, może dlatego, że dawno ich nie widziałam
19 stycznia 2021, 22:40
Dokładnie tak.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2021, 19:58
Wie ktoś jakie to anime?
Odpisz
3 lutego 2021, 19:29
@zero0: castlevania z netflixa ale w polsce nie ma
Odpisz
3 lutego 2021, 19:30
ok dzięki
Odpisz
3 lutego 2021, 20:36
@zero0: a nie jednak jest
Odpisz
23 stycznia 2021, 10:24
Ja mam tak zawsze z kolegami i dlatego ich lubię
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:58
- Eat shit and die.
- Yeah, fuck you.
*radosne śmiechy*
Odpisz
22 stycznia 2021, 23:56
@niggiddu:
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:14
Nie spodziewałem się tej trójki na jeja.
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:42
@bartton: Mają zaskakująco duży potencjał memowy.
Odpisz
22 stycznia 2021, 21:58
@Luna6: prawda :) Akurat kończę oglądać 3. sezon
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:49
Aaa castlevania. Złoto
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:10
@Fnafuppet
Odpisz
22 stycznia 2021, 20:05
Ja raz tak, raz tak
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:42
ja kiedy żegnam się z koleżanką:
-Udław się czymś po drodze
-i wzajemnie
Odpisz
19 stycznia 2021, 23:32
@MangleTheFoxy123: Kilka minut później:
- Spoko z niego ziomek
- Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy
Odpisz
19 stycznia 2021, 23:09
Ja: "Lepiej się witać niż żegnać"
Odpisz
19 stycznia 2021, 23:06
Nie rel
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:53
Jak zawsze.
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:46
Jak się ostatnio żegnałam z koleżankami życzyłam im zdrowia, szczęścia i pieniędzy, nie wiem dlaczego mi się zachciało coś takiego powiedzieć, może dlatego, że dawno ich nie widziałam
Odpisz
19 stycznia 2021, 22:40
Dokładnie tak.
Odpisz