@popek9001: Ja bym chętnie pomieszkał na bezludnej wyspie przez jakiś czas. Pod warunkiem, żeby nic nie mogło mnie zabić i żeby żadne robale do mnie się nie zbliżały.
@TheHunterMikiPL: Nie zadziała coś w stylu "ej robale nie tykać mnie! Ja se tu przez jakiś czas pomieszkam zobaczyć jak to jest, więc chce mieć spokój! " Czy coś takiego :P
W sumie przez takie porównania wyglądamy na samolubnych debili, którym ciągle za mało. Ale jakby nie patrzeć, to jest to normalne i związane z potrzebą samorealizacji- człowiek nie spoczywa na laurach, jeśli jest multimilionerem to chce zostać miliarderem, jeśli zaś nie stać go na jedzenie, to chce mieć to jedzenie...
Jeśli ktoś nie doświadczył biedy albo nie może sobie wyobrazić życie w biedzie,to nie dziwne,że tak myśli.Czasami trzeba zejść na samo dno,żeby docenić to,co jest na powierzchni.
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2014, 17:02
szczerze to ja bym chętnie spróbował tak pomieszkać przez ok tydzień:D
Odpisz
28 czerwca 2017, 15:56
@popek9001: Ja bym chętnie pomieszkał na bezludnej wyspie przez jakiś czas. Pod warunkiem, żeby nic nie mogło mnie zabić i żeby żadne robale do mnie się nie zbliżały.
Odpisz
28 czerwca 2017, 16:32
@TheHunterMikiPL: Życie to nie gra :P
Odpisz
28 czerwca 2017, 17:55
@Ameron: Wiem.
I co z tego?
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:23
@TheHunterMikiPL: Nie zadziała coś w stylu "ej robale nie tykać mnie! Ja se tu przez jakiś czas pomieszkam zobaczyć jak to jest, więc chce mieć spokój! " Czy coś takiego :P
Odpisz
28 czerwca 2017, 18:43
@Ameron: No wiem. Ale gdyby się tak dało,to by było fajnie.
Odpisz
28 czerwca 2017, 19:59
@TheHunterMikiPL: eh marzenia. Niczym te o zniszczeniu Rady XD
Odpisz
16 marca 2023, 22:27
@Ameron: *odkop*
Odpisz
16 lutego 2014, 09:53
Czasami niektóre rzeczy nas denerwują i to nie oznacza że nie szanujemy tego co mamy
Odpisz
3 stycznia 2014, 11:06
W sumie przez takie porównania wyglądamy na samolubnych debili, którym ciągle za mało. Ale jakby nie patrzeć, to jest to normalne i związane z potrzebą samorealizacji- człowiek nie spoczywa na laurach, jeśli jest multimilionerem to chce zostać miliarderem, jeśli zaś nie stać go na jedzenie, to chce mieć to jedzenie...
Odpisz
2 stycznia 2014, 15:08
Jeśli ktoś nie doświadczył biedy albo nie może sobie wyobrazić życie w biedzie,to nie dziwne,że tak myśli.Czasami trzeba zejść na samo dno,żeby docenić to,co jest na powierzchni.
Odpisz
2 stycznia 2014, 15:39
No, masz racje
Odpisz