Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 stycznia 2014, 16:07
lepsze by bylo "ok"
Odpisz
1 stycznia 2014, 17:09
u nas było troche lepiej niż w RZECZYWISTOŚCI
Odpisz
1 stycznia 2014, 16:59
raczej widać 5 dużych kropek
Odpisz
1 stycznia 2014, 15:30
I tak co roku.
Odpisz
1 stycznia 2014, 13:41
A u mnie była mgła...
Odpisz
1 stycznia 2014, 14:00
@Boba_Fett: a u mnie dalej siwo od dymu
Odpisz
1 stycznia 2014, 10:53
Takie zdjęcia robi się na małym ISO i długim czasie naświetlania.
ISO należy dobrać oceniając efekt zdjęcia: za jasne- zmniejszamy, za ciemne- zwiększamy. a czas naświetlania jak najdłuższy ale lepiej mieć statyw.
Odpisz
1 stycznia 2014, 12:18
@kobra10: Oj tam, dla fejzbukowiczów to czarna magia
Odpisz
1 stycznia 2014, 12:12
Tia, u mnie jeszcze nie było 31 i już połowę fajerwerków powystrzelali.
Odpisz
Edytowano - 1 stycznia 2014, 11:52
Tyle ludzi fotografuje się na Fb.Po kilkadziesiąt zdjęć dodają dziennie,a takie rzeczy ich dziwią...
Odpisz