Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2022, 02:22
4. Kazimierz Przerwa Tetmajer
Odpisz
1 lutego 2021, 14:02
tęsknie trochę za szkołą...
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:02
Zaspałem dziś na całą pierwszą lekcje
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:18
@player203a8: ja na próbną maturę
Odpisz
26 stycznia 2021, 12:08
@player203a8: ja mam dziś na 10:45 bo pierwsze 3 lekcje to był basen zawsze
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:42
I te wszystkie piszczące dziewczyny
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2021, 09:44
@Aarix: A-
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:44
@Aarix: przypomniałeś mi wszystkie ultradźwięki z podstawówki
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:49
@Damond: mam flashbacki
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:52
@Aarix:
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:54
@Damond:
Odpisz
22 stycznia 2021, 09:59
@Aarix: wgl po co one piszczały?
Odpisz
22 stycznia 2021, 10:04
@Drag_on: Żeby pan woźny Mietek dostał jebla i przyszedł z latarką.
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:41
@Aarix: Pamiętam jak kiedyś się do kina jechało z szkołą
I darli morde że ja pie....e. Jakby ktoś nsgi w kominiarce z karabinem wbił na salę
Odpisz
25 stycznia 2021, 12:07
@Aarix: Pisk był fajny.
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:02
Właśnie u mnie wyj...ło w całej wsi
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:04
@kiwi999999: gdzie mieszkasz?
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:05
@orzech39: Podkarpacie, okolice Zagórza
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:10
@kiwi999999: też Podkarpacie, Krasice obecnie. Chciałem sprawdzić w jakim regionie to jest mniej więcej
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:53
@orzech39: Zachodniopomorskie, Grzybowo
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:15
@makka_pakka212: Byłem w Grzybowie na wakacjach (to znaczy w Dźwirzynie, ale do Grzybowa też sobie pojechaliśmy na jeden dzień)
Odpisz
25 stycznia 2021, 09:00
Pomorze, Gdańsk
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:56
Akurat połowie naszej klasy wywaliło prąd
Odpisz
25 stycznia 2021, 08:53
ja w*****łam w sobotę jak odkurzałam i cały blok nie miał, ech jeszcze odkurzacz do wymiany bo bym nim dom spaliła
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2021, 09:41
Ehh, pamiętam jak czasami siedziało się w zerówce tak długo, że aż się ciemno robiło i raz w takiej sytuacji wyłączyli prąd i nauczycielki musiały się zajmować dzieciakami bojącymi się ciemności.
Odpisz