Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Fergus
Pozdrawiam świetliki
Rel
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 stycznia 2021, 08:27
ta sama sytuacja
masz rację, twoim prezydentem jest andrzej duda
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:29
@bandit_the_drug_lord: strefa wolna od IQ
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:30
@bandit_the_drug_lord: Mój Boże, jaki beton
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:33
@bandit_the_drug_lord: wyglada troche jak jeden z księży uczących w mojej szkole xddddddd
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:43
@bandit_the_drug_lord: boguś k...a xDDDDDDDD
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:45
@ZSRRBall: kto twierdzi ze tak nie wyglada ;////
Odpisz
21 stycznia 2021, 09:14
@ZSRRBall: Nie wiem, nie znam, wyślij zdjęcie, jeśli chcesz odpowiedzi
Odpisz
21 stycznia 2021, 09:19
@WielkiSpod: nie mam
ale ja wiem jak wyglada i znam
Odpisz
21 stycznia 2021, 11:42
@bandit_the_drug_lord: nienawidzi rowerzystów
Odpisz
21 stycznia 2021, 13:13
@bandit_the_drug_lord: te kopyto to mu się chyba na ryju odbiło
Odpisz
21 stycznia 2021, 14:28
@bandit_the_drug_lord: Zakaz rowerów a to nieekologiczny buc
Odpisz
21 stycznia 2021, 16:34
@bandit_the_drug_lord: #notmywyborca
Odpisz
21 stycznia 2021, 17:24
@bandit_the_drug_lord: taki beton że pewnie w siłach rezerwowych jest
Odpisz
21 stycznia 2021, 13:21
to już jest pranie mózgu i tresura metodą Pawłowa - nie lubisz bidona?! faszysto jesteś za trampkiem!
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2021, 14:24
@PridSanisi: Przecież tak na prawdę było 2 kandydatów, to jak nie jesteś bidenem to za kim jesteś? A z kolei jak za nikim bo nie głosowałeś to nie masz prawa się wypowiadać o tym czy któryś jest dobry czy zły, chyba że wg ciebie obaj są źli to wtedy tak
Odpisz
21 stycznia 2021, 14:28
@PridSanisi: On Się go tylko kulturalnie spytał czy wspiera Trumpa
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:33
Indianin oj...ł system (tak, wiem że mieszkańcy indii to hindusi)
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:32
Chciał się tylko pochwalić, czy może drążymy głębiej i mieszka w USA od urodzenia ?
Odpisz
21 stycznia 2021, 08:31
To logiczne.
Odpisz